Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Preporuka za konfiguraciju

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 31.03.2010 19:37    Post subject: Preporuka za konfiguraciju Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam oko 4000kn za intelov procesor + hladnjak i eventualno kućište ako mi stigne.
Jel ima tko iskustva sa ovim novim i7 procesorima?
Može kakva preporuka? tnx

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
fler



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 30
Location: Vinkovci / Osijek

PostPosted: 31.03.2010 20:50    Post subject: Re: Preporuka za konfiguraciju Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
Imam oko 4000kn za intelov procesor + hladnjak i eventualno kućište ako mi stigne.
Jel ima tko iskustva sa ovim novim i7 procesorima?
Može kakva preporuka? tnx


hm, a za čega?
imaš matičnu i koju?
koliko memorije misliš ubacit?
itd.

_________________
http://vimeo.com/user2259197/videos
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 31.03.2010 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam asusovu P5 serije matičnu, nVidiu EN GTX 280 i 2x2gb ddr2 ram.
neznam da li će mi stati sve to u kućište jer mi je sa tom grafičkom sve na knap, a za ovaj procesor mi treba malo veći hladnjak jelda?

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
fler



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 30
Location: Vinkovci / Osijek

PostPosted: 01.04.2010 00:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
imam asusovu P5 serije matičnu, nVidiu EN GTX 280 i 2x2gb ddr2 ram.
neznam da li će mi stati sve to u kućište jer mi je sa tom grafičkom sve na knap, a za ovaj procesor mi treba malo veći hladnjak jelda?


u tom slučaju zaboravi i7 jer je krivi socket u pitanju - P5 je 775 a trebao bi ti 1366.
ne znam ni kakvo kućište imaš (za tu grafičku bi idealan bio barem neki mid tower), a što se hladnjaka tiče stock na i7 nije ništa bitno veći od onih sa s775.

opet nisi naveo za što bi ti trebao i7 ni koji CPU imaš sad; ako ne planiraš mijenjati ploču, razmisli o nekom s775 quadu ili jačem core2duo modelu.

_________________
http://vimeo.com/user2259197/videos
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 01.04.2010 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sada imam core 2 duo 2.4ghz i midi kućište.
Koristim Ps, illustrator i cinemu 4d uz povremeno igranje. uzet ću onda neki quad core a?ž
tnx na savjetu

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
fler



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 30
Location: Vinkovci / Osijek

PostPosted: 02.04.2010 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
sada imam core 2 duo 2.4ghz i midi kućište.
Koristim Ps, illustrator i cinemu 4d uz povremeno igranje. uzet ću onda neki quad core a?ž
tnx na savjetu


ha, zašto ne.
quad će svakako pridonijeti bržem renderu u c4d; igre još nisu optimizirane za više od 2 jezgre pa tu nećeš baš osjetiti neki pomak, a za Ps bi ti bilo dobro ubosti još RAMa ako imaš 64bitni OS.
pripazi još samo na napajanje, pogledaj po netu hoće li ti biti dovoljno za grafičku i novi proc.

_________________
http://vimeo.com/user2259197/videos
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 02.04.2010 16:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne, imam 32 bitni a napajanje od 750. Hvala na pomoći.

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group