Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Re-dizajn i kodiranje 2 portala

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vigoran



Joined: 22 Jan 2010
Posts: 2
Location: Zagreb

PostPosted: 09.04.2010 13:46    Post subject: Re-dizajn i kodiranje 2 portala Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. dorada oba logotipa
2. re-dizajn svih stranica
3. kodiranje

a) www.ZelenaEnergija.org
b) www.SaloniLjepote.com

Rok? 20 dana

Vaša pitanja, ponude i ostalo šaljite na mail: hey@vigoran.com

Hvala!

_________________
Vigoran - Building & Managing Web Communities - www.vigoran.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 09.04.2010 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i to bi sve za 20 dana? Sretno.

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 12.04.2010 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i još kad bi odgovorio uopće na mejl bilo bi super
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 12.04.2010 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes wrote:
i to bi sve za 20 dana? Sretno.


Os rec da nemres u 20 dana slozit to?
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 13.04.2010 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma kaj ne bi mogao..ide to u 2 dana! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 13.04.2010 08:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GR wrote:
Ma kaj ne bi mogao..ide to u 2 dana! Wink


Ja sam probao, i stvarno ide u 2 dana! Ne odustajte ljudi!
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 13.04.2010 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mali od susede slaže u dan i pol, doduše nema original Adobe Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 13.04.2010 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joochy wrote:
nomes wrote:
i to bi sve za 20 dana? Sretno.


Os rec da nemres u 20 dana slozit to?


Siguran sam da bi ti to složio za 20 dana.. Very Happy
ali ako žemo pričat o nekom kvalitetnom odrađivanju posla, onda je 20 dana za ove tri stavke premalo..
nije jedino firmi ili timu od 2-3 čovjeka.
Back to top
View user's profile Send private message
vigoran



Joined: 22 Jan 2010
Posts: 2
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2010 14:07    Post subject: 20 dana Add user to your forum ignore list Reply with quote

Halo ljudi,

hvala svima koji su nam se javili - upravo smo u procesu selekcije i svima (kojima već nismo) ćemo se pojedinačno javiti.

Uvažili smo i vaše komentare / sugestije, pa ćemo djelovati u skladu s njima.

Pozz,

Vigoran.

_________________
Vigoran - Building & Managing Web Communities - www.vigoran.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 15.04.2010 07:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uGlavu wrote:
Joochy wrote:
nomes wrote:
i to bi sve za 20 dana? Sretno.


Os rec da nemres u 20 dana slozit to?


Siguran sam da bi ti to složio za 20 dana.. Very Happy
ali ako žemo pričat o nekom kvalitetnom odrađivanju posla, onda je 20 dana za ove tri stavke premalo..
nije jedino firmi ili timu od 2-3 čovjeka.


Rofl, pa kaj ti onda rade u firmi 20 dana, za 2 templajta koji ima par podstranica??? Gledaju po cijele dane Youtube, ftw...

Di bi došli kad bi se tak radilo...

Kvalitetno? Pa čovjek će odlučit koga će uzet po njegovim referencama, il znaš rezat il si noob i neznaš. Pa nitko nije glup da će uzet nekog tko nema pojma.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 15.04.2010 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dizajn 2 portala podrazumjeva razvijanje koncepta,inspiriranje,prikupljanje materijala te izradu.
Isto se odnosi na 2 loga.
Pa na kraju imas programiranje a tu jos ni ne znas sta te ceka.
Ok,firma mozda i odradi to u 20 dana ali neki freelancer?uozbilji se...uostalom,mozda te uposle pa ces nam svima pokazati kako se to radi:)
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 15.04.2010 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Misli se na XHTML/CSS kodiranje, a ne programiranje.
Ja da se uozbiljim? omg

Btw nitko ne traži da to napravi jedan čovjek... 2 su sasvim dovoljna, i još ima ostane vremena.
Ja kad bi to radio ziher nebi sam radio...
Da se to nemože u 20 dana napravit je GLUPOST!
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 15.04.2010 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joochy wrote:
Misli se na XHTML/CSS kodiranje, a ne programiranje.
Ja da se uozbiljim? omg

Btw nitko ne traži da to napravi jedan čovjek... 2 su sasvim dovoljna, i još ima ostane vremena.
Ja kad bi to radio ziher nebi sam radio...
Da se to nemože u 20 dana napravit je GLUPOST!


20 dana za dizajn dva logotipa, dva weba i kodiranje je neozbiljno i sigurno ne može nudit kvalitetu na visokom nivou. Što ne znači da ljudi to ne rade, e sad kakav je produkt toga dovoljno je da se prošečeš recimo trešnjevkom i pogledaš realizirane logotipe...
Druga stvar je ako to sve radi tim od par ljudi.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 15.04.2010 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joochi, ponavljam..
uopće još ne znaš koji su zahtjevi klijenta, to je kao prvo.
Kao drugo, još uopće ne znaš kakav dizajn žele i koliko vremena za to treba.
kao treće, ne znaš što i koliko moraš kodirati.

ti zapravo ne znaš ništa a odmah si puknio(i ostao živ) da se to može stići u 20 dana.
time pokazuješ koliko si ozbiljan.

Uostalom, stani iza svoje tvrdnje konkretnim primjerom..
pokaži portal koji si ti sam ili u suradnji s nekim odradio unutar 20 dana?
Back to top
View user's profile Send private message
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 15.04.2010 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Realna činjenica je da se logotip radi unutar dva dana kod nas. Rijetko kad se tome pristupa profesionalno.
Za razvoj kvalitetnog logotipa potrebno je ipak više nego dva popodneva. Jedino ako klijentu ta stavka nije toliko bitna, tj. ok mu je da izgleda kao nedorađena kopija logotipa iz galerija (nije mi namjera nikoga omaložavat, već ukazujem na poslovne potrebe i zahtjeve).

Po svojim ilustracijama znam koliko je potrebno uložit truda i vremena da krajnji rezultat bude na visokom nivou. To je tip posla gdje se uvijek dorađuju detalji - pošalješ pa ti vrate...
I jedna takva ilustracija zna uzeti od 5-10 dana.

Vjerujem da se može unutar 20 dana napraviti ovo što traže. Al opet mislim da ne treba očekivat nešto spektakularno od svega.

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 15.04.2010 23:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Podrzavam definitivno da je moguce ovo izvest u 20 dana no sto se tice 'spektakularnog'... Dizajn moze biti spektakularan ako je neki frik kojeg je cunula ideja i uspio je to sve izrezat, nacrtat i pozaljepit u nekakvih 10ak dana no ici radit sve da bude kako spada... No faking way u 20 dana. Za 20 dana eventualno kod jer ko zna koji se kokosinjac ili ne nalazi ispod bez obzira sto vidim da je WP core svega no i on treba ohoho optimizaciju. Gledajuci po frontend optimizaciji, ima se tu posla za poludit. Stranica je relativno nikako optimizirana.

No da ako ides fusarit ide to u 10 dana i manje ako je kvalitetan designer a ne 20.
Cisto kao misao. Nista di nekom solim pamet lol.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
supersonicx



Joined: 27 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 21.06.2010 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa po mome mišljenju ako si nadobudan i imas 21 godinu, a napravio si samostalno čak tri web projekta možeš to prihvatiti i kazati klijentu
da će sve biti gotovo u tom roku, na što će klijent možda tražiti da potpišeš neki ugovor (što je u Hrvatskoj malo vejrojatno) u slučaju da ne ispuniš taj svoj dio na vrijeme možda će te napenalit i umanjiti tvoj profit.

Dakako, ako imaš više od 21 godine i više od tri web projekta u guzici, onda ćeš klijentu lijepo objasniti da u tri tjedna ne možeš napraviti plan weba, kompletnu strukturu linkova do krajnje dubine, dizajn logotipa, dizajn web stranica i sve to lijepo napraviti validirano u xhtml-u i css-u. Ovdje govorimo o jednom projektu.

Naravno ako skoknemo do prelijepog klijentovog web sajta i vidimo prekrasan logotip sa bevelima izveden u fantastičnom TrajanPro fontu (ne možeš fulat ako ti je u fontu logotipa izraz Pro) odmah nam je sve jasno i posao prepuštamo onom mlađem kolegi sa početka priče, jer nam je ionako pun kufer dupeglavaca sa stupidnim idejama.
Back to top
View user's profile Send private message
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 21.06.2010 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joochy wrote:
nomes wrote:
i to bi sve za 20 dana? Sretno.


Os rec da nemres u 20 dana slozit to?


pa čuj nije svatko maher kao ti...

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group