Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Flash animacija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vmablix



Joined: 06 Feb 2010
Posts: 13

PostPosted: 03.08.2010 23:10    Post subject: Flash animacija Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me kak napraviti ovakvu flash animaciju sto se dogadja u uvodu, znaci samo ovi kvadratici na pocetku, ne ovi linkovi i ostalo? link je dolje!

http://www.templatehelp.com/preset/pr_preview.php?i=13128&pr_code=BzB8

Hvala!

Last edited by vmablix on 05.08.2010 13:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 05.08.2010 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj provjeri link, mene prebacuje na
http://info.template-help.com/

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vmablix



Joined: 06 Feb 2010
Posts: 13

PostPosted: 05.08.2010 13:30    Post subject: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ispravljeno

http://www.templatehelp.com/preset/pr_preview.php?i=13128&pr_code=BzB8
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
lovrolovro



Joined: 01 Aug 2010
Posts: 43

PostPosted: 05.08.2010 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima jedan old-skul alat za ovakve stvari "swift3d"
ja sam ga jbg koristio davno za ovakve stvari
bas pravo seljacki

http://www.erain.com/

a mozes i napraviti u flashu sa 3d rotationom ili
PV3d-om

...a ak je problem, mogu ti ja napraviti za neke pare
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 05.08.2010 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam za flash, ali animacija izgleda vrlo jednostavno i jako je kratka. mogla bi se složiti u afterima, exportati kao flv video i ubaciti u svoj flash projekt...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vmablix



Joined: 06 Feb 2010
Posts: 13

PostPosted: 05.08.2010 23:16    Post subject: tnx Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na pomoci, to je to sto mi je trebalo skuzio sam tnx....

btw koliko novaca to vrijedi?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2010 06:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Početno slaganje kvadratića je lako. Programski možeš lijepo definirati nekoliko kvadratića, postaviti im početni scale na neki mali broj, animirati do njihove pune veličine, također animirati i onaj gradijent (sjena) koji imaju (neki alat tipa TweenLite). Izvedivo je pomoću PV3D, Flash 3D-a ili uz DistortionTweener. Sljedeće onaj plavi gradijent je isto tako samo animacija koja mislim masku pomiče tako da otkriva taj gradijent postepeno (ili se mijenja neki property gradijenta). Onda imaš onaj logo koji mi liči na page filp efekt.

Nadam se da sam malo pomogao.

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group