Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pokralo nas

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
db



Joined: 13 May 2005
Posts: 31
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2010 11:38    Post subject: pokralo nas Add user to your forum ignore list Reply with quote

Al ono, view source i c/p bez ikakve grižnje savjesti..
http://www.bluesunhotels.com/

VS

http://www.stubicketoplice.net/
http://www.krapinsketoplice.com/
...

_________________
Nemoj mi ić prstima po monitoru
Back to top
View user's profile Send private message
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 08.09.2010 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pravne obavijesti

Poduzeće iVIZIJA d.o.o. će potrebnom brižnošću pri oblikovanju internetskih stranica pokušati garantirati točnost i ažurnost podataka na svojim internetskim stranicama, iako ne preuzima nikakvu odgovornost o njihovoj točnosti i cjelovitosti. Svi korisnici koriste objavljeni sadržaj na vlastitu odgovornost. Niti poduzeće iVIZIJA, d.o.o. niti bilo koja druga pravna ili fizička osoba koje je sudjelovala u nastanku i izrađivanju ove internetske stranice ne odgovara za moguću štetu, koja bi nastala iz dostupa, korištenja ili nemogućnosti korištenja informacija na ovim internetskim stranicama ili bilo kakve druge greške ili manjkavosti u njihovom sadržaju.


Boldani dio dolazi kao sarkastičan dodatak svemu. Ajde, bar su vas ogradili za moguću štetu...

ugl. tako se posao ne radi.

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
db



Joined: 13 May 2005
Posts: 31
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2010 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heheh.. da, kako obzirno od njih.
Sasvim slučajno sam naletio i u prvi mah nisam skontao, ali onda nakon par sekundi je bilo WHA... Shocked

svašta

_________________
Nemoj mi ić prstima po monitoru
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2010 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Žasu...i kaj je najgore još ukenjaju dizajn... Sick
Back to top
View user's profile Send private message
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 08.09.2010 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"obožavam" shadow na logotipima... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
db



Joined: 13 May 2005
Posts: 31
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2010 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

liftboy wrote:
"obožavam" shadow na logotipima... Rolling Eyes


Mislim da se tu radi o zloporabi Bevel and Emboss efekta.
Laughing

_________________
Nemoj mi ić prstima po monitoru
Back to top
View user's profile Send private message
gorrc



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 87

PostPosted: 19.11.2010 16:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije u redu ali mislim da su vlasnici Bluesun aktivni što se tiče zagorskog turizma i može biti da je čak i bio zahtjev da kopirane stranice tako izgledaju odnosno da firma koja je radila web, ga je morala tako napraviti.

_________________
www.topnogomet.com -- http://www.gorrc.blogspot.com/ - http://code.google.com/p/bet-script/
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 20.11.2010 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

GR wrote:
Žasu...i kaj je najgore još ukenjaju dizajn... Sick


Laughing

gorrc wrote:
Nije u redu ali mislim da su vlasnici Bluesun aktivni što se tiče zagorskog turizma i može biti da je čak i bio zahtjev da kopirane stranice tako izgledaju odnosno da firma koja je radila web, ga je morala tako napraviti.


+1

edit:
Quote:
http://www.bluesunhotels.com/

mogli ste ovaj hover na linku informacije sredit da se poklopi sa početkom slike na slideru, malo paddinge sredit u navigaciji Cool
Back to top
View user's profile Send private message
db



Joined: 13 May 2005
Posts: 31
Location: Zagreb

PostPosted: 02.12.2010 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gorrc wrote:
Nije u redu ali mislim da su vlasnici Bluesun aktivni što se tiče zagorskog turizma i može biti da je čak i bio zahtjev da kopirane stranice tako izgledaju odnosno da firma koja je radila web, ga je morala tako napraviti.


Yeah right.

_________________
Nemoj mi ić prstima po monitoru
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 03.12.2010 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa mislim da vam i nisu neku veliku štetu napravili. Nekome je bilo brže uzet tuđi html pa prepravit. Osim onog slideshowa, vizualno nisu isti. Kvalitetom i vizualom je očigledno 10 razina ispod, pa ne možemo govoriti o kopiji.

Ne bih se zamarao s tim na vašem mjestu. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Davorinho



Joined: 13 Jul 2010
Posts: 2

PostPosted: 09.06.2011 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je to u današnjici svakodnevna i u običajena stvar..Smile
Ali lako se može riješiti Smile
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 09.06.2011 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I obiteljsko nasilje je također svakodnevica i uobičajena stvar. I ljudska glupost isto Rolling Eyes

Kad već dižeš topic od pred 6 mjeseci, podijeli onda svoju mudrost sa svima pa pojasni kako se može riješiti, sigurna sam da će nekome biti korisno.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group