Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
indd text u dvije kolone

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
instruktor-39



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 96

PostPosted: 25.08.2010 15:03    Post subject: indd text u dvije kolone Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav svima,

imam tekst koji trebam postaviti u dvije kolone, u lijevoj je hrvatski a u desnoj mora biti engleski i proteže se na više stranica.

kad text frame podesim na dvije kolone prvo mi je hrvatski tekst na istoj stranici zauzeo obje kolone a engleski se nastavlja odmah nakon hrvatskog ali HR i EN tekst mi trebaju ići paraleno jedan uz drugoga

pitanje je vjerojatno pocetnicko ali ne mogu naci rjesenje i bio bih zahvalan ako netko moze pomoci.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 25.08.2010 15:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

napravi dva text framea na jednoj stranici tako da je svaki za jedan jezik
Back to top
View user's profile Send private message
instruktor-39



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 96

PostPosted: 25.08.2010 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala ti na odgovoru,

znam za tu mogucnost ali ne odgovara mi jer imam puno teksta i lakse bi mi bilo kad bih problem uspio rijesti s jednom text frameom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 25.08.2010 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a nista onda nabavi comp koji prepoznaje oba texta i slaze ih kako je tebi lakse Smile
Back to top
View user's profile Send private message
instruktor-39



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 96

PostPosted: 25.08.2010 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vis nisam se etoga sjetio,

idem odmah guglati Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 13.12.2010 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boze mili kako je lepo svrlajti po forumu.... i gledati muke po trivijalnim pitanjima u koristenju aplikcaije... fakat covjeku osvjezi dan ...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
instruktor-39



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 96

PostPosted: 31.03.2011 14:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sunceko, ako te nerviraju moja trivijalna pitanja zar ti nije jednostavnije bilo ignorirati ih i ustedjeti i svoje i moje vrijeme na recipliranja.

ti si vjerojatno od samog pocetka velemajstor i nisi imao takvih pitanja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group