Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
barebones

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 03.09.2004 03:57    Post subject: barebones Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da sam odustao od laptopa i sada malo razmisljam o nekom bareboneu. super su mi shuttleovi, jos kad bi mogao nabavit ovo http://www.shuttle.com/hq/product/barebone/specs_a.asp?A_id=36 negdje u .hr bilo bi super. kojeg preporucate? evo ima ih ovdje za kupit u nas http://www.pc-shop.hr/proizvodi2.asp?Kat=0803. meni je najljepsi ovaj predzadnji ali ima ovaj atijev chipset pa nisam bas siguran. najradije bih uzeo ovog sa nforce2
imate kakva iskustva?
'vala Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 03.09.2004 05:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

in my experience koje sam akumulirao preko neta IGP je big NO-NO, takve ploce jedostavno su nemjerljive sa regularnim pločama, bez obzira isključio ti "grafciku" ili ne
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.09.2004 08:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako, barebone nemoj nikako kupovati jer je koma. ja znam jer ih netko koga znam prodaje u jednoj tvrtci koju vjerovatno znate svi.. e sad, prvo je da se kao full griju i desavaju se cesti kvarovi vezani uz to. a sad sto je to nemam pojma. but as I always say, kupi i isprobaj na svojoj kozi - you only live once so live and let last.
Smile
A inace ovaj Box shuttle mi nije bas nesto, ako ides za dizajnom samog uredjaja onda si pikni apple.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 03.09.2004 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ovako, barebone nemoj nikako kupovati jer je koma. ja znam jer ih netko koga znam prodaje u jednoj tvrtci koju vjerovatno znate svi.. e sad, prvo je da se kao full griju i desavaju se cesti kvarovi vezani uz to. a sad sto je to nemam pojma.


Nije toliki problem pregrijavanje, vec slaba mogucnost nadogradnje...
(npr. na vecini je VGA integrirana na plocu, imaju 2-3 PCI utora...)

Tak da ak si oces promjenit graficku, moras promjenit i plocu, a onda i kuciste, pa ne znam sta ti ostane Smile)

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 03.09.2004 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po testovima temperature cpu-a rijetko prelaze 50 (pod opterecenjem) a namjeravam uzeti onaj athlon xp mobile koji radi na manjem naponu. shuttle ima dobro rijeseno one heatpipove. imaju po jedan pci i agp, sto mi se cini dovoljnim jer jedino sto bih mogao eventualno ugradit je tv kartica i neka malo bolja zvucna s asio driverima, ali to sve moze i preko usb-a. ono sto me najvise brine je grijanje diska jer je skroz u sendvichu i jedva se hladi. to su rijesili u novoj seriji kucista ali toga jos nema kod nas. mogu probat ja napravit neko rjesenje tipa bocni ventilator na 5 volta. noiseless.
ma ne znam vise stvarno Confused

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 03.09.2004 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:

ma ne znam vise stvarno Confused

to ti je tak kad pitas i onda dobijes odgovor od ljudi koji su culi svaki svoje pa si ti sad misli.
Recimo pitanje: "Da li je Caviar dobar"..
Mirko: Je, je super je - obozavam ga i da mogu jeo bih ga svaki dan.
Marko: Ma fuj bljak ne bih ga vise nikada stavio u usta..
Ti: hmmmm.. Question

Idea = Kaj ces napravit? oces probat ili ne? Laughing Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 03.09.2004 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
[shilokko] wrote:

ma ne znam vise stvarno Confused

to ti je tak kad pitas i onda dobijes odgovor od ljudi koji su culi svaki svoje pa si ti sad misli.
Recimo pitanje: "Da li je Caviar dobar"..
Mirko: Je, je super je - obozavam ga i da mogu jeo bih ga svaki dan.
Marko: Ma fuj bljak ne bih ga vise nikada stavio u usta..
Ti: hmmmm.. Question

Idea = Kaj ces napravit? oces probat ili ne? Laughing Wink

Very Happy pa... da neki barebončić košta stotinjak kuna isprobavao bih ja svasta Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group