Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
koliko vam treba da svrsite ilustraciju ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pixica
Guest





PostPosted: 24.09.2004 12:03    Post subject: koliko vam treba da svrsite ilustraciju ? Reply with quote

npr. izrada jedne malo jace ilustracije, ili dizaj za web site?
koliko u prosjeku vremena da je napravite? Twisted Evil

Last edited by pixica on 25.09.2004 19:51; edited 1 time in total
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.09.2004 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni za jedan webdesign (simple bez animacija) + html + css treba oko osam do deset radnih dana.
obicno krajem prvog tjedna sve fino slozim (tri dana kontam sta cu, citam specifikacije, trazim fotke) onda sve zbrzam u max dva dana) i onda drugi tjedan derem po sitnicama (kao kompatibilnost browsera Twisted Evil)

to je kad je sve optimizirano, ako falim u prvih tri dana onda mi se tjedni gomilaju bez problema Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 24.09.2004 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e to je super,... 8 do 10 radnih dana za mali sajtek,...
da bar svi mogu tako.
po mom iskustvu nakon predaje svih materijala mora bit gotovo za par dana,...
govorim o tiny-winy sajtovima za 4000 kn, stranica o nama, usluge, proizvodi, kontakt, lokacija.

layout - jedan dan

sastanak na kojem se prezentira layout i dogovara o kontentu stranica - par sati

slaysanje i izrada svih stranica - par sati

obrada materijala i punjenje stranice - jedan dan (uvijek imamo nekog ciji je posao samo da obraduje materijale i pomaze sa punjenjem)

nepredvidjene komplikacije i upload - par dana

naplata - mjesec dana Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.09.2004 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
e to je super,... 8 do 10 radnih dana za mali sajtek,...
)


ja ne pricam o malim sajtekima vec o layoutu za aplikacije na internetu na kojoj radi 4 programera najmanje tri mjeseca. znaci ja dam html i css pa se sve to fino integrira a sigurno cu jos par dana uskociti kad mi programer zasere layout jer mu je tesko citat css Laughing
dakle recimo da veliki dio odradim na ergonomiji i usabiliju a manji na dizajnu. Smile

ali i za najgluplji mali sajtek ne idem ispod tjedan dana ako zelim da je dobro odradjen.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pixica
Guest





PostPosted: 24.09.2004 13:28    Post subject: koliko naplatit svrsavanje :) ? Reply with quote

znam da je off topic... ali pocetnica sam pa se nadam da me razumijete...
muce me te cijene... niakako neznam koliko da naplatim, npr. layout u photoshopu - dizaj weba... pa cemu to naplacivati... svi me pitaju a ja neznam reci... pa recimo mali meni u flashu... imal li koja dobra dusa koja bi mi pomogla oko toga... zelim biti postena... ono okvirne cijene...

pliiiz Embarassed

Last edited by pixica on 24.09.2004 22:30; edited 1 time in total
Back to top
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 24.09.2004 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odredi si neku vrijednost za sat rada (ali ne i učenja tražene tehnologije) i tako formiraj ukupnu svotu. Ne znam... 10€ neto je OK za početak.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.09.2004 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tesko je to na sate kad si u pocetku (bas zato sto ne znas koliko ti vremena treba za odredjene stvari)

mislim da ti je bolje po danima.

edit: bilo bi fino i pristojno da promjenis naslov topica

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 24.09.2004 18:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
tesko je to na sate kad si u pocetku (bas zato sto ne znas koliko ti vremena treba za odredjene stvari)
ustvari da...

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pixica
Guest





PostPosted: 24.09.2004 22:32    Post subject: Reply with quote

keye wrote:

edit: bilo bi fino i pristojno da promjenis naslov topica


moze li... koliko naplacujete svrsavanje? Laughing Twisted Evil
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group