Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
help....graf. dizajn
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 23.02.2005 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WoW! Stvarno me nije bilo dugo ovdje. Rolling Eyes I ja imam sličan problem! Željela sam studirati dizajn ali sam shvatila da je to nemoguca misija! Sada sam na ekonomiji i hvala bogu volim ekonomiju. Tražila sam art stipendije za van, ali da bi otišla negdje, posebno u ameriku moraš imati puno love. Sve je to dosta skupo. Za prave programe studija dizajna u našoj blizini nisam baš čula, pa ako netko ima bilo kakve informacije neka mi javi Razz Biti cu mu jako zahvalna. Ako te zaista zanima dizajn morat ces uzeti stvari u svoje ruke i uciti sama. Skidaj tutoriale, citaj i uci metodom pokusaja i pogreske. Sve ti je na netu Wink

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sinom



Joined: 08 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 23.02.2005 03:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:

Question mislim da nisi bas skuzila poantu... vizualne komunikacije na prijemnom traze crtanje, prostom rukom, kao i dizajn pri arhitekturi. Neznam sta je to na grafickom u zg, ali mislim da je matka... za crtanje neznam. Nisam bio tamo. Ako ti se ne da radit prostorucne radove, onda imas hendikep na prijemnom. Ja sam sa svojim crtezima (razina petog osnovne) ima jako malo bodova... a cuj... ti nemoj... to ti je 20 bod manje na vizualizaciji pojma, a da ne govorim da vizualni identitet isto radis rucno... nema ti fotosopa tamo... e da je toga bilo... hehe...
doduse bila mi je baza onaj esej o spotu apex twina, to je bilo totalno neocekivano. hehe...


ja sam imao crtanje na razini prvog osnovne i dobio sma gomilu bodova za vizualizaciju pojma....vizualizacija nema ama baš nikakve veze s crtanjem i tvojim umjećem crtanja...ima veze s prikazivanjem onog bitnog

ako neka mapa nije prošla, onda je definitivno govno...vidio sma dosta mapa koje nisu prošle i bile su govno, čak i dobar dio onih koje prođu budu loše

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 23.02.2005 09:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam upisao grafički u zagrebu i izduro godinu...i pol! fax je stvarno kaos nema veze s vezom..išao sam na istoj adresi i u graf.srednju školu i mogu reći da se tamo puno više nauči (naravno u smjeru za grafičkog dizajnera)...
ugl. javio se na prvi oglas za graf.dizajnera, dofuro BRDO dobrih radova (što je u krajnjoj liniji i najvažnije) i dobio posel.. sada, godinu dana kasnije, sam u drugoj firmi imam DUPLO veću plaću, jebene projekte i nove ponude za jobove....
hoću reći da u ovom poslu fax fakat ne igra neku ulogu (barem kod nas)... nemoj me krivo shvatit, ne odgovaram te od faxa, samo dobro promisli prije nego upišeš "grafički" u zagrebu...
najbitnije ti je da cijelo vrijeme doma radiš, učiš, tražiš inspiraciju iskusnih i radiš to sa guštom... ostalo će se samo od sebe posložit...

sretno
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 23.02.2005 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Foxxy wrote:
WoW! Stvarno me nije bilo dugo ovdje. Rolling Eyes I ja imam sličan problem! Željela sam studirati dizajn ali sam shvatila da je to nemoguca misija! Sada sam na ekonomiji i hvala bogu volim ekonomiju. Tražila sam art stipendije za van, ali da bi otišla negdje, posebno u ameriku moraš imati puno love. Sve je to dosta skupo. Za prave programe studija dizajna u našoj blizini nisam baš čula, pa ako netko ima bilo kakve informacije neka mi javi Razz Biti cu mu jako zahvalna. Ako te zaista zanima dizajn morat ces uzeti stvari u svoje ruke i uciti sama. Skidaj tutoriale, citaj i uci metodom pokusaja i pogreske. Sve ti je na netu Wink


haha dobar!!1

Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 23.02.2005 10:53    Post subject: Reply with quote

:cosmos: wrote:
djipster wrote:

ne..mos stavit kakve god oces radove u mapu...niko te nicim ne ogranicava...ja sam imo i fotografije i dizajn i svakaj...


di? na grafickom? nema sanse. gleda samo likovna djela, znaci od onih materijala koje su u uvjetima bile zadane, tus, ugljen, kolaz i slicno. e da su se mogla dati dizajnerska rjesenja Smile

wrong...pitaj dukea...
on je prosle godine imo samo dizajnerske radove....web is tuff...
a ja sam imo 70% fotografije...
e da...duke se upiso tak da ova tvoja tvrdnja ne stoji Razz Razz Razz
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 23.02.2005 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sinom wrote:
ja sam imao crtanje na razini prvog osnovne i dobio sma gomilu bodova za vizualizaciju pojma....vizualizacija nema ama baš nikakve veze s crtanjem i tvojim umjećem crtanja...ima veze s prikazivanjem onog bitnog

Must agree with you, ali ipak, likovi sta su znali crtat imali su 15+ bodova... igra malu ulogu... nemos rec da nije... ocito si znao prikazati ono bitno, zar ne?...

Sinom wrote:
ako neka mapa nije prošla, onda je definitivno govno...vidio sma dosta mapa koje nisu prošle i bile su govno, čak i dobar dio onih koje prođu budu loše

no need to be rude Smile, racunas na to da se pod ukupnog broja prijavljenih, pola zajebe mapu... a sad govna ili proliv... a sad... subjektivni dojam... rekoh ja...

djipster wrote:
wrong...pitaj dukea...
on je prosle godine imo samo dizajnerske radove....web is tuff...
a ja sam imo 70% fotografije...
e da...duke se upiso tak da ova tvoja tvrdnja ne stoji Razz Razz Razz

Pa fala bogu da mos imat to, ne ides za fakin slikare, vec za dizajnere. A sta je dizajn danas? 90% je racunalni.

P.S. Duke je upa i na studij dizajna pri ahitekturi, godinu dana kasnije, tako da je ocito da je stekao dosta iskustva... to opet potvrdjuje onu cinjenicu : vrati se kad budes malo zreliji... hehe

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sinom



Joined: 08 Aug 2004
Posts: 47
Location: zg<>st

PostPosted: 24.02.2005 01:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Must agree with you, ali ipak, likovi sta su znali crtat imali su 15+ bodova... igra malu ulogu... nemos rec da nije... ocito si znao prikazati ono bitno, zar ne?...


ups, primjer lošeg quoteanja...ali eto...

je, prikazao sam ono bitno, ali uvjeravam te, ako je tvoje crtanje 5ti osnovne, moje je bilo prvi osnovne...crto sma one likove kojima je tjelo štapić i udovi još 4 štapića i okrugla glava...kužiš?

to volim kod tog faxa, što im je jasno da čovjek ne mora znat crtat akt sa sjenčanjem i svime da bi bio dobar dizajner...ali hvala bogu ima i kolegij primjenjeno crtanje gdje je bio cilj oslobodit ruku pa sad i crtam bolje i sve, uživam radit malo na papiru a ne sve na kompu ko prije

_________________
đava me nosa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-juxa-



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 70
Location: mrduša donja

PostPosted: 24.02.2005 02:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Budući da vidim da se tu puno pljuva po grafičkom, vrijeme je da uskočim i ja... Smile

Daklem ovako, budući da sam pri kraju studija na grafičkom u zg-u te da sam odslušao sva predavanja i položio većinu ispita, evo moga osvrta na cjelokupnu situaciju fakulteta...

Počet ću od pozitivnih stvari. Prvo i osnovno što ćeš na grafičkom fakultetu naučiti je: čekati. Ima ispita na kojima se čeka i po 5-7 sati da dođeš na red, a o konzultacijama da ne govorimo. Ovoga ima i na drugim faksevima, ali ako uzmeš u obzir 60-tak ispita, računica ispada impresivna. No, budući da se strpljivost računa kao vrlina, ovi kondicijski treninzi će ti samo dobro doći...
Nadalje, još je važnija stvar to što ćeš se naučiti nositi sa teškim ljudima(čitaj: pojedini profesori). Također ih ima na svakom faksu, a budući da će ti određeni broj budućih klijenata spadati pod ovaj opis, od iznimne je važnosti naučiti se komunikaciji i općenitom odnosu sa ovim tipom ljudi.
Također, tu je i faktor savladavanja rada sa zaboravljenim tehnologijama. Nakon što složiš prvi redak olovnih slova, počinješ gledati na tipografiju u sasvim drugom svjetlu... Smile
Budući da se smjer grafičkog dizajna uvelike sastoji od izučavanja grafičke tehnologije, svaki student dizajna sa grafičkog će dobiti raznovrsne argumente koje će uvelike moći koristiti prilikom svađe sa ljudima iz tiskare (ovo je ZAISTA korisno, vjerujte mi da nema boljeg osjećaja kada vam tiskara bude primorana spustiti cijenu zato što je 'glupi dizajner koji niš' nezna' uspio dokazati da su oni zaje****)

I ne kužim kako netko uz ovakve pozitivne stvari očekuje da vas grafički faks nauči nešto o grafičkom dizajnu?! Zato knjige iz algoritma u ruke, a imate i internet i deri u slobodno vrijeme(kojeg naravno nećete imati zbog 60tak ispita koje morate položiti)

Uglavnom, bez obzira na sve ove pozitivne stvari, mislim da je pohađanje grafičkog fakulteta bio jedan od dobrih poteza u mome životu.

_________________
use the fork, because there is no spoon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 24.02.2005 02:40    Post subject: Reply with quote

-juxa- wrote:
Budući da vidim da se tu puno pljuva po grafičkom, vrijeme je da uskočim i ja... Smile

Daklem ovako, budući da sam pri kraju studija na grafičkom u zg-u te da sam odslušao sva predavanja i položio većinu ispita, evo moga osvrta na cjelokupnu situaciju fakulteta...

Počet ću od pozitivnih stvari. Prvo i osnovno što ćeš na grafičkom fakultetu naučiti je: čekati. Ima ispita na kojima se čeka i po 5-7 sati da dođeš na red, a o konzultacijama da ne govorimo. Ovoga ima i na drugim faksevima, ali ako uzmeš u obzir 60-tak ispita, računica ispada impresivna. No, budući da se strpljivost računa kao vrlina, ovi kondicijski treninzi će ti samo dobro doći...
Nadalje, još je važnija stvar to što ćeš se naučiti nositi sa teškim ljudima(čitaj: pojedini profesori). Također ih ima na svakom faksu, a budući da će ti određeni broj budućih klijenata spadati pod ovaj opis, od iznimne je važnosti naučiti se komunikaciji i općenitom odnosu sa ovim tipom ljudi.
Također, tu je i faktor savladavanja rada sa zaboravljenim tehnologijama. Nakon što složiš prvi redak olovnih slova, počinješ gledati na tipografiju u sasvim drugom svjetlu... Smile
Budući da se smjer grafičkog dizajna uvelike sastoji od izučavanja grafičke tehnologije, svaki student dizajna sa grafičkog će dobiti raznovrsne argumente koje će uvelike moći koristiti prilikom svađe sa ljudima iz tiskare (ovo je ZAISTA korisno, vjerujte mi da nema boljeg osjećaja kada vam tiskara bude primorana spustiti cijenu zato što je 'glupi dizajner koji niš' nezna' uspio dokazati da su oni zaje****)

I ne kužim kako netko uz ovakve pozitivne stvari očekuje da vas grafički faks nauči nešto o grafičkom dizajnu?! Zato knjige iz algoritma u ruke, a imate i internet i deri u slobodno vrijeme(kojeg naravno nećete imati zbog 60tak ispita koje morate položiti)

Uglavnom, bez obzira na sve ove pozitivne stvari, mislim da je pohađanje grafičkog fakulteta bio jedan od dobrih poteza u mome životu.


zakon...cekanje ispita 8 sati (vlastiti rekord) i onda mi oleek veli da on nemre vise da dodjem za 2 dana...i onda cekam jos 3 sata Smile

sve sam naucio dok sam ceko i dobio 5 Smile

e ajde mi na PM posalji popis profesora koji su ti bili donnekle ok...
i ovih...OVIH DRUGIH KOJI TI NISU BILI OKE...
OVI IZMEDJU ME NE ZANIMAJU :p

I VI STARIJE GENERACIJE...
EVO VAM NA Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

MIS MO DOBILI kompjUtOre!
Razz
i to vise od 2!
Back to top
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 24.02.2005 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj joj joj a baš vam hvala na ovom Crying or Very sad
huh sad sam u totalnoj dilemi, ovaj grafički sad ispada totalno rasulo od faxa a ja želim u zg a opet ne želim zajebat s izborom faxa (zato ovaj topic i je tu jer ne volim bezglavo ulijetat u određene stvari). i onda mi ostaju vizualne komunikacije na kojem su male šanse da upadnem i onda ću se grist ako upadnem na njih zato jer ostajen u fuckin splitu a ako tu ne upadnem a upadnem na grafički onda ću se opet grist jer je fax rasulo. sad ste me zbunili više nego što san bila zbunjena prije pokretanja ovog topica Smile

i da, danijel, pričala mi je marina o tim tvojim likovima crtanim rukom diteta od 7 godina i to mi je onak malo ulilo nadu....iako ja i ne cratn tako loše...zapravo uopće ne crtan loše, samo malo pripreme i ja san dorađena Very Happy

a šta se tiče mape, oke komentirat ću to tek sutra kad vidin tvoju..žarko me zanima

a @burne: jebiga, ja sam tako čula za mapu na grafičkom, to da se ne smije imat dizajnerskih riješenja ali očito može... i gore je isto na prijemnom crtanje slobodnom rukom... (sad usavršavam stolice lol Very Happy )
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 24.02.2005 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa onda si olaksaj stvar i jednostavno se odluci. nemas puno opcija, ako inzistiras na dizajnu. no ako te to tjesi, mozes ti dizaj upisat i vanka Very Happy, tada nisi u Splitu, ali nisi ni u Hrvatskoj... a od ove godine, bar su rekli, idu na to da ako zavrsis fax vani, da ti se diploma napokon prizna.

Doduse, ako jednostavno poradis i pripremas se za jedan fax, tada si rijesila sve. Inace, neznam jesi se vec raspitala kada su datumi, ali to ti puno utjece. Mene je sjebalo prosle godine to sto su mi se dani poklapali. Pa radije poradi na tome da saznas kada je sto. Doduse, ovi na vizualnima nece rec do zadnjeg tjedna prije. Jebga...

P.S. esens, jel tebi slucajno sestra zavrsila MIOC prosle godine, ako imas sestru?

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 24.02.2005 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
pa onda si olaksaj stvar i jednostavno se odluci. nemas puno opcija, ako inzistiras na dizajnu. no ako te to tjesi, mozes ti dizaj upisat i vanka Very Happy, tada nisi u Splitu, ali nisi ni u Hrvatskoj... a od ove godine, bar su rekli, idu na to da ako zavrsis fax vani, da ti se diploma napokon prizna....


hmh dont think so, ma koliko bila u k..., ipak mi je draga naša mala hrvatska Smile

Quote:
Doduse, ako jednostavno poradis i pripremas se za jedan fax, tada si rijesila sve. Inace, neznam jesi se vec raspitala kada su datumi, ali to ti puno utjece. Mene je sjebalo prosle godine to sto su mi se dani poklapali. Pa radije poradi na tome da saznas kada je sto. Doduse, ovi na vizualnima nece rec do zadnjeg tjedna prije. Jebga...


iman ja još vrimena do tog, ma sredit će se to sve..

P.S. esens, jel tebi slucajno sestra zavrsila MIOC prosle godine, ako imas sestru?[/quote]

nope, imam brata na pmfu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 24.02.2005 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

esens wrote:
iman ja još vrimena do tog, ma sredit će se to sve..

Optimizam je uvijek dobar. Very Happy

esens wrote:
nope, imam brata na pmfu

OK, ma prija me pitala da joj za njenu sestru posaljem neke info o faxu, pa eto, samo pitah...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
discuss



Joined: 09 Mar 2005
Posts: 6

PostPosted: 16.03.2005 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hej ljudi imam isti problem i zato molim ako mi netko može odgovorit kako izgleda prijemni na grafičkom, mislim, znam da treba matematika i kemija ali na ljestvici od 1-10 kolka je vjerojatnost da se upiše netko sa prosječnim gimnazijskim znanjem i ljetnim pripremama......i velikom voljom.....???? za dizajn se polaže naknadno u 9.mj. ili? mora se priložit mapa sa radovima?? svaka informacija bi mi bila od veeeelike pomoći!!
Back to top
View user's profile Send private message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 16.03.2005 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U Ljubljani brijem ima puuuuno bolji izbor fakseva, pogotovo vezano uz komp il grafiku :-)

I mogu ti rec da je ljepsi grad za studiranje od Zagreba :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.03.2005 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

discuss wrote:
znam da treba matematika i kemija ali na ljestvici od 1-10 kolka je vjerojatnost da se upiše netko sa prosječnim gimnazijskim znanjem i ljetnim pripremama......i velikom voljom.....????

100postotna
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 17.03.2005 00:49    Post subject: Reply with quote

discuss wrote:
hej ljudi imam isti problem i zato molim ako mi netko može odgovorit kako izgleda prijemni na grafičkom, mislim, znam da treba matematika i kemija ali na ljestvici od 1-10 kolka je vjerojatnost da se upiše netko sa prosječnim gimnazijskim znanjem i ljetnim pripremama......i velikom voljom.....???? za dizajn se polaže naknadno u 9.mj. ili? mora se priložit mapa sa radovima?? svaka informacija bi mi bila od veeeelike pomoći!!



10
Back to top
discuss



Joined: 09 Mar 2005
Posts: 6

PostPosted: 17.03.2005 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zbilja?? čula sam da je matematika na prijemnom jaaaako teška totalno me strah jer nikad nisam previše vremena i truda posvećivala matematici tak da imam dosta rupa. sad čekam da se dočepam prijemnih od prijašnjih godina da vidim kako to otprilike izgleda. ovo što ste napisali 100% i 10 zvuči utješno ali ipak....
da, ako još netko ima volje napisati neke informacije o prijemnom bila bih zahvalna...
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 17.03.2005 20:44    Post subject: Reply with quote

discuss wrote:
zbilja?? čula sam da je matematika na prijemnom jaaaako teška totalno me strah jer nikad nisam previše vremena i truda posvećivala matematici tak da imam dosta rupa. sad čekam da se dočepam prijemnih od prijašnjih godina da vidim kako to otprilike izgleda. ovo što ste napisali 100% i 10 zvuči utješno ali ipak....
da, ako još netko ima volje napisati neke informacije o prijemnom bila bih zahvalna...


imam ja...
NEMOJ IC STUDIRAT TAJ FAX!
ni slucajno...ako te zanima graf dizajn..NEMOJ TO STUDIRAT!
Back to top
discuss



Joined: 09 Mar 2005
Posts: 6

PostPosted: 22.03.2005 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx a lot Very Happy
to mi je jedina opcija jer ne želim ići studirat ništ drugo a ne poznam nikog tko to studira tak da neslužbene informacije mogu dobit jedino ovako, preko raznih foruma i tuđih iskustava
Back to top
View user's profile Send private message
discuss



Joined: 09 Mar 2005
Posts: 6

PostPosted: 22.03.2005 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

........e, da.......
cula sam da na prijemnom ima i negativnih bodova.....bad luck
Back to top
View user's profile Send private message
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 22.03.2005 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

discuss wrote:
zbilja?? čula sam da je matematika na prijemnom jaaaako teška totalno me strah jer nikad nisam previše vremena i truda posvećivala matematici tak da imam dosta rupa. sad čekam da se dočepam prijemnih od prijašnjih godina da vidim kako to otprilike izgleda. ovo što ste napisali 100% i 10 zvuči utješno ali ipak....
da, ako još netko ima volje napisati neke informacije o prijemnom bila bih zahvalna...


da, ima negativnih bodova. tako da nemoj zaokruzivati bez veze, bolje ostavi nerijeseno. A moram rec da matematika i nije tak teska kak mislis. ja sam iz primijenjene, sa samo dvije godine matematike( koja nije uopce ostala u glavi) upala na fax. S tim da sam samo mjesec dana isla na pripreme. eto..
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 22.03.2005 23:07    Post subject: Primpreme, faks... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja idem na pripreme, malo ucim, kemija, matematika. Brijem si da cu upasti. Mapa ti se predaje koliko ja znam nakon prve godine ako zelis ici na dizajn...
Rekao mi je frend da faks nije toliko tezak koliko ga je tesko upisati...

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
discuss



Joined: 09 Mar 2005
Posts: 6

PostPosted: 25.03.2005 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ja mislim ići na one pripreme u 6. mjesecu, traju 15 dana ako se ne varam. vi ste nabavile stare prijemne?vidjela sam samo jedan primjerak i nije toliko strašno ali znate onaj osjećaj..konkurencija,trema....uvijek mislim da ima puuno boljih od mene

za dizajn nakon prve godine? ja sam mislila(negdje sam to pročitala)da svi polažu isti ispit(matematika & kemija) u 7.mj., a ako upadnes na to onda da je u rujnu naknadno ispit iz likovnog + crtanje + mapa sa najmanje 10 radova)

nisam znala da se u primjenjenoj matematika sluša samo 2 godine
Back to top
View user's profile Send private message
discuss



Joined: 09 Mar 2005
Posts: 6

PostPosted: 25.03.2005 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej sorry Julius, tek sad skužih da si dečko
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group