Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Casopis

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 27.02.2005 19:38    Post subject: Casopis Reply with quote

Časopis za umjetnost i kulturu ''Re''- Natječaj za ovitak 8. broja

vrijeme: 21.2.2005 - 24.4.2005
mjesto: Rijeka
organizator: Udruga za umjetnost i kulturu mladih "parNas", Rijeka



Propozicije natječaja

Traže se prijedlozi za čitav ovitak Časopisa (prednja korica, stražnja korica i hrbat) te za stranice koje u Časopisu otvaraju pojedine rubrike: (S)misao, Kulturologija, Proza, Poezija, Likovnost, Kazalište, Film, Filozofija i Strip.

Dizajn ovitka je slobodan, ali mora sadržavati sljedeće informacije:

naslovnica
• logo + „kategorija“ (časopis za umjetnost i kulturu)
• trenutni broj
• godina izlaženja i datum izlaska
• cijena
stražnja korica
• logo + ''kategorija''
• URL i e-mail časopisa
• © Udruga za umjetnost i kulturu mladih ''parNas'', 2005.
• ISSN broj
hrbat
•logo
•trenutni broj
•datum izlaska

Logo časopisa i skica ovitka može se downloadati na web stranici: www.casopis-re.net ; časopis ''Re'' može se kupiti ili pogledati na sljedećim mjestima: Rijeka – knjižara ''V.B.Z.'', knjižara ''Nova'', Filozofski fakultet (knjižnica i kantina), Gradska čitaonica, Gradska knjižnica, Sveučilišna knjižnica,; Zagreb – knjižara ''Booksa'', Nacionalna i sveučilišna knjižnica; Sveučilišne knjižnice u ostalim gradovima u Hrvatskoj.

U uži izbor ulaze samo oni radovi koji zadovoljavaju prethodno navedene točke, a prihvaća se samo jedan čiji autor dobiva honorar od 500,00 kn.

Slanje radova

Rok za slanje radova je 24. travnja 2005. najkasnije do 12.00 sati
e-mail: info@casopis-re.net
adresa: Tizianova 16
51000 Rijeka
(za Udrugu ''parNas'')
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.02.2005 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel oni to traze redesign casopisa ili nisam dobro skuzio. jel vrijedi to za 500kn?
jer kako vidim nije samo ovitak (ko neka salama) vec i stranice unutra?

hm?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 27.02.2005 20:30    Post subject: Reply with quote

:cosmos: wrote:
jel oni to traze redesign casopisa ili nisam dobro skuzio. jel vrijedi to za 500kn?
jer kako vidim nije samo ovitak (ko neka salama) vec i stranice unutra?

hm?


ne samo naslovnicu i zadnju stranu...a za 500 kn...
neak mi je to malo para al jebga...ja necu radit...samo saljem ak nekog zanima!
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.02.2005 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opa, dizajn re-a je radio nas deepsun....

al mi je malo ono, cover, 10 rubrika... 500 kuna..

da je samo cover bi radio, ovako ne stignem jer je previse posla...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.02.2005 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa to je ono,, ali mozda niti ne ocekuju nesto posebno, a sad ti ne sfusari Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 28.02.2005 02:07    Post subject: Reply with quote

pa kaj se vama ne cini i 500 kn za dizajn SAMO COVERA premalo para???'
meni neak da Sad
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 28.02.2005 03:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ja rekao domah da mi je malo malo za dosta toga..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.02.2005 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cover i 9 lead stranica rubrika za 500 kuna je sori al pušiona.
nhf
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 28.02.2005 11:36    Post subject: Reply with quote

tRC wrote:
cover i 9 lead stranica rubrika za 500 kuna je sori al pušiona.
nhf


a da je samo cover u igri???
el i to premalo???
pitam jer neznam kak se cijene krecu Sad
meni se fakat i to cini premalo!
Back to top
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.02.2005 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

500 kuna za redizajn covera i karakterističnih otvora rubrika NIJE premalo.

jedino što bi tekst oglasa trebao glasit ovako:

"POMOZITE redakciji časopisa za kulturu. pored simbolične naknade od 500 kuna autor odabranog rada dobiva i desetogodišnju pretplatu na Re, dobru karmu i doživotnu zahvalnost cijele redakcije"

Wink
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.02.2005 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:

a da je samo cover u igri???
el i to premalo???
pitam jer neznam kak se cijene krecu Sad
meni se fakat i to cini premalo!

ja mislim da je premalo
no ne znam kakav je to časopis.
Back to top
View user's profile Send private message
prst



Joined: 05 Apr 2004
Posts: 22
Location: zagreb

PostPosted: 28.02.2005 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

frend mi rekao da je to studentski casopis- dakle cudo je sto uopce daju 500kn...inace i ja mislim da je to premalo za prof. casopis- al studenski projekti i casopis su mi izvan kategorije -volontiras ko svi jer st. udruge jedva skupe pare za tisak
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 28.02.2005 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudovi,smirite zivce.Casopis je kao sto Prst rece,bio studentski,i na proracunu faksa,a sad je presao pod okrilje udruge.Znaci po difoltu im je sad zeznutije za novac. Nitko i nije trazio usluge profesionalnog dizajnera,niti je itko od njih postao na ovom forumu.Recimo da ce nekom studentu dobro doci 500 kn,narocito ako je student likovne kulture i vec ima neki svoj rad koji bi mogao i unovciti.Svi koji su u urednistvu i svi koji objavljuju su iskljucivo entuzijasti,pa tko voli,neka izvoli.A vi se kao babe raspisali ovdje,kao da vam je netko mater spominjao.Kome se ne svidja oglas,procita i krene dalje,.bez sikiracije i gubljenja zivaca na glupostima.

btw.da se napomene, ja nisam u casopisu,web i logo sam im radio.

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 28.02.2005 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa imas pravo!

dosta sranja idemo raditi!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 01.03.2005 00:30    Post subject: Reply with quote

ja ne radim za kikiriki!
*smajli koji lupa sakom o stol*

ugl...salim se...al svejedno necu radit...jednom sam se vec opeko na takvom sranju...
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 01.03.2005 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jelda? a onaj logo i layout oglasa sto si mi napravio za kutiju čokolina ha? to s izaboravio?

Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 01.03.2005 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
ja ne radim za kikiriki!
*smajli koji lupa sakom o stol*

ugl...salim se...al svejedno necu radit...jednom sam se vec opeko na takvom sranju...

Ne znam ti pravo ime,ali u samom textu natjecaja nisam naisao na tvoj nik Smile.Djipster bolan,mojne se sam sa sobom svadjati i gubiti zivce, mlad si, zivot ide dalje, poslovi te cekaju a ti trosis energiju ovdje ...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.03.2005 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
jelda? a onaj logo i layout oglasa sto si mi napravio za kutiju čokolina ha?

signed
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.03.2005 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jabi radio, jel mi se radi kaver, al da nemoram 10 kategorija, jel to ne stignem.
reci im :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 01.03.2005 14:15    Post subject: Reply with quote

fakz wrote:
djipster wrote:
ja ne radim za kikiriki!
*smajli koji lupa sakom o stol*

ugl...salim se...al svejedno necu radit...jednom sam se vec opeko na takvom sranju...

Ne znam ti pravo ime,ali u samom textu natjecaja nisam naisao na tvoj nik Smile.Djipster bolan,mojne se sam sa sobom svadjati i gubiti zivce, mlad si, zivot ide dalje, poslovi te cekaju a ti trosis energiju ovdje ...


Smile
imas pravo!
cheers
Back to top
prst



Joined: 05 Apr 2004
Posts: 22
Location: zagreb

PostPosted: 01.03.2005 15:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
jabi radio, jel mi se radi kaver, al da nemoram 10 kategorija, jel to ne stignem.
reci im Smile


mislim da ti je onda najbolje da direk kontaktiras glavnog urednika,
i to telefonski, i kazes svoju ponudu- pa ja nekako mislim da se sve to da dogovoriti : )
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group