Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
whatis plagijat?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lota



Joined: 06 Sep 2004
Posts: 31

PostPosted: 08.03.2005 13:01    Post subject: whatis plagijat? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me postoje li neki 'standardi' prema kojima se odredjeni web projekt moze procijeniti kao plagijat, a da nije nuzno dizajnerski rip..? Ima li na netu uopce kakva regulativa po tom pitanju? sorry, ne mogu biti konkretnija...
Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Gregor



Joined: 01 Oct 2003
Posts: 7
Location: Zagreb / Croatia

PostPosted: 08.03.2005 16:09    Post subject: Copyrights for amateur creator and net community Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imas na ovom linku jedan zanimljiv osvrt na to. Pisem zanimljiv, ne funkcionalan jer
ipak zivimo tu gdje zivimo. Ukratko, ako nisi projekt nigdje registrirala, mos se ... Shocked

http://pages.emerson.edu/courses/Spring03/MA663/papers/Yukawamidterm.pdf
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
black_cat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 14
Location: eebeeza

PostPosted: 09.03.2005 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa jel zna itko kako/gdje zastiti stranicu , barkodirat i sl.? vidio sam da neki sajtovi imaju te sheme.-->.?

_________________
audio whore
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 09.03.2005 22:07    Post subject: Re: Copyrights for amateur creator and net community Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gregor wrote:
... Ukratko, ako nisi projekt nigdje registrirala, mos se ... Shocked

http://pages.emerson.edu/courses/Spring03/MA663/papers/Yukawamidterm.pdf

gdje ga registrirati?
ja imam jednu super ideju, barem ja smatram. ali kako mogu provjeriti da netko drugi to nema, ili da mi netko drugi nemoze ukrasti. tj. da je zasticena?
Back to top
View user's profile Send private message
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 09.03.2005 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PsychoPod wrote:
gdje ga registrirati?

Web mozes registrirati u Nacionalna knjiznica Zagreb, ured za registraciju
pikni vamo
kad registriras dobijes ISSN

kontam da je to jedan od nacina i ja sam to napravio za jedan web
pikni vamo
(pogledaj pod urednistvo)
Back to top
View user's profile Send private message
black_cat



Joined: 13 Feb 2005
Posts: 14
Location: eebeeza

PostPosted: 09.03.2005 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa radi li taj obrazac qurac palac?
samo mi otvori mail klijent a u poruci nista ne pise... Confused

_________________
audio whore
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 10.03.2005 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Koje publikacije mogu dobiti ISSN?
ISSN dobivaju sve serijske publikacije i integrirajuća građa ako redovito izlaze pod stalnim naslovom i sadrže sve potrebne podatke za opis i identifikaciju.
..
ovo mi izgleda kao da je samo za nesto vezano uz izdavanje medija.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 11.03.2005 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PsychoPod wrote:
1. Koje publikacije mogu dobiti ISSN?
ISSN dobivaju sve serijske publikacije i integrirajuća građa ako redovito izlaze pod stalnim naslovom i sadrže sve potrebne podatke za opis i identifikaciju.
..
ovo mi izgleda kao da je samo za nesto vezano uz izdavanje medija.


Yup, ISSN je identifikacijski broj medija bio on tiskani ili na webu ili nešto treće. ISSN nije način zaštite autorskog prava.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group