Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Narodna Muzika
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kotor.V-Duh



Joined: 11 Mar 2005
Posts: 14

PostPosted: 11.03.2005 13:57    Post subject: Narodna Muzika Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jooj toje naj bolja ili ?

Volim narodnu muziku naj bolja je
sto vecina Hravta kazu da to nije nasa muzika mi ide na zivce

Za mene ima samo Nasa muzika svedno dali ju HR SR ili Bosanac pjeva

ja sam iz Bosne, odrasto s Narodnom i tako ce i ostati

Kako vi to gledate ?

_________________
Delija sam Delija !!
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 11.03.2005 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LeaveMeBe nikako ne gledam na to.....
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.03.2005 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da se gleda tako da se o ukusima ne raspravlja :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 11.03.2005 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
LeaveMeBe nikako ne gledam na to.....

sta kazu novine? ima li sto novoga?

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 11.03.2005 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne slusam, a niti cu. Jednostavno mi je odbojan taj tip "glazbe", a na lyricse ne mogu a da se ne odvalim. Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Hyssos



Joined: 05 Mar 2005
Posts: 8
Location: High Society

PostPosted: 11.03.2005 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod mene prolazi Ljiljana Buttler Petrović - majka ciganskog soula (a to je narodna / etno, a ne narodnjak). A propos ostaloga ima jedan jako dobar tekst vezan uz fenomen ekspanzije narodnjaka: http://www.unizd.hr/szb/pdf/radionice/misli_i_reci.pdf
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 11.03.2005 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kakvi narodnjaci!

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 11.03.2005 15:11    Post subject: Reply with quote

da, da, da...
sad svi tu nekaj seruvckaju...
aj budite frajeri i recite otvoreno...
evo ja cu probit led...

JA SLUSAM NARODNU MUZIKU...i na mom ajpodu imam 20 gb muzike ako je enko zainteresiran za trejd...
i furam zlatni ROLL EX na ruci i otvorim prozor i ruka mi viri van...
najdrazi su mi : CECA, VUCO, DRAGANA, LEPA BRENA;
a najdraza pjesma mi je I LOVE DRINKING (ENG) a najvise volim ici van u ludnicu i u kljucic brdo te u buševec, vukovinu i ostatak velikogoricke okolice...
a full su mi najdraze zabave koje se odvijaju po DVD_IMA I STADIONIMA U SELIMA OKO GORICE:::
E I DA NE ZABORAVIM BIRTIJU CRNI GROZD _ VELIKA GORICA

P:S: SKUPLJAM i SALVETE PA AK SE NEKO OCE TREJDAT.
Back to top
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 11.03.2005 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
TYPE01 wrote:
LeaveMeBe nikako ne gledam na to.....

sta kazu novine? ima li sto novoga?


Ništa vrijednog spomena.....
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 11.03.2005 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro kaze djipi..

evo bas bio na nekom prvate tulumu,, i ono svi frendovi tipovi 'fuj narodna, svira winamp 30 narodnih pevajki,, da vidis kak su skidali gace i skakali,, onda neoj reci da ne slusas Smile ja dotle iskoristio vijrme da se dobro ispisam u wcu Smile hehe
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 11.03.2005 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa neznam nije da je slušam niti da je mrzim ja sam valjda neš između ako se pušta negdje na partyu poslušam zaplešam ak sam pijan i tak to! Mislim dobra je ak se oš zabavit! Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 11.03.2005 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je to primitivizam a ne glazba. muzika a i lirika uvik na isti kalup ito nešto šta svako ko uopće zna pričat/pisat može izmislit/reć/napisat..a bogme i otpivat
neznam, ni 0.000000000000001% respekta od mene za narodnjake.
al eto, o ukusima se ne raspravlja, nekja svako sluša šta njemu odgovara
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Kotor.V-Duh



Joined: 11 Mar 2005
Posts: 14

PostPosted: 11.03.2005 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zitat: esens
neznam, ni 0.000000000000001% respekta od mene za narodnjake.

zavisi kako gledas ako mislis pravu narodnu (naprimjer Halid Beslic) oda to nije Istina

ali ako mislis one gluposti sto sad dosta pjevaju i kazu da je Narodna
stu uobce nije istina vecinom neke smotane kopije od grckih ili turskih pjesama
onda pase stos reko ja to mrzim

zato najbolji su

Sve od Halid Beslica
sve od Nervoznog > Rock narodna mix
neke Od Sinana,Mile,Semse
paar Od Vuce > jedan Harvt koji se odlucio pravt Narodnu sam Sto covjek NEMA UOBCE GLASA i dosta pjesama kopiro
lepa dosta dobrih ali kod nekih pretjerano islamski stil
tako isto Ceca
[/list]

_________________
Delija sam Delija !!
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 11.03.2005 17:48    Post subject: Reply with quote

Kotor.V-Duh wrote:
Zitat: esens
neznam, ni 0.000000000000001% respekta od mene za narodnjake.

zavisi kako gledas ako mislis pravu narodnu (naprimjer Halid Beslic) oda to nije Istina

ali ako mislis one gluposti sto sad dosta pjevaju i kazu da je Narodna
stu uobce nije istina vecinom neke smotane kopije od grckih ili turskih pjesama
onda pase stos reko ja to mrzim

zato najbolji su

Sve od Halid Beslica
sve od Nervoznog > Rock narodna mix
neke Od Sinana,Mile,Semse
paar Od Vuce > jedan Harvt koji se odlucio pravt Narodnu sam Sto covjek NEMA UOBCE GLASA i dosta pjesama kopiro


lepa dosta dobrih ali kod nekih pretjerano islamski stil
tako isto Ceca
[/list]



I TEBEEEEE SAAAAM SIIIT KAAAAFAAAANOOOOOOOOOOOO
.....(ija ija ija ija ija ija )

DABOGDAAAA SE ZAPAAAAALILAAAAAAAA........
ONA ME JE OSTAVILA....ZBOG VINA ME NAPUSTILAAAAAA.....

HC HB -----> HardCore HercegBosna

pras i casa u zid i flasa u glavu i pistolj u zrak i BLAM BLAM!!!!!
Back to top
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.03.2005 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
da, da, da...
sad svi tu nekaj seruvckaju...
aj budite frajeri i recite otvoreno...
evo ja cu probit led...

JA SLUSAM NARODNU MUZIKU...i na mom ajpodu imam 20 gb muzike ako je enko zainteresiran za trejd...
i furam zlatni ROLL EX na ruci i otvorim prozor i ruka mi viri van...
najdrazi su mi : CECA, VUCO, DRAGANA, LEPA BRENA;
a najdraza pjesma mi je I LOVE DRINKING (ENG) a najvise volim ici van u ludnicu i u kljucic brdo te u buševec, vukovinu i ostatak velikogoricke okolice...
a full su mi najdraze zabave koje se odvijaju po DVD_IMA I STADIONIMA U SELIMA OKO GORICE:::
E I DA NE ZABORAVIM BIRTIJU CRNI GROZD _ VELIKA GORICA

P:S: SKUPLJAM i SALVETE PA AK SE NEKO OCE TREJDAT.

apaurin?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 11.03.2005 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
djipster wrote:
da, da, da...
sad svi tu nekaj seruvckaju...
aj budite frajeri i recite otvoreno...
evo ja cu probit led...

JA SLUSAM NARODNU MUZIKU...i na mom ajpodu imam 20 gb muzike ako je enko zainteresiran za trejd...
i furam zlatni ROLL EX na ruci i otvorim prozor i ruka mi viri van...
najdrazi su mi : CECA, VUCO, DRAGANA, LEPA BRENA;
a najdraza pjesma mi je I LOVE DRINKING (ENG) a najvise volim ici van u ludnicu i u kljucic brdo te u buševec, vukovinu i ostatak velikogoricke okolice...
a full su mi najdraze zabave koje se odvijaju po DVD_IMA I STADIONIMA U SELIMA OKO GORICE:::
E I DA NE ZABORAVIM BIRTIJU CRNI GROZD _ VELIKA GORICA

P:S: SKUPLJAM i SALVETE PA AK SE NEKO OCE TREJDAT.

apaurin?


brijem da treba nesto jace za smirenue,, nesto na iglu,, nesto iz vrapca Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.03.2005 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
da, da, da...
sad svi tu nekaj seruvckaju...
aj budite frajeri i recite otvoreno...
evo ja cu probit led...

JA SLUSAM NARODNU MUZIKU...i na mom ajpodu imam 20 gb muzike ako je enko zainteresiran za trejd...
i furam zlatni ROLL EX na ruci i otvorim prozor i ruka mi viri van...
najdrazi su mi : CECA, VUCO, DRAGANA, LEPA BRENA;
a najdraza pjesma mi je I LOVE DRINKING (ENG) a najvise volim ici van u ludnicu i u kljucic brdo te u buševec, vukovinu i ostatak velikogoricke okolice...
a full su mi najdraze zabave koje se odvijaju po DVD_IMA I STADIONIMA U SELIMA OKO GORICE:::
E I DA NE ZABORAVIM BIRTIJU CRNI GROZD _ VELIKA GORICA

P:S: SKUPLJAM i SALVETE PA AK SE NEKO OCE TREJDAT.


fakat si dobar vidis ja sam iz Big Wood Citya i do sad sam znao da narodnjaci sviraju na Little Key Hillu i da Zbregov Boysi ustvari ne idu tam van nego Srce i Nego Kaj...
jebote fakat znas scenu.... Laughing Laughing
sad kupi trulog jugića i odi skidat jumfove gorštačkim djevojkama Wink
Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 12.03.2005 01:51    Post subject: Reply with quote

Peewee wrote:
djipster wrote:
da, da, da...
sad svi tu nekaj seruvckaju...
aj budite frajeri i recite otvoreno...
evo ja cu probit led...

JA SLUSAM NARODNU MUZIKU...i na mom ajpodu imam 20 gb muzike ako je enko zainteresiran za trejd...
i furam zlatni ROLL EX na ruci i otvorim prozor i ruka mi viri van...
najdrazi su mi : CECA, VUCO, DRAGANA, LEPA BRENA;
a najdraza pjesma mi je I LOVE DRINKING (ENG) a najvise volim ici van u ludnicu i u kljucic brdo te u buševec, vukovinu i ostatak velikogoricke okolice...
a full su mi najdraze zabave koje se odvijaju po DVD_IMA I STADIONIMA U SELIMA OKO GORICE:::
E I DA NE ZABORAVIM BIRTIJU CRNI GROZD _ VELIKA GORICA

P:S: SKUPLJAM i SALVETE PA AK SE NEKO OCE TREJDAT.


fakat si dobar vidis ja sam iz Big Wood Citya i do sad sam znao da narodnjaci sviraju na Little Key Hillu i da Zbregov Boysi ustvari ne idu tam van nego Srce i Nego Kaj...
jebote fakat znas scenu.... Laughing Laughing
sad kupi trulog jugića i odi skidat jumfove gorštačkim djevojkama Wink
Laughing Laughing Laughing Laughing


been there done that...Smile Smile Smile Smile Smile

srce je fensi...i svi koji tam izlaze su moji idoli...i ja bi jednom tio tam izac al moram prvo evoluirat..i kupit golfa dvojku zelenog i stavit mu biksenon lampe nutra...onu mrezicu naprijed...nutra ce de od halida i cece izrecat cijev promjera 40 cm i zaljebit ju ljepilom koje sve ljepi za auspuh i jos to malo zicom privezat i stavit 2 zvucnika velka iza da kad ceca "zapeva" da cijela gorica cuje i pred srce dofurat svoja 2 prijatelja iz kljucic brda i okrenut se pod rucnom da me sve cure vide koji sam frajer...

e da a auspuh moram malo zbusit da se cuje onaj duboki brm brm !
e i naljepnica kenwood mora bit na golfu...s tim dobivam 10 ks vise...jos ak je krunica nutra i mirisljavi boric...pf....40 KS sve skupa...


a ti mi tu nekaj o nekom jugicu pricas...ttt...jugicu ne radi dobro rucna pa se nemres vrtit pred srcem i palit gume i sve...
golf je bolji je'ate bik ludega kaj da si zbrega dosel tu pri velkega grada :!


"mile voli disko DISKO..a ja kolo sumaaaadiiinsko!!!!
da budemo blisko BLISKO 'armonika sviiiira disskkooooooo"
Back to top
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 12.03.2005 03:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Halid Bešlić roks sa 2.8 promila u krvi..

Ne kleeeeeepeeeeeeeeećiiiiiiiiiiiiiii naaaaanulllaaaaaaaaaaaaaaaaammmmaaaaaaaa.. Cheers! Bang! Dancing Brick wall Dancing Cheers!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.03.2005 03:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
.... i stavit 2 zvucnika velka iza da kad ceca "zapeva" da cijela gorica cuje i pred srce dofurat svoja 2 prijatelja iz kljucic brda i okrenut se pod rucnom da me sve cure vide koji sam frajer...


ja neznam da li ti kuzis da ovakvim postovima (~ponasanjem) nisi nista manja seljacina od ljudi koje parodiras u svojim pricama.
jedino sta su oni seljacine na malo drukciji nacin.

mislim glupo mi je reagirat sad tu i solit pamet, ali posto je ovo negdje 4-5 post ovakvog sadrzaja htio sam nesto rec.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r&r



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 126
Location: Zagreb - Podsused

PostPosted: 12.03.2005 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Blabo



Joined: 01 Apr 2004
Posts: 17

PostPosted: 12.03.2005 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
djipster wrote:
.... i stavit 2 zvucnika velka iza da kad ceca "zapeva" da cijela gorica cuje i pred srce dofurat svoja 2 prijatelja iz kljucic brda i okrenut se pod rucnom da me sve cure vide koji sam frajer...


ja neznam da li ti kuzis da ovakvim postovima (~ponasanjem) nisi nista manja seljacina od ljudi koje parodiras u svojim pricama.
jedino sta su oni seljacine na malo drukciji nacin.

mislim glupo mi je reagirat sad tu i solit pamet, ali posto je ovo negdje 4-5 post ovakvog sadrzaja htio sam nesto rec.


To se djipster sali ( i hope )
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.03.2005 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blabo wrote:
To se djipster sali ( i hope )

ma kuzim ja da se no sali (sprda zapravo) ali nije mi to nista manje debilno od onog tipa sta se okrene pod rucnom pred lokalnom birtijom da bi impresionirao cure.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 12.03.2005 14:42    Post subject: Reply with quote

carr wrote:
Blabo wrote:
To se djipster sali ( i hope )

ma kuzim ja da se no sali (sprda zapravo) ali nije mi to nista manje debilno od onog tipa sta se okrene pod rucnom pred lokalnom birtijom da bi impresionirao cure.


hm...cudno razmisljanje...
ajde obrazlozi plz...


ne kuzim...otkad to ironija i sarkazam vode k debilizmu?
to se DOSAD dogadjalo samo onima koji nisu mogli skuzit razliku izmedju ironije i ne ironije.

mislim da sam ovim svojim pretjerivanjem na ovom topiku (PRETJERIVANJEM) dao svima doznanja kakvo je moje misljenje o ekipi koja razbija case u zidove kad cuju neku stvar...
te svoje misljenje o ljudima koji iz auta pustaju ziku da ih cijeli balkan cuje...

svi koji me poznaju znaju kakav sam, kaj slusam, kak brijem...

da se razumijemo...ja nemam nista protiv narodne muzike kao takve...yebe mi se...
al imam nekaj protiv ljudi koji se tak ponasaju-...tocno onak kak sam opiso u svojim izjavama do sad....

a svi znamo da ih ima takvih...

i sad ti meni plz objasni po cem si ti mene i njih strpo u isti kos???
Back to top
Kle



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 185
Location: samobor

PostPosted: 12.03.2005 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

asocijacije koje u meni potiće ono što se naziva narodnom glazbom:
(bez uvrede, to je samo moje osobno svjedočanstvo)

pretjerani emo sentimentalizam koji mi izgleda kao posljedica neukosti ili relativno malog IQ-a.

prenaglašeni prizvuk očaja i čežnje koji me opet asocira na nedostatak obrazovanja, samospoznaje i mali IQ.

izuzetno jake asocijacije na pomračenje zdravog razuma i zdravih emocija.

sadržaj i zvukovi tih pjesama u meni bude slike duševnog očaja, zamračenosti, zadimljenosti, zagušljivosti, lošeg mirisa, mentalnog i intelektualnog tupila.

Sad nek mi neko kaže jesam ja normalan.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group