Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
EuropskaUnija.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 25.03.2005 01:20    Post subject: EuropskaUnija.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Feel free to xpress the opinions 'n' critics!
> europskaunija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 25.03.2005 02:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lajkam sve osim fonta u headeru, odnosno na ovim linkovima gore...

Inace mi bash fin i refreshing webich...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 25.03.2005 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovak kad ga pogledam...header mi je gadan....ovi sivi ferlaufi...zapravo svi ferlaufi na siteu su mi no go...zvjezdica je ok...al mi je preflah malo....sta radi monitor od maca u headeru? ocemo svi dobit takve monitore kad udjemo u eu? mouse pointer sa sahovnicom mi je bljuv..a onda dolazimo i do dizajna kopji se bazira na 4kolone koji je meni uzasno kaotican....mislim da vam uz bolji dizajn treba i bolja arhitektura sitea....

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 25.03.2005 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To u headeru nije monitor od Maca nego iMac G4. Ali ni meni nije jasno sto jedan americki proizvod radi u headeru site za Europsku Uniju??

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 25.03.2005 09:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
To u headeru nije monitor od Maca nego iMac G4. Ali ni meni nije jasno sto jedan americki proizvod radi u headeru site za Europsku Uniju??


true...jebiga...ne pratim bas mac svijet Smile

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 25.03.2005 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site je super samo mi font nekako nije pri srcu! Wink
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2005 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ne valja, boja, raspored elemenata... skoro ništa

e da, u glavnom meniju na rolloveru se ispod prikazuje neki tekst bijele boje koje je jako nečitljiv (zbog svijetle pozadine). fix it

Last edited by jurka on 25.03.2005 11:36; edited 1 time in total

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.03.2005 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I dont like it, boje su pastelne a ikone su preuzete sa Login@EU stranica... Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2005 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


hehe
Cool

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2005 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mioc representin'
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 25.03.2005 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko sam JA ode skuzio, vi radite sajt za natjecaj za login@europe, i samim time, ako mislite sta mijenjati nakon ovih komentara je u biti nefer prema ostalima koji rade na natjecaj, ali, kako jos nisu na login siteu linkovi, samo ste napravili "glupost" jerbo ima ljudi ode koji isto idu rade sajtove, ali nisu toliko blentavi staviti sajt na komentiranje dok linkovi na glavnom siteu nisu objavljeni. Potez je malo cudan.

Drugo, koja je to fora stavljati top level domene za natjecaj? LOL. Aj dobro

Trece, ako je login@europe imao na sajtu mac ikone i ostalo, jel se vi to stekate s onim monitorom? Nebrinite, mozda je samo jedna osoba iz komisije ikad vidila mac monitor Wink

Site mi je preblijed, gubim se nekako u materijalima. U istom momentu vidim sve i nevidim nista. Raspored elemenata stvara veliki dojam prenakrcanosti.

Inace, nadam se da cete bolje proc od proslogodinjih dobitnika iz Zagreba... Oni su bili treci sa ocajnim dizajnom, ocito je neko smatra da mora upast Zagreb medju nagradjene. No ja ipak navijam za moje Splicane Wink (iako je moga dizajn bit malo bolji, al dobro)

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 25.03.2005 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boje bi definitivno trebale biti konkretnije, font u headeru i izborniku nije bas nes, raspored samog sadrzaja je klasicno ok, najvise me nervira ova strelica sa hrvatskim grbom, ako je sajt za nekakav natjecaj i to za EU vjeruj mi ta ce ih stvar prva odbiti...
Back to top
View user's profile Send private message
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 25.03.2005 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Koliko sam JA ode skuzio, vi radite sajt za natjecaj za login@europe, i samim time, ako mislite sta mijenjati nakon ovih komentara je u biti nefer prema ostalima koji rade na natjecaj, ali, kako jos nisu na login siteu linkovi, samo ste napravili "glupost" jerbo ima ljudi ode koji isto idu rade sajtove, ali nisu toliko blentavi staviti sajt na komentiranje dok linkovi na glavnom siteu nisu objavljeni. Potez je malo cudan.


dobro si skonto, al nije mi baš čisto tvoje obrazlaganje jerbo se ne nazire smisao u tome što govoriš. istina je samo da se nakon sumbita linka ne smiju raditi radikalne promjene na sajtu, ali to nije ni namjera.

Quote:
Drugo, koja je to fora stavljati top level domene za natjecaj? LOL. Aj dobro


baš sam se od srca nasmijao... smiješno za p*****it . Osobno sam mišljenja da ukoliko si u mogućnosti uvijek je bolje imati TLD nego kobasicu od adrese, ali tvoje je mišljenje i logika očito drugačija i imaš pravo na to.

Quote:
Trece, ako je login@europe imao na sajtu mac ikone i ostalo, jel se vi to stekate s onim monitorom? Nebrinite, mozda je samo jedna osoba iz komisije ikad vidila mac monitor

vidim da ti je ironija jača izričajna forma. samo bilo bi dobro da i prevedeš šta si htio reći.

Quote:
ocito je neko smatra da mora upast Zagreb medju nagradjene.

je, nema sumnje, mora da je tako, uvjeren sam. svi su uvijek kontra splita. to je ekipi u Zagrebu glavna preokupacija i noću ne spavaju razbijajući glavu kako će splićanima napakostiti.

Quote:
ikone su preuzete sa Login@EU stranica...

ništa nije preuzeto sa Login@EU stranica.

Quote:
meni ne valja, boja, raspored elemenata... skoro ništa

hvala na kritici Wink

Quote:
mioc representin'

pozdrav kolega!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 25.03.2005 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yoseep wrote:
Quote:
ikone su preuzete sa Login@EU stranica...

ništa nije preuzeto sa Login@EU stranica.



_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 25.03.2005 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yoseep wrote:
dobro si skonto, al nije mi baš čisto tvoje obrazlaganje jerbo se ne nazire smisao u tome što govoriš. istina je samo da se nakon sumbita linka ne smiju raditi radikalne promjene na sajtu, ali to nije ni namjera.

Cisto napomene radi, oni jos nisu objavili linkove, ovo mi je bilo cudno, kuzis? Jer dok oni ne objave linkove, natjecaj nije "sluzbeno" poceo. I sada npr, ekipa koja ide po ovim forumima a ima tim tu, ima "prednost" kuzis sta ti ocu rec. To ti je kao da si poslao logo za neki natjecaj, i jos ga odma stavio ode. Svak ce ga vidit, pa i potencijalna konkurencija. A to znaci da imaju dan/dva/tri za napraviti nesto bolje. Ako sumnjas, pa ... cujes... ja sam samo rekao svoje tu. Ovaj natjecaj je javan, i ocjenjuje ga komisija, ali ako se otkrijes prije vrimena, mogu te timovi okrast, svacas me? Jer ako si ti dodao opciju koju oni nemaju, samo si im dao ideju i mogu ti je preuzeti. Submit linka je jos uvijek "tajan" (vidim da nisu objavili na sajtu, sto znaci da jos nisu puno obracali pozornost na sve sajtove), a to je stvar natjecaja. Al, vidim ja da se nemate cega bojati Wink

Yoseep wrote:
baš sam se od srca nasmijao... smiješno za p*****it . Osobno sam mišljenja da ukoliko si u mogućnosti uvijek je bolje imati TLD nego kobasicu od adrese, ali tvoje je mišljenje i logika očito drugačija i imaš pravo na to.

Pa moja logika je dovela moj tim prosle godine na drugo misto. Kao i osjecane sa prvim mjestom. 75kn za natjecaj je rastrosnost Wink (ali to su i ovi splice isto napravili, tako da se odma ispricavam, ja sam ti inace skrtac po ovom pitanju, hehe) Valjda niste hosting platili Razz

Quote:
Quote:
Trece, ako je login@europe imao na sajtu mac ikone i ostalo, jel se vi to stekate s onim monitorom? Nebrinite, mozda je samo jedna osoba iz komisije ikad vidila mac monitor

vidim da ti je ironija jača izričajna forma. samo bilo bi dobro da i prevedeš šta si htio reći.

Ma nista, nista, nevolim mac monitore (sala, naravno). Samo sam tio rec da mi nije baza ta ideja sa G4 monitorom na sajtu, kad su vec na glavnom login@europe sajtu stavili mac os design sitea. Ovako mi je na prvi pogled ispalo kao da "zelite" biti u tonu sa njihovim sajtom. Jesam se sad obrazlozio. Ispricavam se ako sam sta krivo rekao, ovo je trebala biti ironija i sala u jednom. Zao mi je sto smisao za humor nije odma proradio Wink (mozda sam smajli triba stavit digod)

Quote:
Quote:
ocito je neko smatra da mora upast Zagreb medju nagradjene.

je, nema sumnje, mora da je tako, uvjeren sam. svi su uvijek kontra splita. to je ekipi u Zagrebu glavna preokupacija i noću ne spavaju razbijajući glavu kako će splićanima napakostiti.

Hmmmm, sudis o necemu sto izgleda nisi vidio, jel tako? Jer da si vidio, pogledaj malo FFA dio foruma i vidi sta se stavlja u trash sekciju. Taj sajt je bio daleko ispod trash lige. Al opet reko, to ja gledam sa nekakvog dizajnerskog stajalista. Taj sajt nije u principu imao nista ni materijala (a puno manje od nekih stranica kao sto su neznam iz nekih manjih sela, i koje su bili favoriti), ocaj od dizajna i sl. Ma sveopca zalost. Al dobro. Ko sto si ti reko. To je stvar onoga "svi su kontra Splita", tako je. Zao mi je sto tako mislis, ali da pitas bilo koga iz mog ex-tima (bivsi maturanti, redom), sta je bila moja prognoza, od cetri nagrade, samo je zagreb (III.Gimnazija) upala tu neplanirano i u biti nije bila niti u onoj uzoj kolekciji potencijalnih nagrada. Jer nije zasluzila.. al to je bio moj stav.

P.S. Osobno nemam nista protiv Zagreba i ljudi tamo, ma koliko ti mislija suprotno. Ali ocu rec da je bilo boljih sajtova koji su trebali dobit tu trecu nagradu. Jel mislis da je bilo malo SUMNJIVO da su sve tri nagrade uzele bas III. Gimnazija Osijek, III. Gimnazija Split i III. Gimnazija Zagreb (prava slucajnost). Posebno kada sam ti objasnio zasto oni nisu trebali dobit nagradu. Sve je to politika. Sve.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group