Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iPod softver
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 07.04.2005 09:48    Post subject: iPod softver Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koji softver koristite za prebacivanje muzike na ipod, a da nisu itunesi?

iTunesi mi stravično idu na živce i ogromni su, a ionako ih ne koristim za slušanje muzike. Koristio sam neki anapod koji je skroz ok ali nisam ga uspio "registrirati" Cool pa sada tražim nešto drugo...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borko



Joined: 30 Aug 2004
Posts: 133
Location: Beograd / Thessaloniki

PostPosted: 07.04.2005 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuo sam za neki winamp plugin.... raspitaj se u tom pravcu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.04.2005 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uz iTunes meni je isto anapod cool. al, ne znam. ja koristim iTunes.. valjda navika.

imas i ovo:
http://www.zeleksoftware.com/products.htm

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.04.2005 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja koristim winamp, buduci da vec imam tako i tako sve u libraryu sortirano, ovo mi je najlakse definitivno, a i ne povecavam si broj softwarea.
super je uglavnom
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.04.2005 10:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=138888

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 07.04.2005 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uff, jebeno, ne znam zašto mi uopće nije palo na pamet pogledati ima li plugin za winamp Very Happy još ako podržava prenošenje rate-inga pjesama... evo skidam...

tnx!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.04.2005 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Uff, jebeno, ne znam zašto mi uopće nije palo na pamet pogledati ima li plugin za winamp :D još ako podržava prenošenje rate-inga pjesama... evo skidam...

podržava. mozes i synchat rejtane pjesme sa ipoda i rejtane pjesme sa harda...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.04.2005 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
gog wrote:
Uff, jebeno, ne znam zašto mi uopće nije palo na pamet pogledati ima li plugin za winamp Very Happy još ako podržava prenošenje rate-inga pjesama... evo skidam...

podržava. mozes i synchat rejtane pjesme sa ipoda i rejtane pjesme sa harda...

nisam nikad taj rejting koristio na iPodu.. ali.. ima mi prejebene one zvjezdice kad ih skrolas tj. rejtas stvar. Smile samo zato rejtam tu i tamo nesto kad slucajno double-tripple klikam za pojacat volume ili za seekanje po pjesmi pa me baci na zvjezdice. to mi najmilije. Very Happy Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 07.04.2005 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rejtanje izgleda jebeno, to je tacno.....

ali iTunes FUCKING rula!
nikakvi plugin-ovi, nikakva sranja. itunes je produzenje ipoda! QED!

cheers

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.04.2005 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
rejtanje izgleda jebeno, to je tacno.....

ali iTunes FUCKING rula!
nikakvi plugin-ovi, nikakva sranja. itunes je produzenje ipoda! QED!

cheers

sorry, al ova neargumentirana podrzavanja apple softwarea i pljuvanje po drugima ne shvacam. kakva sranja? po cemu je pljugin za winamp (software koji koristim anyway) losiji od itunesa (kojeg na pcu nemam instaliranog)?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ordinary_girl



Joined: 07 Apr 2005
Posts: 2
Location: zagreb/cro

PostPosted: 07.04.2005 22:37    Post subject: hey svima.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ja na sto muka..već duže vrijeme razmišljam o kupnji minija ali nikako se odlučiti..surfam netom i sve mi je zbrkano i zbunjujuće,ne znam jel se isplati,jel fakat kvalitetno,hoću se snaći sa tim softwareom..dajte mi molim vas pomozite!!
najveći mi je šok bio kad sam skužila da se uz njega ne dobiva adapter za struju nego samo usb kabel za punjenje pa si mislim jel to doista vrijedno toliko para..KUPITI ili NE??hmmmmm..... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.04.2005 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa buduci da za 500kn vise dobis 'pravi' ipod, ja glasam za ipod 20gb?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 07.04.2005 22:55    Post subject: Re: hey svima.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

ordinary_girl wrote:
evo ja na sto muka..već duže vrijeme razmišljam o kupnji minija ali nikako se odlučiti..surfam netom i sve mi je zbrkano i zbunjujuće,ne znam jel se isplati,jel fakat kvalitetno,hoću se snaći sa tim softwareom..dajte mi molim vas pomozite!!
najveći mi je šok bio kad sam skužila da se uz njega ne dobiva adapter za struju nego samo usb kabel za punjenje pa si mislim jel to doista vrijedno toliko para..KUPITI ili NE??hmmmmm..... Rolling Eyes


Gle, ja sam dozivio malo razocaranje, meni nije bilo dvojbe mini ili obicni jer sam probao oba i ovaj veci mi se cinio osjetno tezi i veci (subjektivno) - razlika je bila 30$ tak da to nije nikakav faktor, jedino mi je velicina bila minus no kad je dosao ovaj od 6 i jakom baterijom onda sam ubo. Mini all the way ako te uopce muci taj izbor jer ti je vjerojatno stalo do tezine - volumena...

iPod is not as good as you might think - da povucem paralelu - iPod je kao Independance Day, fakat odlican ali ne kao u reklami ili uspenoj/pismenoj predaji Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2005 07:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
rejtanje izgleda jebeno, to je tacno.....
ali iTunes FUCKING rula!
nikakvi plugin-ovi, nikakva sranja. itunes je produzenje ipoda! QED!
cheers

ne znam ali moram se slozit s ovim, meni se jednostavno en da zajebavat s pluginovima i alternativnim softwareima, jednostavno imam iTunes, piknem ga unutra i prebacim sto mi treba i CHAO'... najjednostavnije, stvar koja funkcionira odlicno a i original je od Applea so there's no problem da ce se eventualno (napominjem eventualno) nesto pokvarit, poslat corrupted file gore ili bilo sto drugo.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2005 07:57    Post subject: Re: hey svima.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
ordinary_girl wrote:
evo ja na sto muka..već duže vrijeme razmišljam o kupnji minija ali nikako se odlučiti..surfam netom i sve mi je zbrkano i zbunjujuće,ne znam jel se isplati,jel fakat kvalitetno,hoću se snaći sa tim softwareom..dajte mi molim vas pomozite!!
najveći mi je šok bio kad sam skužila da se uz njega ne dobiva adapter za struju nego samo usb kabel za punjenje pa si mislim jel to doista vrijedno toliko para..KUPITI ili NE??hmmmmm..... Rolling Eyes

Gle, ja sam dozivio malo razocaranje, meni nije bilo dvojbe mini ili obicni jer sam probao oba i ovaj veci mi se cinio osjetno tezi i veci (subjektivno) - razlika je bila 30$ tak da to nije nikakav faktor, jedino mi je velicina bila minus no kad je dosao ovaj od 6 i jakom baterijom onda sam ubo. Mini all the way ako te uopce muci taj izbor jer ti je vjerojatno stalo do tezine - volumena...
iPod is not as good as you might think - da povucem paralelu - iPod je kao Independance Day, fakat odlican ali ne kao u reklami ili uspenoj/pismenoj predaji Very Happy

eh da. Mini ili Regular. mene recimo nije zanimao mini doduse minija nije niti bilo za kupiti u HR kada sam kupovao iPod tako da nisam imao izbora, no, bilo kako bilo ja sam svoje oci zapiknuo tocno u Regular iPod, stane vise (sto mi je odlicno sluzi za nekakva putovanja), to sto je malo tezi od minia, nema nikakvog problema, to me ne muci.

@ordinary_girl: nemam pojma da li dobivas kabel za punjenje s njim, ja sam dobio punjac. Stovise dobio sam FireWire kabel, nisam dobio USB kabel.

Da rezimiram sada funkcionalnost iPod-a u mojim svrhama;
- Uvijek imam sa sobom ogromnu kolicinu podataka (spojim firewire na komp i sibam ljevo desno podatke),
- Uvijek imam sa sobom ogromnu kolicinu muzike (sto je super kad si dugo na putu i nemas pojma kaj bi slusao, imas ogroman izbor pred sobom),
- Nemoram furat gro cd-a vec imam samo jedan player,
- Mogu ga spojiti i slusati u autu (no more cd-changers),
.......

@stripe: Nemoj usporedjivat iPod sa Independence Dayom - it's just not worth it!

...vazno je napomenuti quote sto je jucer bilo u seriji "Oz"; "Kada nesto nije dobro za tebe (bila to religija, pusenje i ostale stvari) - odmah nije niti dobro za ostale. Mislis da je imalo negativni utisak na tebe pa pokusavas ostale od toga odgovoriti." (preveo svojim rijecima) Laughing

Meni je iPod bio super investicija, imam ga vec podulje vrijeme i nije da mi je dosadio (sto sam mislio da hoce) ali posto je dinamican uredjaj nikako da dosadi. Po meni, super investicija ako ga kupis na par rata.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 08.04.2005 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

All true...

Nije iPod losh - on zbilja je odlican - ali ne "as advertised", bar sam ga ja tako dozivio... dobar quote

Izmedju ostalog - ide mi na zivce kaj sad sve moram ripat u mp3 Very Happy

E da - people nemojte kupovati u HR - ovo je nenormalna placka - konverzija dolara u kune je prakticki dodavanje nule na kraju - zidovi! Ako ikako mozete - nekako skemijajte iz inozemstva...
Jer - truth be told - iPod mini/kao i svaki drugi mp3 player (excluding iPod photo) NE VRIJEDI 2300 kuna - 250$ je jos ok al ovo kod nas je pljacka
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2005 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
All true...
E da - people nemojte kupovati u HR - ovo je nenormalna placka - konverzija dolara u kune je prakticki dodavanje nule na kraju - zidovi! Ako ikako mozete - nekako skemijajte iz inozemstva...

totalno. Baka, Teta, Stric, Ujna, Frend, Frendica, Papa, Fuhrer bilo tko samo da kupi to negdje vani. Very Happy

al opet, tu je i kredit pa se moze kupit na vise rata kao sto rekoh.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 08.04.2005 09:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
koskar wrote:
rejtanje izgleda jebeno, to je tacno.....

ali iTunes FUCKING rula!
nikakvi plugin-ovi, nikakva sranja. itunes je produzenje ipoda! QED!

cheers

sorry, al ova neargumentirana podrzavanja apple softwarea i pljuvanje po drugima ne shvacam. kakva sranja? po cemu je pljugin za winamp (software koji koristim anyway) losiji od itunesa (kojeg na pcu nemam instaliranog)?


to nije podrzavanje apple softwarea, nego itunesa, kao prvo, da smo na cisto! drugo, tacno je da samm malo over-reagirao ali to samo zbog potenciranja nenadjebivosti itunesa. sori about det:oops:. imam instalitano itunes na mom peecee laptopu i bas mi je super, ne izgleda mi da nesto optercuje sistem.
na meku je druga stvar... tamo je integriran i sitemski i radi tolko flawless da prosto izgleda nerealno! o air tunesu (strimanje preko wi-fi) da i ne govorim! bez jebemti!

jos jednom sori za over-reagiranje....

@stripe,
sto na ipod-u nije "as advertised"? bash me zanima. mozda jedino service, koji jedino saksa i to bigtime!

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 08.04.2005 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iTunesi požderu preko 40 MB memorije!!!!! I totalno su mi neintuitivni...

Sa starim minijem dobiš usb i firewire kabel te adapter za struju u koji ide FW kabel, tako da praktički dobiš sve što ti treba. Navodno s ovim novim ne dobiš punjač...

Mene samo živcira baterija na starom miniju...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 08.04.2005 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
iTunesi požderu preko 40 MB memorije!!!!! I totalno su mi neintuitivni....


de, elaboriraj neintuintivnost tunesa...

...pa onda intuitivnost winampa...

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.04.2005 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


I still use iTunes! Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 08.04.2005 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
gog wrote:
iTunesi požderu preko 40 MB memorije!!!!! I totalno su mi neintuitivni....


de, elaboriraj neintuintivnost tunesa...

...pa onda intuitivnost winampa...


Meni je logično da ako selektiram puno fajlova i stisnem enter da mi se upali winamp i dodaju te stvari na playlistu, a sve drugo da nestane, ako želim dodati na listu imam desni klik -> enque in winamp..

Kod iTunesa (u tih par dana što sam ga koristio) nisam nikada skužio što se točno dogodi sa pjesmama koje pokrenem duplim klikom... a i sučelje mi se ne sviđa, ne znam zašto ga svi toliko hvale, onaj brushed metal mi se ne uklapa u windowse nikako...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 08.04.2005 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
koskar wrote:
gog wrote:
iTunesi požderu preko 40 MB memorije!!!!! I totalno su mi neintuitivni....


de, elaboriraj neintuintivnost tunesa...

...pa onda intuitivnost winampa...


Meni je logično da ako selektiram puno fajlova i stisnem enter da mi se upali winamp i dodaju te stvari na playlistu, a sve drugo da nestane, ako želim dodati na listu imam desni klik -> enque in winamp..

Kod iTunesa (u tih par dana što sam ga koristio) nisam nikada skužio što se točno dogodi sa pjesmama koje pokrenem duplim klikom... a i sučelje mi se ne sviđa, ne znam zašto ga svi toliko hvale, onaj brushed metal mi se ne uklapa u windowse nikako...

dobro, ja nisam bas razumeo " pjesmama koje pokrenem"... dio ali u redu. itunes ima smart playliste, koje kickass i koje su dinamicne, difoltno ripa u aac enkoding koji je jedno 20 puta bolji i kvalitetniji od mp3, onda przi audio i mp3 cd-ove, ima pun qratz radija, library (nakon konsolidacije) je sredjena po albumima bendovima i sl, u pripadajuce foldere. zatim shera svoju library, music store je turbolak. ( ja imam srece, imam americku karticu i adresu pa sam probao:) ). Sve ovo je out of the box! ako imas airport express, mozes strimati audio na, recimo liniju i to je isto lako i seamless i setira se za 30 sec. (tzv. air tunes postaje integrirani dio itunesa). to sto airport express ima analog i digital audio out, je prica za sebe sa happyendom, naravno Cool. dovoljno?
evo sad gledam u task manageru...
FF (6 tabova 1 prozor): 55 MB
iTunes (svira): 32MB.
suchelje, hmmmm... kako da kazem da mi ne skoci rulja za vrat?
nije iTunes (apple) kriv, sto se brushed metal ne uklapa u crappy izgled window$a! iTunes na pee cee-u izgleda jebeno (bolje od bilo koje druge aplikacije) i popravlja look i coolnes windowsima za oko 35 puta. nemoj mi reci da su skinovi na winampu jebacki, jer nisu! to je vrlo win 95, vrlo '90 i vrlo ofucano! ili je mozda, recimo nero express sa svojim eye candy shljashtavim izgledom, primer za dobro sucelje?
da potenciram: itunes na pee cee-u izgleda jebeno, a na mac-u prejebeno!
to nije softver koji je bundled sa nekom igrackom od par dolara i koji je uglavnom worthless.
ipod je skuplja igracka i ima pripadajuci softver koji je super upotrebljiv, izbalansiran i upotpunjuje hardver na koji je bandlan. to nisu moje reci, nego ljudi koji se bave recenzijom softvera.
neznam zasto trosim ovoliko prostora.
http://www.monkeysvsrobots.com/mvsrpm/music_comments.php?id=245_0_6_0_C
http://www.the-gadgeteer.com/itunes-review.html
cheers
p.s. probaj koristiti tunese malo duze i procackaj po opcijama, pa da pricamo, ok?
disclaimer: ja nemam nista protiv winampa i mislim da je super. ja sam ga rado rabio do pojave itunesa za win. u svakom slucaju radije od (brrrr) windows media player (za mp3-eve, that is).

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 08.04.2005 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Philatz

fil fri da uskocis sa sirom elaboracijom..... Cool

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 08.04.2005 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@koskar - tebi mora da je netko u razvojnom timu tog itunesa, NIJE tako dobar - pa to je plejer for Gods sake... damn
-> meni osobno je interface trul, kao i mac interface, kao da je za djecu, sve je aqua/bevel/animirano... osobno misljenje

Ono sto mi NIKAKO ne valja na iPodu (mini):
-> WTF (WHY the f***) je punjenje via USB? Koje su to seme - to ne da je neprakticno nego je to samo idiot mogao smislit POSEBNO ako uzmes u obzir da je banana sa baterijskom memorijom!
br1 - Necu svaki put punit iPod kada ga spajam na komp nego hocu pjesme nove dodat
br2 - Svaki put kada ga punim na taj glupi nacin smanjujem kapacitet baterije koju BTW ne mogu mijenjati
br3 - Portabilnost je apsolutno prejebena, kad hocu negdje ic na par dana (a cesto idem s ekipom) moram imat laptop sa sobom JER GA NE MOGU PUNIT drukcije
br4 - Odlicno je recimo sto NE MOZES rucno sve dodavati tako da si ogranicen na to da stvari dodajes doma a ne na faksu odmah recimo
br5 - Milina mi je ostavit ga na punjenju prek noci kad mi je komp u sobi (jer sam zaboravio a zelim ga sutra slusat dok prometujem ZETom)

-> WTF ja moram sad kupovat portable punjac kad sam vec spiskao 250$ na njega, da bi dobio njegovu osnovnu mogucnost - portabilnost

-> WTF nema Č a ima Š Very Happy

Sto je od ovoga advertised?

Sad cu za ljeto morat ubost neke zvucnike za njega a cine mi se truli oni Altec Lansing (al fino zgledaju), ima ko kakvu preporuku (stari soundblasteri su out-of-the-question jer mi treba bit na baterije)...

I make iPod look bad Very Happy

hehe

iPod je super plejer al kad vidim kak netko dize nes u nebo moram ipak spustit na zemlju...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group