Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Sat u flashu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fabris



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 13

PostPosted: 11.04.2005 12:02    Post subject: Sat u flashu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nasao sam na netu milijun primjera sata u flashu ali svi pokazuju vrijeme kompjutera koji vrti flash dok je meni potreban sat koji pokazuje sat u odredenoj vremenskoj zoni (neovisno tko gleda i gdje se taj nalazi na svijetu).
Sve ideje su dobrodosle!!
Back to top
View user's profile Send private message
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 11.04.2005 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ces morati sam oduzimati i zbrajati sate - da bi ti to radilo moras znati u kojoj vremenskoj zoni se nalazi onaj koji flash gleda. Jedino sto mi jos pada na pamet je da nekako saznas pravo vrijeme npr. u Londonu preko neta pa onda koristis to vrijeme kao polaznu točku. Ali ono sto pouzdano znam je da flash jedino "zna" vrijeme na racunalu klijenta...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.04.2005 22:51    Post subject: Re: Sat u flashu Add user to your forum ignore list Reply with quote

fabris wrote:
Nasao sam na netu milijun primjera sata u flashu ali svi pokazuju vrijeme kompjutera koji vrti flash dok je meni potreban sat koji pokazuje sat u odredenoj vremenskoj zoni (neovisno tko gleda i gdje se taj nalazi na svijetu).
Sve ideje su dobrodosle!!


ako uzmes pretpostavku da ti sat na server dobro radi morat ces uzet od njega neke podatke preko neke serverske skripte (ASP, PHP...) i onda s tim podacima baratati tako da dodajes ili oduzimas sate (ovisno o tome kako je server iskonfiguriran)

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group