Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
coastaldisturbance.com
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.06.2005 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Onda bolje da ne znaš koliko mene tvoj site tlači.


njegov sajt smo davno iskomentirali u njegovom topicu kada je on to trazio (stari mi3). ne sjecam se da je trazio komentare na svoj sajt u ovom topicu :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 11.06.2005 17:17    Post subject: Reply with quote

che.UP wrote:
njegov sajt smo davno iskomentirali u njegovom topicu kada je on to trazio (stari mi3). ne sjecam se da je trazio komentare na svoj sajt u ovom topicu :)

Povlačim izjavu (odvjetničke fore :)
Back to top
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.06.2005 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uff.
1) nisam ja reko da me tlaci tvoj sajt nego astolitu
2) ako oces slobodno ja mogu otvoriti novi topic gdje ti mozes komentirati "moj" sajt koji sam napravio prije koje 4 godine i takav je i dan danas. i necu se zapjenit jer znam da ne valja (u nekim danasnjim okvirima izrade web siteova).
pod "web" na ovom forumu mi stoji cisto zato jer nemam nijedan drugi "svoj" trenutno koji bi mogao staviti tamo)
agejn - "ja" nisam predmet rasprave ovdje.

nisi komentirao nista neke bitne stvari koje sam spomenuo.
stari nemoj se ljutit, nisam uopce nista lose mislio.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 11.06.2005 19:05    Post subject: Reply with quote

Ma ne ljutim se ja, nemaš beda. Ja sam ti po prirodi živčan (tako održavam figuru), a ti često pukneš neke upitne komentare pa ja upitno reagiram :)
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.06.2005 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

What's Your Flava?

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 11.06.2005 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej ljudi malo ste previse zabrijali na rijec "TLAČI"- smisao toga sta sam ja napisao je u tome da ce taj sajt bit posjecen (nadam se) od mnogih ljudova, meni se osobno svidja i ideja da se radi takav sajt .....ali sve u svemu na takvim sajtovima je uz dizajn vrlo bitna i funkcionalnost.....
vrijedjanje nema smisla

sajt je tu stavljen da se komentira, prema tome svako vrijedjanje je suvisno!!!!!!!!
kad netko stavi svoj rad u javnost mora bit spreman na dobre i lose kritike, a mislim da su kritike na mi3-ju dobre jer sluze da covjek uci

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.06.2005 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
What's Your Flava?
Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 12.06.2005 18:51    Post subject: Reply with quote

Nego, volia bi skupiti stalnu ekipu, kojoj bi otvoria i accounte u WordPressu tako da mogu postati kad žele.

Ima li zainteresiranih?

Last edited by sime on 12.06.2005 21:57; edited 1 time in total
Back to top
andrej`
Guest





PostPosted: 12.06.2005 20:42    Post subject: Reply with quote

Ja ti mogu pisat trendy shit ak oces. One haj teč stvarčice, skupi bicikli i tak to. To volim Wink
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 12.06.2005 21:06    Post subject: Reply with quote

andrej` wrote:
Ja ti mogu pisat trendy shit ak oces. One haj teč stvarčice, skupi bicikli i tak to. To volim Wink

Aj pošalji željeni nickname, ime, prezime, email i website (ako imaš) na private ili na email, pa ti otvorim account.
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 12.06.2005 21:57    Post subject: Reply with quote

Eto. Najebeš ako budeš pisa gluposti Wink Oće još ko?
Back to top
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 12.06.2005 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Eto. Najebeš ako budeš pisa gluposti Wink Oće još ko?


nema ovdje joška Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 12.06.2005 23:49    Post subject: Reply with quote

Ekipa ekipa, jel sad bolje?
http://coastaldisturbance.com/ + CTRL+F5

Some major and minor changes in bekend end forhend.
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 13.06.2005 00:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sredi tipografiju... cetiri vrste fonta (ne brojim header) su ipak malo previse...
(povecaj usability!!1)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 13.06.2005 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oces da ti ja ili word radimo lekturi Razz

Quote:
sviježi, provokativan, te izravan magazin.

ja mislim da je svjež, provokativan te izravan magazin (bez zareza prije te)... al mozda se i varam Razz nisam dalje puno citao...

ajd, ide ka boljemu... iako izbornik na dnu... *shakes head* ali dobro, ako mora biti onoliki, bolje doli nego gori...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 13.06.2005 10:26    Post subject: Reply with quote

che.UP wrote:
sredi tipografiju... cetiri vrste fonta (ne brojim header) su ipak malo previse...


Ti brojiš i veličine? Smile Ima dva fonta (ne brojeći header i flash izbornik): verdana i arial.
I dva fonta za sIFR (to se nebi trebalo brojat), pogotovo za citiranja u člancima (pullquote)... Mislim osobno da nije neki bed, reci što bi ti prominia i kako bi to sredia?

che.UP wrote:
(povecaj usability!!1)

Imaš li nešto konkretno predložiti? Ja sam otvoren za svaka poboljšanja.
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 13.06.2005 10:29    Post subject: Reply with quote

burne wrote:
oces da ti ja ili word radimo lekturi Razz

Quote:
sviježi, provokativan, te izravan magazin.

ja mislim da je svjež, provokativan te izravan magazin (bez zareza prije te)... al mozda se i varam Razz nisam dalje puno citao...


To sam naklepa lokalno, dok je bia wip, nisam to gleda, fixed (valjda). Važno je napomenuti kako nemam hr spell checker u wordu Smile

burne wrote:
ajd, ide ka boljemu... iako izbornik na dnu... *shakes head* ali dobro, ako mora biti onoliki, bolje doli nego gori...

Zato i je "badass" Wink
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 15.06.2005 13:04    Post subject: Reply with quote

Pošto nisam uopće zadovoljan sa trenutnim sajtom, počea sam ga skroz iznova. Sve, layout, kôd, sve sve from scratch. I sredia sam localhost bolje, sve tip top, i jako sam zadovoljan kako sve napreduje. So, the silence is overhelming...
Back to top
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 17.06.2005 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cek jel ovo sto sad vidimo novo ili jos nije online?

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 17.06.2005 14:48    Post subject: Reply with quote

Ma evo upravo uploadam. Dok ne bude gotovo, bit će login da nemore niko ući i viditi dizaster. Bit će valjda sad brzo, postat ću ode.

Ali nije novo, samo dorađeno, isti đir, samo meni osobno 100 puta bolje, skužia sam da bi sve ispočetka zahtijevalo užasno puno vremena, pa sam samo ovaj sredia...
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 17.06.2005 15:22    Post subject: Reply with quote

Evo ga. Shout!

Od sada pa nadalje bi mi trebalo ići puno lakše. Već sam na "ti" sa WordPress-om i nadam se da će sajt ubrzo postati aktivniji.
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 17.06.2005 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni sad pashe... mozda... mrvu istaknuti izbore... ali sada mi je puno bolje, i vise urbano Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 17.06.2005 17:07    Post subject: Reply with quote

Thnx.

Jel bolje ovako kako je sada navigacija (bijela) ili ovako:
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 17.06.2005 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vise mi se svidja trenutno, ali bi mozda font u izborniku samo podebljao... pretanak je... ili bi im stavio fiksnu pozadinu u nekoj laganoj boji kao trenutni "onmouseover"...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 17.06.2005 17:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
vise mi se svidja trenutno, ali bi mozda font u izborniku samo podebljao... pretanak je... ili bi im stavio fiksnu pozadinu u nekoj laganoj boji kao trenutni "onmouseover"...

burne mudro zbori...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group