Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
16dot.com
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2005 02:02    Post subject: 16dot.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nakon dugog mučenja završio sam...
Evo i link pa komentirajte.
IE korisnici će možda imati malih problema...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 26.06.2005 02:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

erm... header i footer su namjerno prazni ili je tu nesto sto ja ne vidim? ovi blokovi plavog.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dodax
Guest





PostPosted: 26.06.2005 07:21    Post subject: Reply with quote

Pa šta ja znam, nije neš posebno, al vidi se da si se trudio. Keep goin' i stvarno jel to nema headera il ga ja ne vidim?
Back to top
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.06.2005 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je ova kombinacija boja odlična!
+ puno bjeline, paddinga, jednostavnost.. baš po mom ukusu Very Happy
- ljudi će ti zamjeriti bezličnost, site na eng. i gumb 'traži', IE ne prikazuje dobro

meni ne fali header ali ljudi to očekuju i tamo traže barem natuknicu o čemu je stranica. pokušaj negdje iznad ili unutar headera smjestiti nekakav tekst tipa: '16dot - personal webdesign portfolio'
prugasta pozadina mi je na prvi pogled odgovarala ali što više gledam to mi se manje uklapa..

fix this:
Quote:
In my fork, I use:
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 26.06.2005 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra konstrukcija,ali pre "dvobojno" mi izgleda i gdje je nestao header?
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 26.06.2005 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Doima se nedovršeno. Što će ti toliki i tako napravljeni header kad ne sadrži nikakve informacije? Najviše se ističu one gugl reklame.

@matija: daj već jednom pukni taj "pozdrav" u sig Razz Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
andrej`
Guest





PostPosted: 26.06.2005 12:43    Post subject: Reply with quote

Sajt je odličan, ali fali mi header?! Jednostavno treba biti! Smile Lajkam kolor-šemu. Pis
Back to top
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2005 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ljudi, hvala na komentarima. e pa da odgovorim:

nel`chee wrote:
erm... header i footer su namjerno prazni ili je tu nesto sto ja ne vidim? ovi blokovi plavog.

da, to je namjerno - čisto, jednostavno i pregledno. zašto bi sve moralo biti standardno?

Dodax wrote:
Pa šta ja znam, nije neš posebno, al vidi se da si se trudio. Keep goin' i stvarno jel to nema headera il ga ja ne vidim?

nema headera Smile

mile wrote:
meni je ova kombinacija boja odlična!
+ puno bjeline, paddinga, jednostavnost.. baš po mom ukusu Very Happy
- ljudi će ti zamjeriti bezličnost, site na eng. i gumb 'traži', IE ne prikazuje dobro

meni ne fali header ali ljudi to očekuju i tamo traže barem natuknicu o čemu je stranica. pokušaj negdje iznad ili unutar headera smjestiti nekakav tekst tipa: '16dot - personal webdesign portfolio'
prugasta pozadina mi je na prvi pogled odgovarala ali što više gledam to mi se manje uklapa..



fala mile!
gumb traži sam izmjenio.
što se tiče sajta na engleskom - dugo sam se lomio između hrv i eng. na kraju je ipak pobijedio eng. a ni google adse ne mogu imati na hrv Smile
što se tiče pozadine, pokušao sam da bude što neuočljivija, ali opet da nije skroz bijela

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 26.06.2005 13:38    Post subject: Reply with quote

Mislim da bi bilo malo bolje da se pozadina još malo ukosi, ovako mi nekako očima više smeta.
Back to top
Gale



Joined: 04 Apr 2005
Posts: 120

PostPosted: 26.06.2005 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sviđa mi se jednostavnost, ali izgleda nedovršeno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 26.06.2005 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Offtopic,
red@ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Wink ,možda......
pozdrav Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 26.06.2005 14:45    Post subject: Reply with quote

View source:
Code:
<plavinaslov>Links</plavinaslov><br><br>
[..]


Isse Smile
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 26.06.2005 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
da, to je namjerno - čisto, jednostavno i pregledno. zašto bi sve moralo biti standardno?


Čuj, napravio si 'standardni' blog layout, kakvog se vrlo često sreće. Upotrijebio si i trendy 'flickr' boje. Ne vidim smisao. Djeluje kao template u kojeg si zaboravio dodati dijelove headera i footera.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 26.06.2005 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
jurka wrote:
da, to je namjerno - čisto, jednostavno i pregledno. zašto bi sve moralo biti standardno?


Čuj, napravio si 'standardni' blog layout, kakvog se vrlo često sreće. Upotrijebio si i trendy 'flickr' boje. Ne vidim smisao. Djeluje kao template u kojeg si zaboravio dodati dijelove headera i footera.


rijeci iz usta...

Izgleda ko WIP, na prvi trenutak sam mislila da si se zabunio.
Ima potencijala, ali je prazno... Header, mislim.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2005 17:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto je tvoja ideja, koncept, cilj? sto zelis reci svojim site-om o sebi? ovo je po meni cisti blog site koji ne ostavlja nikakvu impresiju.. design ain't about making things look pretty!

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 26.06.2005 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja vas ne kužim... kaj se cijeli smisao sajta nalazi u headeru?? bez headera, sajt nije sajt i nije dovršen?? Confused

miniml wrote:
View source:
Code:
<plavinaslov>Links</plavinaslov><br><br>
[..]


Isse Smile

šta?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 26.06.2005 23:27    Post subject: Reply with quote

Code:
<plaviNaslov>FireFox v1.0.5 beta</plaviNaslov>

Code:
<plavinaslov>Links</plavinaslov><br><br>

Code:
<plavinaslov>Recent articles</plavinaslov><br><br>


Ima ih Smile Nemoguće da ti promaklo pa sad tu glumiš wtf? Smile
Back to top
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.06.2005 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:

miniml wrote:
View source:
Code:
<plavinaslov>Links</plavinaslov><br><br>
[..]

Isse Smile

šta?


pa nisi dobro zatvorio '<br/>' tag Wink Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a tooo.... fala, zatvorit ću

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 27.06.2005 13:18    Post subject: Reply with quote

Isuse, pa ja sam mislia da se šališ! Gledaj, mile te je podjebava da zasigurno <br> nije u redu, to je bila zajebancija. Nevalja ti <plaviNaslov> tag bože mili. Pa nije to XML da imaš proizvoljne tagove Smile

A ti evo prominia <br> u <br /> (!) što je opet krivo jer ti je sajt u HTML-u a ne u XHTML-u Very Happy Sredi se (to) Smile
Back to top
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Isuse, pa ja sam mislia da se šališ! Gledaj, mile te je podjebava da zasigurno <br> nije u redu, to je bila zajebancija. Nevalja ti <plaviNaslov> tag bože mili. Pa nije to XML da imaš proizvoljne tagove Smile

A ti evo prominia <br> u <br /> (!) što je opet krivo jer ti je sajt u HTML-u a ne u XHTML-u Very Happy Sredi se (to) Smile


može sad bez zajebancije da mi neko objasni zašto ne mogu staviti proizvoljan tag tipa <plavinaslov>?
i koja je razlika između <br> i <br/>? site sam radio u dreamweaveru i on uredno na shift+enter stavlja <br> tag. šta tome fali?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 27.06.2005 14:27    Post subject: Reply with quote

Pa ništa, <br> je u redu ukoliko koristiš neki od HTML flavor-a, ako imaš XHTML, onda moraš lupat <br /> jer je propisano da se tagovi moraju zatvarat čak i ti koji u biti nemaju završni tag.

Dakle, vrati na <br>. A za plavi naslov nebi komentirao :)
Back to top
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 27.06.2005 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
može sad bez zajebancije da mi neko objasni zašto ne mogu staviti proizvoljan tag tipa <plavinaslov>?

zato jer browser zna da je <br> line break
da je <p> neki paragraf
<a href="..">.. neki link

ali nema pojma sta je <plavinaslov>

nemozes izmisljat svoje tagove. ako zelis da nesto ima neka posebna svojstva, onda nekom POSTOJECEM tagu dodijeli CSS stil.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

auuuuu, tek sam sad skužio koju sam GLUPOST napisao!!
nisam baš spavao ovih dana, jebote, pa ne mogu izmišljat tagove!
hvala svima d'oh!

zanimljivo je da je browser ipak skužio šta sam htio reći - odnosno sIFR i uredno zamijenio <plavinaslov> Smile sa flashom

mislim da bi <plavinaslov> trebao ići u neku top listu gluposti... Laughing

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 27.06.2005 17:40    Post subject: Reply with quote

Applause
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group