Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kad će novi Mini?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sime
Guest





PostPosted: 02.08.2005 19:31    Post subject: Kad će novi Mini? Reply with quote

Zna li tko kada će u hr novi mini sa 512 MB memorije po defaultu uz istu cijenu? I novi miš bi bia kul da stigne ubrzo.
Back to top
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 02.08.2005 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

novi mis ..mislis na one za 400 _500kn?

to stiglo

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 02.08.2005 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kak to mislis uz istu cijenu ?
pa i sad ga imas sa 512 MB memorije po defaultu, sta ce pojeftinit?
imas jedno tri ili cetri modela, pa ti biraj, ovaj sa 512 MB memorije je oko 7000 kunica,
barem u Apple Store-u u Kaptol centru
meni bilo previse, uzo sa 256 MB, plus mis i tipkovnica i ode 6000 kn
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 03.08.2005 09:48    Post subject: Reply with quote

Ma ne, u hr online apple storeu ima samo dva modela, oba sa 256MB. Mogu ja uzet u dućanu sa više MB ali onda je veća cijena. A u merici su skužili da je to malo pa su sada svi miniji sa default 512MB uz to da se cijena nije prominila. Tako će i u hr, samo je pitanje kada. Dakle, ovaj u hr što dođe 5.399,00 kn će doći isto toliko samo sa 512MB.

Evo baš sad vidim da su osviježili na frontpage-u memoriju (512) ali na storu još nije promijenjena. To sam mislia.

A za miš sam mislia kada će mighty mouse u hr.
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 03.08.2005 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moje iskustvo sa Appleom u HR odnosno s Powercomom jest da otprilike HW mozes dobiti 4-5 tjedana nakon sluzbene Appleove objave. Cijene ce istaknuti vec za tri tjedna, ali ce im trebati neko vrijeme i da ti isporuce narudzbu.

Ja totalno hocu MIgty Mousea

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 03.08.2005 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ocu i ja tog misa Shocked

sta moze sve Confused

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 03.08.2005 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam čul da je lud miš, da ima softver koji ti omogućuje da kursor ide po ekranu točno onak kak mrdaš miša po stolu i sve... Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Eric



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 248
Location: Rijeka on rails

PostPosted: 03.08.2005 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
ja sam čul da je lud miš, da ima softver koji ti omogućuje da kursor ide po ekranu točno onak kak mrdaš miša po stolu i sve... Laughing Laughing


kad klikneš on ti otvori,ma to ti je čudo tehnilogije... Laughing

_________________
I WRITE BEAUTIFULL CODE, NO MORE, NO LESS.
http://del.icio.us/jardas
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 03.08.2005 17:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
A u merici su skužili da je to malo pa su sada svi miniji sa default 512MB uz to da se cijena nije prominila. Tako će i u hr, samo je pitanje kada. Dakle, ovaj u hr što dođe 5.399,00 kn će doći isto toliko samo sa 512MB.


drugim rjecima, ja sam popusio sta nisam pricekao jos malo Evil or Very Mad
nema veze, vidio sam kako se otvara, ici ce u njega giga memorije
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.08.2005 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi, nemojte kupovati taj sa extra memorijom... Nema smisla Smile Kupite ovaj sa 256, otvorite Mini (upute možete naći ovdje) i unutra strpajte 1 gigu memorije koja mora biti minimalno PC2700 (može biti i "više" od PC2700 naravno)...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 04.08.2005 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Ljudi, nemojte kupovati taj sa extra memorijom... Nema smisla Smile Kupite ovaj sa 256, otvorite Mini (upute možete naći ovdje) i unutra strpajte 1 gigu memorije koja mora biti minimalno PC2700 (može biti i "više" od PC2700 naravno)...


Daj malo pogledaj o čemu se priča, nova generacija minija dolazi za ISTU cijenu sa 2x više rama i Airportom...

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.08.2005 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, ipak stavite unutra 1 gigu rama Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group