Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
template monster
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dodax
Guest





PostPosted: 11.08.2005 21:38    Post subject: Reply with quote

Nije plagijat ovo što se tiče template monstera,...samo slučajan sličnost. vjerujem da lik nikad nije vidio tvoj sajt.
Back to top
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 12.08.2005 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Nije plagijat ovo što se tiče template monstera,...samo slučajan sličnost. vjerujem da lik nikad nije vidio tvoj sajt.


.....pa jesi li pogledao žensku??? Wink

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.08.2005 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
Quote:
Nije plagijat ovo što se tiče template monstera,...samo slučajan sličnost. vjerujem da lik nikad nije vidio tvoj sajt.


.....pa jesi li pogledao žensku??? Wink

pozdrav

mislim da govori za pixela Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 12.08.2005 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..uuu onda maj bed Embarassed Smile !

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 13.08.2005 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dodax wrote:
Nije plagijat ovo što se tiče template monstera,...samo slučajan sličnost. vjerujem da lik nikad nije vidio tvoj sajt.

zasto se cini toliko nevjerojatna cinjenica da se tip posluzio mojim sajtom?
dizajneri na tm-u stancaju jedan template dnevno. naravno da surfaju i traze ideje po webu.
100% je covjek naletio na moj sajt i ne samo da ga je vidio nego ga je i skinuo i analizirao. nedavno je na tm-u stavljena i rubrika "css sites". I gdje bi drugdje tm dizajneri potrazili inspiraciju nego na stylegali, csszengardenu ili cssvaulltu. Na taj nacin mogu lako naletiti na moj sajt.
Jos jednom, ovo ne nazivam plagijatom nego inspiracijom (mada su sitni elementi preslikani), nemam nista protiv toga da se covjek posluzio mojim sajtom, cak mi je i nekako kewl.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dodax
Guest





PostPosted: 13.08.2005 17:22    Post subject: Reply with quote

tRC wrote:
Matija wrote:
Quote:
Nije plagijat ovo što se tiče template monstera,...samo slučajan sličnost. vjerujem da lik nikad nije vidio tvoj sajt.


.....pa jesi li pogledao žensku??? Wink

pozdrav

mislim da govori za pixela Smile


da govorio sma za pixela...neznam čovječe, mislim da nije kopiro tebe, nije tolko kompliciran sajt da se nije moglo potrefit da bude slično...sasvim je obično, neznam...za mene nije plagijat.
Back to top
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 13.08.2005 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol... pa ženska je skinuta do u piksel, koja inspiracija, čisto dizanje grafike... a to kaj ppush tak na to gleda je druga stvar... dobro, ne bi reko da je site a-ž plagiran, al da je ženska identična nema sumnje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Dodax
Guest





PostPosted: 13.08.2005 21:43    Post subject: Reply with quote

Ako je ovo prije mog posta upućeno meni, još jednom kažem da nimsa mislio na to nego na raspravu u vezi prvog posta na topicu Smile
Back to top
vicevi



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 132

PostPosted: 04.09.2006 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="pixelpusher"]
Eric wrote:
S druge strane radi se o css templatesu tako da vjerujem da je i kod ukrao.


plagijat?
eto pa pogledaj kod Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 04.09.2006 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel zna netko otprilično koliko ta ekipa zarađuje mjesečno (ne mislim nužno na cijeli template-monster), ako štanca svaki drugi dan npr. po jedan komad.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vicevi



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 132

PostPosted: 04.09.2006 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Jel zna netko otprilično koliko ta ekipa zarađuje mjesečno (ne mislim nužno na cijeli template-monster), ako štanca svaki drugi dan npr. po jedan komad.

Pa imas ispod svakog u koliko je primjeraka skinut (kupljen) i cijenu, naravno neke prodaju kau unique, mislim da je neki prosijek 5-6 downloada po templateu X 50-60 dolora.... to mi nekako malo, kaj vi mislite?
Back to top
View user's profile Send private message
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 04.09.2006 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po meni je rip... previše sličnih/istih elemenata. vrlo vrlo inspiriran ako ćemo najblaže reć. ha jebi ha pixel, idu na tebe ko muve na govno Very Happy

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group