Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Noć gutača reklama
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.09.2005 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
pa dobro dajte odjebite i dajte link da vidimo o cem se tu radi!??!!?


gle ga,, e djipsteru sta taj fax radi od tebe, samo stres uzrokuje haha
evo ti tutorial: imas gore link, kada ti se otvori imas tamo veeeeliki buton, di pise POGLEDAJ, kada to kliknes,, doma ti dodje pizza i to vruca!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 27.09.2005 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo stari..isti link koji sam stavio nekoliko katova iznad, a onaj koji je zapoceo ovaj forum stavio je link na sami pocetak, na samo sljeme krova...pozdrav i odo ja sada

http://www.nocgutaca.com/natjecaj/
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 27.09.2005 20:19    Post subject: Reply with quote

sori tigre al ja nemam bikakav link POGLEDAJ...
fakat bi to skuzio da imam...evo i sa F5 sam probo nista...
NEMA I NEMA



jel sam ja jedini kojem se to ne pokazuje nigdi?
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.09.2005 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probaj ovo

http://www.nocgutaca.com/natjecaj/natjecaj.swf
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 27.09.2005 20:25    Post subject: Reply with quote

dude...NEMA I AMEN....
hahah...fumnny....
ocete capture screend a posaljem?!?!
kaj samo ja ne vidim nis?!
Back to top
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 27.09.2005 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
pa dobro dajte odjebite i dajte link da vidimo o cem se tu radi!??!!?




_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 27.09.2005 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa valjda tu http://www.nocgutaca.com/natjecaj/


inace http://www.nocgutaca.com/natjecaj/shortlist/01a.jpg ovaj rula i definitivno je 1st... sve ostalo bi bilo iznenadenje... uz njega mi je ok i http://www.nocgutaca.com/natjecaj/shortlist/03.jpg ali fora je vec videna sa C4 pa je nesto manje kreativan... ostalih 8 su od srednje do losi... strah me je pomisliti na sto je licilo ostalih 390
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.09.2005 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
dude...NEMA I AMEN....
hahah...fumnny....
ocete capture screend a posaljem?!?!
kaj samo ja ne vidim nis?!


gle. nemoj nas zabavat sve i refreshaj broswer, ocisto cahce, otvori u drugom browseru (IE) i to... ocito je lokalno kod tebe problem

a mos ih i tu vrtit
http://www.nocgutaca.com/natjecaj/shortlist/02.jpg

mjenjaj 02-10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 27.09.2005 20:39    Post subject: Reply with quote

oke...pocistio sma cache i sad radi Smile
i ovaj 2. po redu mi rula Smile
super mi je!

oke al 1. je izvan konkurencije...
strava...!!!!
super i nadam se da ce pobijedit!
Back to top
Lican



Joined: 27 Sep 2005
Posts: 2

PostPosted: 27.09.2005 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. je simpatican ali sigurno nece pobjediti. Vizualno nije cist i tesko ga je upotrijebiti kao stvarnu reklamu.
Osobno, meni se najvise dopadaju 2 i 10. Ideje su dobre i vizualni dio komplementira tekstualni. Citke su i 'vrlo precizne'.

Last edited by Lican on 27.09.2005 20:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.09.2005 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
oke...pocistio sma cache i sad radi Smile
i ovaj 2. po redu mi rula Smile
super mi je!

oke al 1. je izvan konkurencije...
strava...!!!!
super i nadam se da ce pobijedit!


jebate djipster sta te nije PAP nnaucio da ne surfas u offline-u ha?
morat ces ponovo na predavanja hahah
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
max_mad



Joined: 26 May 2004
Posts: 186
Location: Zadar

PostPosted: 27.09.2005 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel nedavno na mi3 bio neki link ili upit za efekt za ona rasprsena slova kao na 01?
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 27.09.2005 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lican wrote:
1. je simpatican ali sigurno nece pobjediti. Vizualno nije cist i tesko ga je upotrijebiti kao stvarnu reklamu.


no2 is no1
Back to top
View user's profile Send private message
add2



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 34

PostPosted: 27.09.2005 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ne vjerujem.......al fakat ne vjerujem......al.......Pa moja evoluc1ja je gore!!!!!!!!

Koliko sam skuzhio,ima nas josh sa mi3-a u odabranim radovima? (mislim da je neko napiso da je gore).....

bem ti,ovo nije normalno......uf....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 27.09.2005 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@p4P3r&djip:
Rolling Eyes Brick wall d'oh!

http://www.nocgutaca.com/natjecaj/

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 27.09.2005 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmm da... Malo ciscenja nebi skodilo s vremena na vrijeme...Smile

#2 mi je najboljsi!!

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 27.09.2005 23:18    Post subject: Reply with quote

ko je sve sudjelovo u natjecaju s mitrija!??!
ocemo slat radove u galeriju da se malo komentiramo?
Back to top
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 27.09.2005 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda da gospoda admini otvore podkategoriju "adeaters c1 natječaj" or somethin' kao radionicu u galeriji pa da se pokažemo?? ima još ko zainteresiran? ja sam za

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 28.09.2005 07:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam osobno ocekivao puno bolje radove. cak mogu rec da sam lagano razocaran prikazanim. ja jednostavno nisam stigao postati jer sam bio u prevelikoj guzvi zadnjih par mjeseci... ako je ovo najboljih 10, kakvi su onda ostali radovi ???

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
smrklj



Joined: 23 Dec 2003
Posts: 28

PostPosted: 28.09.2005 08:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit .. slažem se apsolutno

drugi je ok
prvi je totalni čušpajz

ostali su zakurac
Back to top
View user's profile Send private message
add2



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 34

PostPosted: 28.09.2005 08:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
ja sam osobno ocekivao puno bolje radove. cak mogu rec da sam lagano razocaran prikazanim. ja jednostavno nisam stigao postati jer sam bio u prevelikoj guzvi zadnjih par mjeseci... ako je ovo najboljih 10, kakvi su onda ostali radovi ???


Pa ljudi moji......imamo pobjednika natjecaja!!!
Ali to niko ne zna jer.................u guzvi je zadnjih par mjeseci (!!!!!!!!) pa nije stigo poslat rad......(meni je za moj rad trebalo 15 min)....

Stari,uvijek ce biti boljih radova (ima 5 milja ljudi u HR, znaci 5 milja ideja i mishljenja)....ali ce uvijek biti i rokova za prijavu........

tak da mi i nije jasna poanta tvog posta
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 28.09.2005 10:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da, izabrani radovi su stvarno koma....mnogo bolji odaziv na natjecaj je recimo ovdje za mobitel, pogotovo kad se mobitel opise, ali ga se ne prikaze.....

i da, koma su ti rokovi, evo, ja imam na bacanje vremena kad dodem s posla (od 8 do 17) kao graficki dizajner i onda jedva cekam da kad zavrsim jos koji fus da jos malo za promjenu buljim u ekran...to je navodno dobro za oci..
..medutim, oni koji ne rade takvo sto...nisu bas mogli naci 15 ili 30 minuta za sloziti oglas (i to od 72 dpi-a)

nego, pogledajmo mi radove nasih sugovornika ovdje kojima su svi radovi na natjecaju koma...pa da nas oduseve svojim radovima ovdje kad vec nisu nas odusevili na natjecaju...

i da, ovaj prvi rad je mrak, odlican je, bas bi volio takav kaos gledati mikroskopom u nekim novinama...vrlo upotrebljivo:)
Back to top
View user's profile Send private message
metoo



Joined: 26 Sep 2005
Posts: 4

PostPosted: 29.09.2005 08:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Dirt McGrit wrote:
ja sam osobno ocekivao puno bolje radove. cak mogu rec da sam lagano razocaran prikazanim. ja jednostavno nisam stigao postati jer sam bio u prevelikoj guzvi zadnjih par mjeseci... ako je ovo najboljih 10, kakvi su onda ostali radovi ???


Pa ljudi moji......imamo pobjednika natjecaja!!!
Ali to niko ne zna jer.................u guzvi je zadnjih par mjeseci (!!!!!!!!) pa nije stigo poslat rad......(meni je za moj rad trebalo 15 min)....

Stari,uvijek ce biti boljih radova (ima 5 milja ljudi u HR, znaci 5 milja ideja i mishljenja)....ali ce uvijek biti i rokova za prijavu........

tak da mi i nije jasna poanta tvog posta


...vjerovatno smo malo iskompleksirani ha dirt?pokaži nam svoju viziju rada? Wink
Back to top
View user's profile Send private message
nevera



Joined: 09 May 2005
Posts: 3

PostPosted: 30.09.2005 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima netko na mi3. broj 1... hvala, hvala. napokon da i ja nesto dobijem... onima kojima treba povecalo za vidjeti slovca neka si kroz to povecalo pogledaju meka kojeg cu dobiti.... jiiiiipiiiiiiiiii!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2005 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevera, neka ti je sa srecom:)...istina, moji narucioci oglasa bi me odmah otpilili zbog takvog oglasa, no, ako ne mogu ja dobiti kompac, neka ga dobije netko s Mi3-a:))

mislis da bi to mogao biti mek?.. cudno da nisu precizirali prvu i drugu nagradu, a trecu jesu?

uh, ova neizvjesnost je luda, ha....istina, i mene pere iako me je poprilicno ohladio onaj ECS i njihov natjecaj kad sam bio medu prvih 5 i popusio..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group