Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prodigy @ dom sportova

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nimrod



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2005 17:06    Post subject: Prodigy @ dom sportova Add user to your forum ignore list Reply with quote

jej prodigy rokaju u domu sportova 06.10. karta je 280 čuna ,al jebiga ide se Twisted Evil

_________________
Hello,hello,hello! I'm alive are you suprised?
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 29.08.2005 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uuuuu bemti, nije to ni malo para...
Hm

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 29.08.2005 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A nije ni puno za Prodigy! Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2005 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidio danas plakata miljon!!!1 idem :)

(al kupujem kartu 10 dana prije koncerta tek, da nebi bilo..)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dodax
Guest





PostPosted: 29.08.2005 21:35    Post subject: Reply with quote

Isplati se za prodigy doći, al malo sam dalje...prevoz + krata i to,..nemam ja para
Back to top
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 31.08.2005 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel dolazi cijeli prodigy ili samo 1/4 kao sto sam negdje od nekog cuo?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.08.2005 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Jel dolazi cijeli prodigy ili samo 1/4 kao sto sam negdje od nekog cuo?

ovo nisam cuo da ce doc 1/4 tj. 1/3.. Ali mi nije bad ni da samo Liam dodje.

I'm there.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 31.08.2005 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/me is coming (ne u tom smislu...). Predlozio bi da uzmu bedzeve svi sa mi3ja ali ja nemam pa eto, necu predlozit. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.08.2005 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fruitlord wrote:
/me is coming (ne u tom smislu...). Predlozio bi da uzmu bedzeve svi sa mi3ja ali ja nemam pa eto, necu predlozit. Rolling Eyes

kaj da se raspoznamo tamo?
yeah right. samo mi jos fali da slusam o namjestavanju i validaciji CSS-a na koncertu Prodigya.
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 31.08.2005 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne mogu reci da se ne veselim koncertu ali kao i hrpa drugih bendova, dolaze prekasno. Sad kad ih niko nigdje ne jebe, sad smo im i mi dobri.
Malo mi to banana da benodvi dolaze kod nas s ko zna koliko godina zakasnjenja... Ista stvar i sa De La Soul... ono, zar oni jos postoje..
a ni 280 kn nije mala cifra...
Back to top
View user's profile Send private message
lipeno



Joined: 03 Jun 2005
Posts: 100
Location: Zagreb

PostPosted: 31.08.2005 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:
Ne mogu reci da se ne veselim koncertu ali kao i hrpa drugih bendova, dolaze prekasno. Sad kad ih niko nigdje ne jebe, sad smo im i mi dobri.
Malo mi to banana da benodvi dolaze kod nas s ko zna koliko godina zakasnjenja... Ista stvar i sa De La Soul... ono, zar oni jos postoje..
a ni 280 kn nije mala cifra...

Ovo je istina sve sto kazes... al daj malo optimizma, Look at the bright side of life Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.08.2005 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:
Ne mogu reci da se ne veselim koncertu ali kao i hrpa drugih bendova, dolaze prekasno. Sad kad ih niko nigdje ne jebe, sad smo im i mi dobri.
Malo mi to banana da benodvi dolaze kod nas s ko zna koliko godina zakasnjenja... Ista stvar i sa De La Soul... ono, zar oni jos postoje..
a ni 280 kn nije mala cifra...

mene iskreno bk da li ih neko jebe ili ne.. meni prodigy rula (zadnji albuim isto) i de la soul (zadnji album isto).. idem na oboje probably..

a zakaj prodigy dolazi prekasno? ono, godinu dana nakon posljednjeg albuma, that's ok :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.08.2005 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Bond wrote:
Ne mogu reci da se ne veselim koncertu ali kao i hrpa drugih bendova, dolaze prekasno. Sad kad ih niko nigdje ne jebe, sad smo im i mi dobri.
Malo mi to banana da benodvi dolaze kod nas s ko zna koliko godina zakasnjenja... Ista stvar i sa De La Soul... ono, zar oni jos postoje..
a ni 280 kn nije mala cifra...

mene iskreno bk da li ih neko jebe ili ne.. meni prodigy rula (zadnji albuim isto) i de la soul (zadnji album isto).. idem na oboje probably..

a zakaj prodigy dolazi prekasno? ono, godinu dana nakon posljednjeg albuma, that's ok Smile

bond je mislio prekasno na onaj zar koji su imali '97 // '98 nakon "Fat of the landa" - s cime se slazem. No opet, nije fora u samom bandu sto dolazi tek sada... Nije da svaki band bira kuda ce ic.. Tu je booking agencija koja ce se pobrinut za to da band dodje u Hrvatsku. No iz pouzdanih izvora znam da su vec neke booking agencje kod nas probale dofurat Prodigy u Hr no jednostavno nikog kompetentnog da to izrealizira nije bilo... ili to ili je Prodigy vec napravio sve planove i zakljucio Tour.. do sada.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.08.2005 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maybe so, ali da su tad dosli mozda nebi sad dolazili, a sumnjam da bi me mama pustila s 12 godina na prodigy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 31.08.2005 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
maybe so, ali da su tad dosli mozda nebi sad dolazili, a sumnjam da bi me mama pustila s 12 godina na prodigy

zakaj? pa za rukicu i idemo? Very Happy


btw. ce te pustit sad? Laughing Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 31.08.2005 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
bond je mislio prekasno na onaj zar koji su imali '97 // '98 nakon "Fat of the landa" - s cime se slazem. No opet, nije fora u samom bandu sto dolazi tek sada... Nije da svaki band bira kuda ce ic.. Tu je booking agencija koja ce se pobrinut za to da band dodje u Hrvatsku. No iz pouzdanih izvora znam da su vec neke booking agencje kod nas probale dofurat Prodigy u Hr no jednostavno nikog kompetentnog da to izrealizira nije bilo... ili to ili je Prodigy vec napravio sve planove i zakljucio Tour.. do sada.


Mislim da je jebene turneja bila 97'... Ja bio u armiji a moji frendovi divljali po Tivoliju u Ljubljani. kazu da je bilo prejebeno...
Ocu samo rec da je njihov "peak" karijere prosao a i ja sam malo stariji pa mi nece biti takav gust kao prije...
ali ce zato Djuka uzivati Cool
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2005 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ofišl logo and name of the new album

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2005 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
yeah right. samo mi jos fali da slusam o namjestavanju i validaciji CSS-a na koncertu Prodigya.

to me baš podsjetilo kako na sajtu imaš pokoji warning, a i neke sam vidio tablice za layout... ali dobro sad, reći ću ti na koncertu kad se vidimo! CSS RULZ!!! Wheeeee

Čoeče, sad sam nabrijan napravit virtualni CSS bend, nešto kao Gorillaz samo što bi lyrics bili o validaciji i CSS2.1 selektorima Very Happy ili možda nešto kao Pridogy, sa singlovima "Smack My Browser Up", "Fire(fox)starter", "Fuel My Layouts", "Blogosphere People" i "No Good (Loose the Tables)"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 06.09.2005 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:
Ne mogu reci da se ne veselim koncertu ali kao i hrpa drugih bendova, dolaze prekasno. Sad kad ih niko nigdje ne jebe, sad smo im i mi dobri.
Malo mi to banana da benodvi dolaze kod nas s ko zna koliko godina zakasnjenja... Ista stvar i sa De La Soul... ono, zar oni jos postoje..
a ni 280 kn nije mala cifra...



potpisujem,...lijepo je čuti da dolaze, al mi faking nije napeto. i uostalom, želim ih zapamtiti kako sam ih vidio '96-e, bijah dosta mlad i još više lud i savršeno su mi tad sjeli. sad bi me smetalo da malo poskočim jerbo bi mi se škembica uznemirila i ručak bi mi izašao na usta.
i bio bih jebeno kritičan i grintao kao trudnica na svaki detalj koji se ne bi poklapao sa mojim dozivljajem njih.
do ponoći house, poslije ponoći - doma!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2005 09:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I tako. za dva dana je Prodigy u Domu Sportova, one euforija kojoj sam se nadao da ce me primit par dana prije koncerta nema. Pricao sam bas sa frendom i kaze da ni njega ne pere nekakva rokaona i iscekivanje. Ne znam sto nam se to dogadja, znam da sam prije dok sam isao na bilo koji koncert bio euforican i jedva sam cekao da dodju tjednima... oko ovog sam koncerta vise onako; "doci ce, pustat ce i otici ce". Izgleda da i ja starim i izgleda da se i ja brinem vise oko stvari poput posla a manje oko zajebancija. picku mater moram napravit neko sranje sad da se iskupim!!! Smile
ne al istina je, Prodigy su tu, pricali ljudi o njima da su zakasnili tucet godina ili ne, ali ipak su tu i ne zanima me da li su isfurani ili ne nego ih jednostavno hocu vidjet i otic na koncert. Ovo sto Kliker kaze, to sam vec cuo; "Ocu ih zapamtit kakvi su bili prije". Sve je to oke, ali zelim vidjet nekakav napredak, zelim vidjet kako stvari funkcioniraju danas i ucestvovat na takvom eventu. Zasto ne? Karta je doduse 280 kuna ali po meni, svaki fan bi trebao otic na Prodigy jer;
A) Sjecam se svojih Prodigy Prodigy Prodigy dana (kupovina majica nakon Fat of the Land-a u Dallas Recordsu gdje sam visio stalno i cekao da dodju nove majice Smile),
B) Ipak je Prodigy imao nekakav stilski utjecaj na ostale bandove like "Overseer", "Junkie XL", "BT", "Lunatic Calm", "Fluke", "Andy Hunter" (Mozda zvuci malo nevjerovatno ali svi oni su priznali utjecaj Prodigya, zapravo ti su bandovi tj. osobe nastavile sa Electro/Big Beatom gdje je Prodigy stao - nazalost moram priznat da su isti ti bandovi krivi i za manje-vise nestanak Big Beata kao takvog miksajuci ga sa vise komercijalnim Houseom, Tranceom i tadasnjim Jungleom, odjednom sve se to kategoriziralo pod BreakBeat sto je opet jedna druga prica),
C) Cuti sto je zapravo Prodigy u zivo za sve one koji su propustili njihovo zlatno doba turneja.

Malo sam se raspisao uz jutarnju kavu, mozda sam rekao premalo mozda previse, mozda sam napisao nesto sto nema smisla ali nemojte mi zamjeriti. U 'bote, kava mi se ohladila kolko ovo pisem! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 05.10.2005 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma najbolje je nista ne ocekivati jel bi to moglo pokvariti cijeli dozivljaj...

I ja sam mislio kako ce me prati euforija prije koncerta, kako cu svakodnevno derati po svim njihovim albumima al' onda sam skuzio da je najbolje uopce ne razmisljati o tome..
Idem tamo i brijem da ce mi biti jebeno pa makar odsvirali dve stvari Very Happy

ps(imam jednu kartu za 280kn ako netko dolazi)

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group