Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
outward

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 11.09.2003 01:17    Post subject: outward Add user to your forum ignore list Reply with quote

Outward godišnja nagrada za najbolji Hrvatski billboard plakat...

Da li ste glasali, za koji ste glasali i zasto? Kak vam se cini konkurencija :)?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2003 07:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

site je ok, i ideja je dobra, ali premalo je radova, valjda će ih još biti kasnije

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2003 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nece biti vise, pa to je 'uzi izbor'
ja sam osobno glasao za zagrebacki festival premda sam se dvoumio izmedju mlijeka...

e da, ko god je radio kompletni vizualni identitet za dukat, naci novo mlijeko, nova boca, nove reklame, jab njemu dao 5. napokon malo osvjezenje, i onak, covjek pomisli da ima nade jos. (reklamu su radili bruketa&zinic al neznam jel su sve radili oni)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2003 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bash to, meni su za oko zapeli samo festival i bruketa i žinić tojest mlijeko :) Jednostavno mi se najviše sviđaju, nekak su mi se izdigli iz mase mrtvih ljudi, alkohola i kobasa :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 11.09.2003 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nis od toga, pola ih saxa generalno, ja sam opalijo vote za "trgovanje ljudima". Reko bi da ima nesto jaci impact od ostalih, prodje mi svasta kroz glavu... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 11.09.2003 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

definitivno trgovanje ljudima... ima daleko najjacu poruku od svih... g od lisica mi je predobro i totalno upotpunjuje curu sa barcodom...

a poslije toga mi ide hypo banka... simpl je, jednostavan i na sladak nacin vristi "dodjite k nama, mi cemo vas cuvati"...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 11.09.2003 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto se mene tice i "brzina ubija! je apsolutno jasna poruka, tj. korektno napravljeno i nije zasrano

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.09.2003 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ovako... sto se tice poruke definitivno trgovanje ljudima,
sam dizajn ona za zgb festival,
a slatka mi je ona za mlijeko sa kravom i teletom.
a ove za alkohol su mi malo ofucane - svake godine isto (samo promijene godinu rodjenja na vijencu tak da pase na 18godina, npr ove godine je '85-a :))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 11.09.2003 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brzina ubija i trgovina ljudima su mi najbolji, ali ni mlijeko nije loše.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 11.09.2003 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brzina mi je jaka al nije daleko od one proslogodisnje ili prije 2 godine imali su istu poruku samo po meni bolju sliku (mrtvac pokriven bodybagom il tak nekaj), trgovina ljudima mi je najhaj, a kod gavrilovica mi je ekčuli bilo guba kak su ljepili jedan motiv na 3 panoa.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mamulian



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 32
Location: Ma tu sam. Sto?

PostPosted: 11.09.2003 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

01: Hoću Internet - Lowe Digitel
- ma koliko ova kampanja svima isla na zivce.. ona je poprilicno uspjela. apsolutno svako je cuo za "hocu internet"... plakat je okej, nista posebno u stilu kampanje al ni u kom slucaju naj.

02: Spasitelj kose - Studio Marketing J.W. Thompson - Zagreb
- ovo je vjerovatno najlosija grupa.. ideja, izvedba, ucinak... potpuno bezze (IMO ofkors) tipicna J.W:Thompson bezlicna kampanja (nije ona losa al' je bezze.. "debeli" prosjek)

03: Mi razumijemo prirodu - Bruketa & Žinić
-dobre fotke, dobra izvedba (imam malu primjedbu na prvi plakat... nekako mi gubi na ravnotezi.. if ju nov vat aj min).. skroz fajn.

04: Brzina ubija - Public Image
-fina realizacija al vec videno.. nista posebno

05: Alkohol - Formula za nesreću - Public Image
-formula za alkohol (isfurano) + losa fotka + izvedba... bezze

06: Testirano na prijateljima - BBDO Zagreb
-pristojan plakat.. bez suvisnog pametovanja.. isfuran

07: Trgovanje ljudima - BBDO Zagreb
-rekao bih najkvalitetniji od ponudenih.. ovo g je "do jaja".. barkod malo isfuran

08: Don't worry, be cappy! - Futura
Efektan slogan... prosjecan plakat

09: Gavrilović, Najdulja tradicija - McCann Erickson Croatia
-okej.. mislim da je typo premal za jedan plakat (valjda je cilj da ga ljudi iz auta vide)..

10: Union za potpuni užitak - McCann Erickson Croatia
-imo: prosjek nista vise

11: Hypersigurnost - Nukleus
...nije bas sigurno ostavit djete ispod hippa Wink

12: Zagreb 2003 Festival svjetskog kazališta - Gray Worldwide Zagreb d.o.o.
-nekontam poentu ;(

_________________
zlatko:mujanovic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 11.09.2003 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fora mi je za karlovacko (malo patriotizma. OT: inace na dubovcu (klc, sjediste pivovare) ima fore B.I.G. plakat ona pjena kao pejna valova na plazi.. fakin' gr8 izgleda kad po noci setate tamo.. )..
trgovanje ljudima mi super izgleda i sve.. fora barkod na trbuhu..
sto da rade stop prostituciji.. I wonder kako bi onda izgledao plakat Wink Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 12.09.2003 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trgovina z ljudima [IMO] - najjace
mljekeco - slatko
brzina - poucno :p

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 13.09.2003 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naj je trgovanje ljudima,... onda ono testirano na prijateljima,... svidja mi je ideja.

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group