Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Novi izgled i forum na www.hpcro.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  

Novi layout je za...????? *____*
5
11%
 11%  [ 2 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
3
35%
 35%  [ 6 ]
2
23%
 23%  [ 4 ]
1
23%
 23%  [ 4 ]
Total Votes : 17

Author Message
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 23.09.2005 14:14    Post subject: Novi izgled i forum na www.hpcro.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh znam da ste svi "ludi" za Harry Potterom ali eto ako se registriraa i jedan novi član na http://www.hpcro.com/forum ovaj post je bio vrijedan postanja.Whistle Forum je na netu tek 6 dana ... Wink

Napravila sam i novi layout na http://www.hpcro.com. Treba ga još malo doraditi ali u biti to je to...

Sankyu ^____^

*mah-mah*

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2005 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

header - možda malo prevelik (na 1024 u dnu vidiš tek početak sadržaja)
izbornik - mogla si neke bullete složiti da ne koristiš preisfurane dvostruke dvotočke Smile
dno sajta - razvuče se za pokoju tisućicu px praznog prostora? fix!

po meni prosječan 3-column tematski portal...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se sa Sulienom (definitivno prevelik header, srednji stupac je frame?? to objasnjava prazan prostor), jos bi dodala:
- tekst u srednjem stupcu centriran? O_o nije bas ugodno za citanje kad ti oko skace lijevo-desno bez uporista, radije napravi da bude justified
- ovi okviri za newse (svjetlo plavi) su mi malo bleh... tj. opcenito mislim da bi bilo bolje kad bi sve ove 1px bordere makla - newse mozes razdvojit, ali nekako ljepse. ovdje ti se i slova lijepe za bordere itd.
- srednji stupac ima distortane uglove - stupci sa strane imaju savrseno kruzne uglove, a ovaj srednji kao da si ga samo "rastegnula" u sirinu. to su detalji, ali u ovom poslu su detalji jako vazni innit? Wink
- gornji dio sajta je nakrcan s tim headerom, dok je donji dio prazan. napravi neki lijepi footer, bullete, nesto da se zadrzi ravnoteza.

eto znam da sam picajzla... ali mislim da bi se dalo jos malo poradit Smile

P.S. neki affiliates linkovi ne rade, predlazem da maknes sve mrtve linkove?

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 23.09.2005 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesam li ja jedini HP fan ode kojemu jako smeta ova kombinacija plavih nijansi... pari mi se da se radi o ledenoj kraljici, a ne HP-u... doduse... nebi ima nista protiv da je ono sve sa desne strane kad prestaje sadrzani dio tamno plave / crne boje... ovako mi ova svijetloplava unisti cijeli dojam...

zatim, ja bi centriro sajt... na mojoj rezi (1680x1050) totalno isprazni onaj dio s ovom svijetlo plavom koju sam gori komentirao)

novosti centrirane gotovo sve?? zasto. daj stavi da idu od lijeva na desno normalno, kolko i treba, jako je tesko pratiti tekst koji je stalno centriran...

ja bi zapoceo centriranjem sajta i definitivno ubijanjem onih 1000px viska sto se stvori (u FF, neda mi se sad palit ostale browsere Very Happy).

header mi kao kompozicija pase, ali nekako svo to plavetnilo...


a forum... jednom rijecju, naslovna foruma je necitka, tj. ona tamna plava sa crnim slovima is a no go... neznam, ali jako mi je tesko ostat "budan" citajuci na forumu, jaki su kontrasti i boje... da mozda probas sa necim malo blazim?

poz

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 23.09.2005 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
jesam li ja jedini HP fan ode kojemu jako smeta ova kombinacija plavih nijansi... pari mi se da se radi o ledenoj kraljici, a ne HP-u... doduse... nebi ima nista protiv da je ono sve sa desne strane kad prestaje sadrzani dio tamno plave / crne boje... ovako mi ova svijetloplava unisti cijeli dojam...

zatim, ja bi centriro sajt... na mojoj rezi (1680x1050) totalno isprazni onaj dio s ovom svijetlo plavom koju sam gori komentirao)

novosti centrirane gotovo sve?? zasto. daj stavi da idu od lijeva na desno normalno, kolko i treba, jako je tesko pratiti tekst koji je stalno centriran...

ja bi zapoceo centriranjem sajta i definitivno ubijanjem onih 1000px viska sto se stvori (u FF, neda mi se sad palit ostale browsere Very Happy).

header mi kao kompozicija pase, ali nekako svo to plavetnilo...


a forum... jednom rijecju, naslovna foruma je necitka, tj. ona tamna plava sa crnim slovima is a no go... neznam, ali jako mi je tesko ostat "budan" citajuci na forumu, jaki su kontrasti i boje... da mozda probas sa necim malo blazim?

poz


Ma prebacivat ćemo HpCro u WordPress pa ćemo popraviti hrpu grešaka koje su sad na sajtu i uvažiti vaše kritike. A heder će uvijek biti ogroman, to vam je tak i gotovo! Danas ledena kraljica, sutra možda Robin Hood!? ^_______^

Burne nisam znala da si ti HP fan??? Very Happy Vidiš..vidiš...tko bi rekao? Baš lipo! BTW. sviđa mi se onaj tvoj novi lay za portfolio! Baš si uvažio kritiku da uneseš više sebe u site! Sad je sve u rukopisu Wink I like it!

\_________ Very Happy __________/
(ovo je smajli made by me, zove se hugman)

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 23.09.2005 15:33    Post subject: Reply with quote

Jel header ima neke fiksne dimenzije? Pa jebote sve što nije "po crti" vam nevalja... sve što iskače od ostalih je loše... trebamo svi bit pioniri maleni... Evil or Very Mad

Header - mrak
Boje- jako lijepe i zanimljive
Izbornik - dvotočke van Smile
News - padding namjestit, lijevo align

I onih 100000000000 pixela viška zjebat Smile

Pusa
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 23.09.2005 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Foxxy wrote:
Ma prebacivat ćemo HpCro u WordPress pa ćemo popraviti hrpu grešaka koje su sad na sajtu i uvažiti vaše kritike. A heder će uvijek biti ogroman, to vam je tak i gotovo! Danas ledena kraljica, sutra možda Robin Hood!? ^_______^

Burne nisam znala da si ti HP fan??? Very Happy Vidiš..vidiš...tko bi rekao? Baš lipo! BTW. sviđa mi se onaj tvoj novi lay za portfolio! Baš si uvažio kritiku da uneseš više sebe u site! Sad je sve u rukopisu Wink I like it!

\_________ Very Happy __________/
(ovo je smajli made by me, zove se hugman)


Kako nisi znala? Pa dobro, nisam deklarirani, ne crtam si na celo crvenim markerom munju i sl. ali citam HP-a od kad je dosla prva knjiga Wink Imao sam cak prve tri pa sam ih priki poklonija, sad on ima sve. Od cetvrte citam iskljucivo na engleskom jer mi nasi prijevodi unistavaju car knjige. (doduse, ako odes na http://tolkien.burne.org/ onda mos vidit koji sam ja treci web u zivotu napravio i drugi model u 3ds maxu, prije 3 godine Very Happy... to je ono sto mi je ipak draze od HP-a, ali jeb'ga, to se ne nastavlja, a ovo je Wink).

Tenks, evo sad imam jednu malo bolju razradu za moj web, smisljam kako to sredit pa ce uskoro burne.org v2005.5 izac na vidjelo i bit tako vjerojatno do iduce godine Smile pa kom se svidilo, dobro mu se svidilo Very Happy

\_________ Very Happy __________/ you to Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ova plava mi vrišti too much.... nije mi to HP kolor...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 23.09.2005 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 23.09.2005 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Jel header ima neke fiksne dimenzije? Pa jebote sve što nije "po crti" vam nevalja... sve što iskače od ostalih je loše... trebamo svi bit pioniri maleni... Evil or Very Mad

saberi se.
ako moras scrollat da bi uopce vidio pocetak sadrzaja, to imho znaci prevelik header.

ona kaze da ga nece mijenjat, to vjerojatno odgovara ciljanoj publici.
iskreno nisam HP fan pa ne mogu biti subjektivna.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2005 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

The operation timed out when attempting to contact www.hpcro.com Confused

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
andrej`
Guest





PostPosted: 24.09.2005 13:56    Post subject: Reply with quote

@nelči: Zašt bi to značilo prevelik header? Jel skrolat dole nekakav problem il šta? Malo slobode treba... ne bit ograničen.
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 24.09.2005 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Jel skrolat dole nekakav problem il šta? Malo slobode treba...

ma umjetnicka sloboda je oke...
al kad usability sucks - site sucks Wink (nhf, foxxy)
a ovo mi btw i ne izgleda kao art-site, nego fan community koji je tu da pruza INFORMACIJE.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 24.09.2005 14:43    Post subject: Reply with quote

True... nije usability baš.
Back to top
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 26.09.2005 08:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je baš super.

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 26.09.2005 08:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Procitah sve knjige o malom carobnjaku ali se nemrem nazvati neki fanom, knjige su super i to je to...

Sto se tice layouta, ova tamno plava asocira na magiju i skroz mi nelose pase za navedenu tematiku, uostalom, zadnja knjiga ima tamno plave korice... A kod smo vec kod korica, mogla bi po svakom izdavanju nove knjige promijeniti layout Very Happy

Uz neke od navedenih promjena ja bi se definitivno najvise zalozio za promjenu ove svjetle pozadine! Mozda neka pozadina sa diskretnim zvjezdicama ili vec necim magijskim, bolje istakne site...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 26.09.2005 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

header je stvarno velik, ali mislim da ljudi koji posjecuju ovaj sajt nece u tome vidit nista lose,
dapace.....
sto se tice boja-satrale su me, ja mislim da bi bilo bolje- u nekim drugim nijansama,sivo zelena, siva,crna koja baca na ljubicastu i onda neku detalj ovakve prodorne plave da istakne nesto ili nekoga ili neciju magijicu.... recimo malome iz munjice na celu...

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group