Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Croportal Forum

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kristijan
Guest





PostPosted: 23.10.2005 15:43    Post subject: Croportal Forum Reply with quote

evo novi dizajn je gotov, sada se trudimo i da prevedemo sve, može mišljenja o dizajnu foruma, novi gumbići samo trebaju doći jer su ovi preblijedi i gore desno će biti banner, što mislite o odnosu boja, što bi trebalo promijeniti

hvala


Croportal Forum
Back to top
Kristijan
Guest





PostPosted: 25.10.2005 11:48    Post subject: Reply with quote

šta nitko nema komentara, dajte neke prijedloge što bi trebalo mjenjati, što ostaviti Question
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.10.2005 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kristijan wrote:
šta nitko nema komentara, dajte neke prijedloge što bi trebalo mjenjati, što ostaviti Question

Mislim da bi ti kao Glavni urednik i osnivač stranice, trebao sam odlucit sto mjenjat, kako i zasto - nitko ti nikada nece shvatit "portal" ozbiljnim kad vide da pitas druge sto i kako da radis.

vidio sam da trazis donacije za redizajn foruma, razvij marketing stranice i naplati to preko oglasivaca a ne da od korisnika trazis da ti placaju dizajn vBulletin-a.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Kristijan
Guest





PostPosted: 25.10.2005 12:03    Post subject: Reply with quote

kao prvo ja radim ovaj sajt za ekipu sa foruma najviše, jer smo si mi svi sa foruma super, svi se zajebavamo, možeš malo prošvrljati pa vidjeti.

a kao drugo tražim prijedloge za dizajn da vidim kako vam se sviđa dizajn, nisam tražio niti recenziju stranice niti ničega nego DIZAJNA, samo DIZAJNA FORUMA. Ne znam koja riječ nije jasnu tu. A dizajn sam dobio na poklon, tako da sam zaboravio maknuti onu obavijest za donaciju dizajna.
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 25.10.2005 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kristijan wrote:
A dizajn sam dobio na poklon

A poklonjenom konju se ne gleda zube Wink

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 25.10.2005 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Kristijan wrote:
A dizajn sam dobio na poklon

A poklonjenom konju se ne gleda zube Wink


Slično vrijedi i za besplatan savjet dizajnera.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Kristijan
Guest





PostPosted: 26.10.2005 11:41    Post subject: Reply with quote

čovjek koji mi je napravio dizajn pitao me ako slobodno nešto treba promijeniti da mu javim, ako bilo što ne paše da će on ispraviti, pa zato pitam vas iskusnije koji se kužite dizajn da date koji prijedlog, ili kako bi vama bilo bolje ako je nešto drukčije
Back to top
noiz
Guest





PostPosted: 05.01.2006 02:19    Post subject: Reply with quote

Prije nego iti kliknem na link mogu ti već dat par "savjeta o DIZAJNU foruma". Ti si znači vlasnik foruma, ali vizualni dio obavija je tvoj prijatelj? Dakle vi ste te dvije osobe koje sklapaju skin foruma. Dva mozga rade bolje od jednog, a ako želiš da ti još par desetaka mozgova radi jedan jedini skin, to bi u najmanju ruku bija najkreativniji skin kad bi uzea u obzir svačije želje Laughing
Isto tako moga si i na forumu stavit topic da neka svatko kaže šta mu se sviđa i šta želi promijenit i onda to učinit. Kod tih stvari su samo sitnice koje iziskiju razumijevanje u dizajn, sve ostalo je osobna preferenca, da se izrazin sabornički ilitiga kongresuelno. Dakle, tvoj/vaš skin, vaša odluka. I ako ti se taj prijatelj bavi dizajnom onda on sam mora sklepat skin, tako to ide, najbolje on pozna svoj skin. Ako je baš cijeli njegov ofkors. Ako nije, onda ne mora izmišljat puno tople vode, dovoljno mu je ubacit header sliku i botune da se uklapaju i to je to. Nema tu nekog posla za digitalne marince s pljucom na piksele (codename:dizajneri).
"kao prvo ja radim ovaj sajt za ekipu sa foruma najviše, jer smo si mi svi sa foruma super"
E, taj kvoutani dio gore..radit sajt kojemu je svrha postojanja da udovolji otprije postojećem forumu?Takvi sajtovi propadaju u velikom postotku slučajeva..no dobro, sam si reka da ne želiš recenziju sajta, pa neću u to ulazit. A ono da ste si svi sa foruma super baš i nije presudno za dizajn skina foruma Wink
A sad iden bacit pogled na forum...
...

damn Rolling Eyes
Nema baš ni nešto puno boja na koje se može prigovorit? color shema je dobra, tj ne bode oči a to je glavno. Botuni, oni okrugli prije naziva sekcije i oni kvadratasti koji su indikatori novih topica u podsekcijama su očito minimalistički, i eto uklapaju se u skin, biliv it or nat. Jedina zamjerka ide na dno samog foruma u kojem je dodatak "Zadnje Teme". Prvo šta je predug, tj previše tema nakrcano i sve se čini zbijeno na dno foruma, a drugo šta ti je dovoljno ić logikom- ako su to najnovije teme, znači to najviše zanima korisnike, onda zašto ne bi čim im se otvori forum stao taj dodatak s listom novih tema? Tj na vrhu a ne na dnu. Jer koja je poanta tog dodatka kad dok doscrollaš do dna već dok prelijećeš vidiš pola tih tema? Eto, toliko od mene. E i molin te uvaži ove prijedloge iako nemam dizajnersku diplomu Wink


peace, noiz
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group