Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Burne.org v6 - deep contemplashun edition
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 19.11.2005 23:12    Post subject: Burne.org v6 - deep contemplashun edition Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ga bradrz end sistrz LeaveMeBe,
novi burne.org v6 - deep contemplashun edition je gotov, napokon. OK, se*em kvake Smile, 95% gotov, samo sam lin zavrsit jos dvije sekcije radova, koje su mi manje bitne u zivotu. To ce vjerojatno bit gotovo do kraja iduceg tjedna. Ima tu dosta stvari sta moram probrat, i neke stvari sta moram fotkat i sl. Ma enivej, nebitno za cijelu pricu, koga bude zanimalo, navratit ce opet.

Za one koji neznaju, ovo je 3-ply extra rough wc papir i zbog toga nema one crtice za rezanje, jer pravi macho muskarac to otrgne, a ne koristi soft-core wc papir koji je mekan i ima rupice za rezanje, to nije macho. Drzac za papir je tipicna rusticus-neandertalis kvaka koja se nalazi u mom wcu na kojoj se i nalazi ova rola papira. Iako se bas najbolje ne vidi, mislim da cemo svi doc do istog zakljucka- zar je to doista bitno - kad sidis na wcu, ne pitas se je li ta rola u 3du ili je 2d, bitno je da papira IMA i da je grub! Eto. nadam se da sam razjasnio taj detalj, dakle nemojte se time previse opterecivati, da vas proliv ne uvati.

A druga stvar je, crne crte sluze da prikazu moje vidno polje kada sjedim tamo gdje sjedim, a plocice su tu zato sto ih imam u wc-u, ali buduci da nisam tio da se samo vrata vide, onda sam morao malo to "kadrirati". ukoliko imate kakav prijedlog... "otvoren" sam za raspravu, al nemojte da se to pretvori u litavicu... Smile

Ono sto mene u zivotu zanima, je to da nabacite koji zgodan komentarcic ode, kritiku, ili stavec zelite rec, na sve sam spreman (osim na seksualne ponude i kojekakva sr*nja).

Zanima me sto mislite o finalnoj verziji.

Eto drugovi, pozdrav, a link znate valjda: http://burne.org

there ya go

Respect

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 19.11.2005 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing vidio sam WIP ovoga, dok je još bio jpeg mali. izrasto u lijepu stranicu.

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 19.11.2005 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zašto vrata nemaju štok? kako se to otvara em ti ga miša, ja sjeo srat, gotof sam a ne mogu van.....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 19.11.2005 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Guba! Sve 5 Smile

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 19.11.2005 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
Laughing vidio sam WIP ovoga, dok je još bio jpeg mali. izrasto u lijepu stranicu.

Uuu, tenks, drago mi da se neko sica i toga Smile

mastersinke wrote:
Guba! Sve 5 Smile

Wink

Peewee wrote:
zašto vrata nemaju štok? kako se to otvara em ti ga miša, ja sjeo srat, gotof sam a ne mogu van.....


Pa kad ne citas gori Smile ako dodam štok, onda sam sje*o stvar jos vise... jerbo, razmisli... kolka bi to bila kvaka i wc papir? na vratima ove sirine?

ovo je samo kadar koji se vidi kad se nazetes... onda se dignes i prosiri ti se vidik i horizonti Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 19.11.2005 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma *ebeš štok, nije bitan... stranica cool... majmun reko!

Last edited by gOrangutan on 20.11.2005 00:35; edited 2 times in total

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 19.11.2005 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:

Peewee wrote:
zašto vrata nemaju štok? kako se to otvara em ti ga miša, ja sjeo srat, gotof sam a ne mogu van.....


Pa kad ne citas gori Smile ako dodam štok, onda sam sje*o stvar jos vise... jerbo, razmisli... kolka bi to bila kvaka i wc papir? na vratima ove sirine?

ovo je samo kadar koji se vidi kad se nazetes... onda se dignes i prosiri ti se vidik i horizonti Smile


ma ne volim citat dok sam na veceju Laughing Laughing Laughing Laughing

ajd onda ak je tak, site mi ok

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 19.11.2005 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, sjecam se wip-a i ovo je stvarno najbolji od svih prijedloga... portfolio i downloadsi kickaju esove, svaka cast Wink

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 20.11.2005 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
ma *ebeš štok, nije bitan... stranica cool... majmun reko!

Tako je, je*es stock! Treba derat po domacem vinu! Very Happy

Peewee wrote:
burne wrote:
Pa kad ne citas gori Smile

ma ne volim citat dok sam na veceju Laughing Laughing Laughing Laughing

Ah, da ne citam na wc-u nebi nikad nista naucio... povijest bi tako dobro upijao... one piece of shit goes out the other load of shit comes in... di ces bolje Laughing

nel`chee wrote:
je, sjecam se wip-a i ovo je stvarno najbolji od svih prijedloga... portfolio i downloadsi kickaju esove, svaka cast Wink

tenks Smile
jos samo da stignem sutra sist i napravit print section, onda cu ilustracije pretvorit u various jer sam skonta da ima jos toga sta ce tribat stavit a neda mi se novi menu radit Smile to ce valjda kroz iduci tjedan sve bit popunjeno

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 20.11.2005 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/* pijem vino Very Happy */


nije u mom stilu ali ljepo je vidjet nesto originalno i drugacije Smile
na nekim sekcijama ti se vidi prijelaz bg-a vrata/papira dolje, ne sviđa mi se stajling text linkova (crveno/plavo) ja bi stavio linkove u boji vrata Smile

anivej good work Wink

btw ko ili sto je "đikan" ? Laughing

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 20.11.2005 01:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
/* pijem vino Very Happy */
nije u mom stilu ali ljepo je vidjet nesto originalno i drugacije Smile
na nekim sekcijama ti se vidi prijelaz bg-a vrata/papira dolje, ne sviđa mi se stajling text linkova (crveno/plavo) ja bi stavio linkove u boji vrata Smile

anivej good work Wink

btw ko ili sto je "đikan" ? Laughing

hehe, na patternu bg-a jos radim... fair enough za linkove, na tome se da poradit...

a odgovor na pitanje:
ĐIKAN - "momak" - gel u kosi, seljacko ponašanje, ruzne cipele, gadne cvike (tipa one sta ih iman na slici), kad odraste nosit ce zlatni kriz oko vrata i klet će se na Thompsona, itd. taj tip ljudi Laughing ako sam sta promakao, vjerojatno moze netko nadovezati (ovo je uzeto s jednog bloga kojeg nema vise cini mi se...)

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 20.11.2005 01:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iskreno meni ovo izgleda ko ultra mekani 4slojni papir za metroseksualce Cool Very Happy

inace kul sajt Smile

edit...mozda mi fali sjena ispod wc papira...jer ipak postoji razmak izmedju vratiju i papira

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 20.11.2005 01:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra ideja! Good work! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 20.11.2005 08:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve pet.
Ali
Download > SonyEricsson T630 Tips pogledaj description Confused

ps.
U Svetinji; "čudni ljudi, čudnog imena"
Na "imena" ide G, a ne Em Razz Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.11.2005 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra ideja, lijepe boje, ali... meni osobno je preglomazno...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 20.11.2005 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
iskreno meni ovo izgleda ko ultra mekani 4slojni papir za metroseksualce Cool Very Happy

inace kul sajt Smile

edit...mozda mi fali sjena ispod wc papira...jer ipak postoji razmak izmedju vratiju i papira

3slojni ultra grubi macho papir i tocka. Smile Valjda ja znam, ja ga koristim Laughing

ee, vis, sjena actually ne postoji Smile jerbo je ovo fotka tocno ovako izgleda... valjda je i svitlo toliko lose da ni sjenu nemoze baciti... Ustvari ako pogledas bolje, izvor svjetla je sa strane i pogledaj na vrata pa ces vidjeti kako je menu na svjetlijoj pozadini a onda kasnije ima nagliji prijelaz na tamnu... e pa to je sjena... druge nema Smile ipak koristimo neprirodni izvor svjetla.

les wrote:
Dobra ideja! Good work! Wink


Thnx

ante wrote:
Sve pet.
Ali
Download > SonyEricsson T630 Tips pogledaj description Confused

ps.
U Svetinji; "čudni ljudi, čudnog imena"
Na "imena" ide G, a ne Em Razz Razz


Ah, ispravljao sam neke greske u textu pa mi promaknulo to u downloadu,

ali Svetinja G umisto Em? Damn... Si siguran, sta, studiras teoriju glazbene umjetnosti i sviras klavir? Smile Ajd provjerim ja to cim kupim zicu za elektricnu, zadnji put kad smo svirali green day sam roknija zicu i tremolo se previse natega Laughing

Fortius wrote:
Dobra ideja, lijepe boje, ali... meni osobno je preglomazno...


Ja uvijek radim preglomazna sr*nja Smile nisam minimalista, ja to volim u velikim kolicinama Laughing

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.11.2005 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:

Ja uvijek radim preglomazna sr*nja Smile nisam minimalista, ja to volim u velikim kolicinama Laughing


Ma ne, ne količinski, nego upravo za veličinu. Sve mi je BIG! Osjećam se kao web liliputanac. Smile Usabilno je što se tog tiče, ali meni osobno je malkice too big for confort. Nice work though
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 20.11.2005 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Ma ne, ne količinski, nego upravo za veličinu. Sve mi je BIG! Osjećam se kao web liliputanac. Smile Usabilno je što se tog tiče, ali meni osobno je malkice too big for confort. Nice work though

Aha Smile Ma dobro, ja volim kad ja mogu sve to vidit i citat i sve tako iz kreveta Smile Iako mi ni soba nije nesto velika. Al ako oces nesto manje za confort, dodji do mene... 1x1m wc pa se ti confotiraj kolko oces Smile hehe...
ma dobro, velicina je vec stvar ukusa... ja volim kad je sve dovoljno veliko da ja na 800x600 se mogu i pripast, ali zato je font za text u em-ovima i postotcima da se i u IE i u FF moze smanjivat po zelji... ostatak nemoze, ali taj nije ni bitan...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 20.11.2005 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ak fakat misliš ozbiljno ovaj put (a brijem da misliš), sredi:
* HTML idjeve (npr. ne treba ti id na jedinom h2 unutar diva sa nekim idjem)
* imaš previše divova, izbaci  ove
* charset u iso ili utf
* boje linkova u nešto elegantnije
* trenutnu stranicu bi trebalo označiti u glavnoj navigaciji
* kontakt formu malo dotjeraj (svi su ti interaktivni elementi handwriting, forma je obična)
* rane radove izbaci, imaš dosta novijih (kvaliteta, ne kvantiteta)
* downloadsi su super, HTML je old school, pa ne vidim smisao (onak pomisli koji bi trebao biti motiv posjetioca da to skine)

Inače je unique i pomaknuto, nastavi punit s dobrim sadržajem i bit će super!
i sredi ovih par stvari

Edit: super si napravio da se povećava tekst u IE, vidi dal' ti ovo treba:
Code:
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="False" />


Last edited by maratz on 20.11.2005 11:27; edited 1 time in total

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 20.11.2005 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najsss.. posebno lajkam 3d animaciju.. keep ap Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 20.11.2005 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Ak fakat misliš ozbiljno ovaj put (a brijem da misliš), sredi:
* HTML idjeve (npr. ne treba ti id na jedinom h2 unutar diva sa nekim idjem)
* imaš previše divova, izbaci &nbsp;ove
* charset u iso ili utf
* boje linkova u nešto elegantnije
* trenutnu stranicu bi trebalo označiti u glavnoj navigaciji
* kontakt formu malo dotjeraj (svi su ti interaktivni elementi handwriting, forma je obična)
* rane radove izbaci, imaš dosta novijih (kvaliteta, ne kvantiteta)
* downloadsi su super, HTML je old school, pa ne vidim smisao (onak pomisli koji bi trebao biti motiv posjetioca da to skine)

Inače je unique i pomaknuto, nastavi punit s dobrim sadržajem i bit će super!
i sredi ovih par stvari

Ma to te ja pitam, sve cekam kad ces navratit da mi das stagod korisna za radit danas Smile
Da, mislim ozbiljno, tako da imas pravo za skoro sve komentare Smile

* Budem sredio ID-jeve
* neznam zasto previse div-ova, sve skupa ih 8, mozda se rijesit onog za heading, i mozda onog za header pa da headingu dam tu funkciju... mozda bi se moga rijesit i onog diva za menu, al text mora imat svoj div i jos tih par... any detailed suggestions?
* aha, charset uvik drzim na wins, ali bum promijenil, ne? Very Happy
* ok, uskladim i boje, bija bi red, ovo je vec druga zamjerka na boje Smile
* ok, dodam ja jos malo koda u css i xhtml Smile pa ce biti aktivno i oznaceno
* hmmm, da, forme... moglo bi se i po tom pitanju nesto napravit... definitivno...
* radove cu kikat na kraju, kad jos dodam print i various, onda cu vrsit selekciju, u principu ih necu brisat, samo hajdat, jer ce mi trebat za neke stvari i popis starijih radova (inace, ni ovo nije sve, imam ih jos negdje 15-ak, ali te nisam tio stavljat Smile)
* sto se tice HTML-a, pa cuj, neki su mi trazili da to stavim jer ih (tvrde) standardi jos ne zanimaju... a i html je zgodan pocetak... a uostalom, mozda jos kome treba kvalitetan maturalni rad Laughing a i po ovom oldschool booku jos uce u mojoj bivsoj srednjoj Smile jerbo tvrde da im netriba nista naprednije za ucenike koje vise od toga ni ne zanima, a stas...

maratz wrote:
Edit: super si napravio da se povećava tekst u IE, vidi dal' ti ovo treba:
Code:
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="False" />

Aha, znao sam da ce mi nesto promaknit... to je iz ove plugina ostalo kao tehnicki visak, jer sam bio prilagodjavao svom sajtu... nije nuzno... to sam navrat nanos bio radio, pa sam zaboravio head rijesit i tamo Smile

keko wrote:
najsss.. posebno lajkam 3d animaciju.. keep ap Wink

Jel to konacno da dobijem neku pohvalu od tebe Smile WEEEE! Very Happy

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 20.11.2005 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
* sto se tice HTML-a, pa cuj, neki su mi trazili da to stavim jer ih (tvrde) standardi jos ne zanimaju... a i html je zgodan pocetak... a uostalom, mozda jos kome treba kvalitetan maturalni rad Laughing a i po ovom oldschool booku jos uce u mojoj bivsoj srednjoj Smile jerbo tvrde da im netriba nista naprednije za ucenike koje vise od toga ni ne zanima, a stas...

S tim možeš samo izgubit kredibilitet...

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 20.11.2005 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
ante wrote:
Sve pet.
Ali
Download > SonyEricsson T630 Tips pogledaj description Confused

ps.
U Svetinji; "čudni ljudi, čudnog imena"
Na "imena" ide G, a ne Em Razz Razz


Ah, ispravljao sam neke greske u textu pa mi promaknulo to u downloadu,

ali Svetinja G umisto Em? Damn... Si siguran, sta, studiras teoriju glazbene umjetnosti i sviras klavir? Smile Ajd provjerim ja to cim kupim zicu za elektricnu, zadnji put kad smo svirali green day sam roknija zicu i tremolo se previse natega Laughing


Da, ima toga još, al neću ovako da i drugi čitaju Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 20.11.2005 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
burne wrote:
* sto se tice HTML-a, pa cuj, neki su mi trazili da to stavim jer ih (tvrde) standardi jos ne zanimaju... a i html je zgodan pocetak... a uostalom, mozda jos kome treba kvalitetan maturalni rad Laughing a i po ovom oldschool booku jos uce u mojoj bivsoj srednjoj Smile jerbo tvrde da im netriba nista naprednije za ucenike koje vise od toga ni ne zanima, a stas...

S tim možeš samo izgubit kredibilitet...


True... true...

ajd... maknem i to kad krenem sredjivati sve ono sta si napiso Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 20.11.2005 22:03    Post subject: Reply with quote

Lajkam ideju, izvedba ok. Keep it on girl Wink
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group