Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MX logitech mx1000 or Mighty Mouse
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  

Koji bi vi izabrali?
MX logitech mx1000
80%
 80%  [ 16 ]
Mighty Mouse
20%
 20%  [ 4 ]
Total Votes : 20

Author Message
andrej`
Guest





PostPosted: 24.12.2005 19:48    Post subject: Reply with quote

F@NTOM wrote:
blackduke wrote:
F@NTOM wrote:
blackduke wrote:
kakarinac wrote:
F@NTOM wrote:
koristim mx510 i predobar je.

i doma i na poslu ..... miš za miljon bodova

kolko drzi baterija?


beskonacno...sa kabelom je.

ha! sranje Smile ja imam wireless vec tri godine i ne bi se switcho za nista.


ma hebes shrot wireless. Very Happy Razz


To kažu svi koji NEmaju mx1000 ... pih... niža klaso Smile
Back to top
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 24.12.2005 19:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prelazim na tamnu stranu Very Happy . uzet ću mx1000 midnight Smile blekica: čim završi božić naručujem u Bing.hr-a
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.12.2005 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam oba, glasujem za MX1000 bez imalo muke... Kod Mightya mi smeta premali "trackball", dok je MX puno ugodniji za ruku i puno efikasniji u radu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.12.2005 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Imam oba, glasujem za MX1000 bez imalo muke... Kod Mightya mi smeta premali "trackball", dok je MX puno ugodniji za ruku i puno efikasniji u radu...

ok, kolko traje baterija?

i btw. zasto nema nekih simpl miseva poput mog starog logitecha. bez pizdarija, bez miljon gumbica i slicno, a opet da je fino laser novo blah.

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 25.12.2005 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i đuka se zainteresira Very Happy . mislim da je do 3 tjedna. ja si naručujem u bing.hr (415 kuna je tamo). ma korisni su back i forward gumbići posebno kod brouzanja
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.12.2005 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
i đuka se zainteresira :D . mislim da je do 3 tjedna. ja si naručujem u bing.hr (415 kuna je tamo). ma korisni su back i forward gumbići posebno kod brouzanja

ja sam cito nes na internetu, ono, to ima punjac i tipa ak su u igri traje 5 sata il nesto bolesno malo? mrzi me opet trazit to...

edit: ok, a mozda je to i za neki drugi model bilo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 25.12.2005 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fortius koliko traje baterija?
p.s btw offtopica malo đuka kad će redizajn nešto spominješ Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.12.2005 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naso sam. lik tvrdi da mu mx700 traje 8sati max baterija. jebote. osam sati?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 25.12.2005 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ovo je mx1000 Wink koji dođe 450 kn. e baterija traj 21 dan. za 3-4 sata punjenja. a u 10 minuta se napuni za jedan cili dan Smile logitech izvor. pogledaj Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.12.2005 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma jesam. pise dva i pol dana gejmanja ako je gejmanje 4 sata dnevno. to znaci da lik ima za 10-12 sati gejmanja. malo. ne igram puno al neznam.. ovo za 10minuta je zgodno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 25.12.2005 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ni ne igram tako da me ne brine to. što bi bilo sa ovim wireless trustom onda da igra Very Happy Very Happy lol. a kad igram imam joypad za NFS, NBA i PES5 i to je to. Iako te igrice nemam Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 25.12.2005 15:44    Post subject: Reply with quote

ja ga punim svaki 10ti dan otprilike, i to po 20 minuta... ma predobra baterija, a i igram se dosta.
Back to top
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 07.01.2006 01:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma g7 i g5 miš je naj, mislim da ima preciznost oko 2000 ili vise dpi-a, al je i cijena ogromana - i uostalom taj mis je napravljen za gamere isto kao i mx 1000, a mis od appla je superm, ja na posalu imam ovu novu verziju misa i skorz sam zadovoljan sam sto je za moju šapu malo mali al sam se snasao.

peace
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 07.01.2006 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
fortius koliko traje baterija?
p.s btw offtopica malo đuka kad će redizajn nešto spominješ Wink


Iskreno, ne bih ti znao reći, inače radim recimo bez prekida možda tek 3-4 sata pa ga ostavim da stoji i opet je živ cijeli dan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 07.01.2006 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

još čekam da dođe crna verzija i onda ću ga uzet. nije pripša Cool Very Happy . fala ljudi na pomoći
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 07.01.2006 19:25    Post subject: Reply with quote

Fortius wrote:
Kod Mightya mi smeta premali "trackball", dok je MX puno ugodniji za ruku i puno efikasniji u radu...


Da samo kažem da je meni taj mighty mousev malecki "trackball" savršenstvo. Ono kad sam jučer proba onaj stari logitechov, wtf?!? Ono, ka da mi je traktor u ruci a ne jebeni kotačić, strava jebote. I još mighy ide u svim smjerovima, superiška. I još ako je na Macu staviš mu recimo expose na one sa strane ili dashboard na kotiačić i tako... :) Ludilo.
Back to top
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 08.01.2006 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Fortius wrote:
Kod Mightya mi smeta premali "trackball", dok je MX puno ugodniji za ruku i puno efikasniji u radu...


Da samo kažem da je meni taj mighty mousev malecki "trackball" savršenstvo. Ono kad sam jučer proba onaj stari logitechov, wtf?!? Ono, ka da mi je traktor u ruci a ne jebeni kotačić, strava jebote. I još mighy ide u svim smjerovima, superiška. I još ako je na Macu staviš mu recimo expose na one sa strane ili dashboard na kotiačić i tako... Smile Ludilo.


100 ljudi, 100 ćudi... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 08.01.2006 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

taj malecki trackball zna i biti dosta zajeban, ne samo sto je po mene malo meckav, nekog ako ne iskljucis upciju za sve strane svijeta zna bijezati okolo, meni zna zasmetati pogotovo u vektorskim programima, kak je mali slucajno pobjegne i jako je osjetljiv scroll.
al nije neki bad.

peace
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 08.01.2006 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Fortius wrote:
I još mighy ide u svim smjerovima

Cini mi se da Logitechov wireless u UltraX paketu ide isto na sve cetiri strane.
BTW, imam MX510, super zadovoljan, mis radi ko curica, mislim da mu nijedan Mighty Mouse ne moze prismrdit, NHF Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 08.01.2006 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma to u svim smjerovima zna živcirati pogotovo ako nis naviknut, a uostalom tko scrolla dok radi, ja bar ne, space mi je dosta, hehe
moja preporuka ti je g5, a ako hoces bez žice onda uzmi g7, mis ti je prejeben, mislim da cak mozes mijenjati i tazinu misa jer ima utege koji se mogu dodavati ili micati, ovisi kako kome odgovara, a jos k tome ima preciznost od 2000dpi sto je prejebeno ne samo za posao, nego i za gamenje, uostalo to i je gamerski miš.
kosta ti oko 600-700kn, al i vrijedi toliko, vjeruj mi.

peace
Back to top
View user's profile Send private message
Samurai



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 88
Location: Croatia

PostPosted: 11.01.2006 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dolazi mi Logitech mx 1000 za jedno tjedan - najače mi je laser- ste ga provali na staklo!! rula!

_________________
mcville.net check out some fresh design /coder interview's Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 11.01.2006 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glow wrote:
ma to u svim smjerovima zna živcirati pogotovo ako nis naviknut, a uostalom tko scrolla dok radi, ja bar ne, space mi je dosta, hehe
moja preporuka ti je g5, a ako hoces bez žice onda uzmi g7, mis ti je prejeben, mislim da cak mozes mijenjati i tazinu misa jer ima utege koji se mogu dodavati ili micati, ovisi kako kome odgovara, a jos k tome ima preciznost od 2000dpi sto je prejebeno ne samo za posao, nego i za gamenje, uostalo to i je gamerski miš.
kosta ti oko 600-700kn, al i vrijedi toliko, vjeruj mi.

peace


ja sam se recimo navikao na skrolanje livo desno kroz finder prozor, dok tražim fajle... i skroz mi sad fali na drugom mišu (onom sa samo jednom tipkom) ... jedino neznam di bi skrolao dijagonalno, jer se kuglica vrti u svim smjerovima ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 13.01.2006 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na macovom misu se vrti u svim stranama, al mozes podestit samo lijevo ili desno ili samo gore ili dolje. ide u svim stranama, recimo mozes probati u freehandu npr.
al mene to jebeno zna smetati, radis nesto i pobjegne ti - koma.

peace
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group