Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Corel 12 i swiss font

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rene_RI



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 77
Location: Rijeka, HR

PostPosted: 03.01.2006 13:00    Post subject: Corel 12 i swiss font Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako ovo je moji problem

- kod swiss normal fonta nemam bold i italic
nego mi stavi posebno font swiss bold i swiss italic (i to nervira kod vecih tekstova)
- u svim drugim programima mi normalno radi a samo u corelu 12 nece
- imao sam corel 11 i tamo je sve normalno bilo

- mozda imam neki krivi swiss
(ako ima tko normalni i da radi, ako je od volje neka mi ga posalje na e-mail: rene.bist@gmail.com)

da li mi moze netko objasniti

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Rene_RI



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 77
Location: Rijeka, HR

PostPosted: 05.01.2006 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto nitko ne zna???
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 05.01.2006 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... pa neki fontovi dolaze u vise fajlova, razlicite karakteristike, pa tako imas bold, italic, sto je osnovno pa onda sabijeni, svijetliji, tamniji, i to su razne oznake CN, LtCn, BtCn itd vec kako...
e sad iz svoje prakse sam samo zakljucio da je Corel jako los sa fontovima i opcenito tekstom...
probaj naci neku alternativu...

_________________
Bojan, pa to je onaj ludi mačak iz crtićta koji sve što takne oboja, a fura sa sobom tri kantice boje u CMY kombinaciji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group