Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Natječaj za Logo
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kristijan
Guest





PostPosted: 11.01.2006 20:52    Post subject: Natječaj za Logo Reply with quote

http://www.croportal.net/forum/showthread.php?p=41250#post41250

evo ovako, to je zasada to, ali ako netko stvarno napravi nešto dobro. Nagrada će biti 500 kuna, više od toga ne mogu ponuditi jer nemam.
Back to top
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 26.01.2006 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za 500kn bas i neces dobiti neki logo, rade ti ga napravim besplatno iz gušta.
ili skupi neku pinku pa se dogovori posteno - nemoj rusiti cijene buraz Very Happy

peace

ps: ak nades nekoga tko ce ti raditi super - meni drago
Back to top
View user's profile Send private message
kilamozga



Joined: 16 Mar 2005
Posts: 33
Location: Lijevi sokak, kraj suhe kruške, odma' ravno kod zadnje lokve, skreni ravno, još sto metara lijevo

PostPosted: 28.01.2006 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glow wrote:
za 500kn bas i neces dobiti neki logo, rade ti ga napravim besplatno iz gušta.
ili skupi neku pinku pa se dogovori posteno - nemoj rusiti cijene buraz Very Happy

peace

ps: ak nades nekoga tko ce ti raditi super - meni drago


3D slova i vjeverica (valjda isto 3D) grize slovo "O"....? Iz čistog gušta? Laughing

_________________
Dizajn obogaćuje život, bez njega se ne može - makar bio loš (ko moj).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kristijan
Guest





PostPosted: 30.01.2006 21:15    Post subject: Reply with quote

ne kužim
Back to top
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 30.01.2006 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto ti tu nije jasno Rolling Eyes ?
pa za 500kn, dobiš neku šljuku od loga, ako ti uopce netko hoce raditi za tu lovu...
mislim ima likova koji ce ti napraviti za siću al nemoj ocekivati neku jebenicu.

baj

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 30.01.2006 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

glow, za koliko novaca ti radis 'jebenica logoe'?
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 31.01.2006 02:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Boli me zub pa nemogu spavat

Evo rezultata toga Laughing



_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 31.01.2006 03:11    Post subject: Reply with quote

@redscorpion: mislim da bi trebo slovo r na CRO u sahovnicu stavit...
Smile
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 31.01.2006 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kristijan wrote:
Nagrada će biti 500 kuna, više od toga ne mogu ponuditi jer nemam.

ljudi, mislim da nije oke zayebavat decka... lijepo je zamolio i ponudio simbolicnu nagradu.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kilamozga



Joined: 16 Mar 2005
Posts: 33
Location: Lijevi sokak, kraj suhe kruške, odma' ravno kod zadnje lokve, skreni ravno, još sto metara lijevo

PostPosted: 31.01.2006 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kristijan wrote:
ne kužim



Problem je što ti je prohtjev u nesrazmjeru sa cijenom. To ti je ko' da dođeš u Mercedesov dućan i pitaš jel' moš' kupit Merc po cijeni Yuga - jer na koncu konca auto je auto!

_________________
Dizajn obogaćuje život, bez njega se ne može - makar bio loš (ko moj).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 31.01.2006 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kilamozga wrote:
Kristijan wrote:
ne kužim



Problem je što ti je prohtjev u nesrazmjeru sa cijenom. To ti je ko' da dođeš u Mercedesov dućan i pitaš jel' moš' kupit Merc po cijeni Yuga - jer na koncu konca auto je auto!


gle ponuđeno je toliko koliko on ima za dati.

svima nam je jasno da to nije niti tržišna cijena niti po cijeniku HDD-a, čak štoviše i njemu je to jasno .. i sad sve vaše daljnje komentare zadržite za sebe.

ako napraviš fantastičan logotip koji onda možeš staviti u portofolio i dobiti ikakvu par za njega , to je ok za većinu populacije mi3-a što su neafirmirani srednjoškolski dizajneri.
sumnjam da će ekipa koja radi jobove za par desetaka tisuća kuna raditi za ovaj natječaj..
nhf ali sumnjam da itko od vas koji su odgovorili na topic dizajneri tog kalibra..
Back to top
View user's profile Send private message
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 31.01.2006 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kilamozga wrote:
Kristijan wrote:
ne kužim

Problem je što ti je prohtjev u nesrazmjeru sa cijenom. To ti je ko' da dođeš u Mercedesov dućan i pitaš jel' moš' kupit Merc po cijeni Yuga - jer na koncu konca auto je auto!


ehej, covjek nije dosao u mercedesov ducan traziti merc po cijeni yuga, nego je dosao u mercedesov chane traziti yuga. pa mozda prodavach ima nekog yugca kod kuce pa ce mu uvaliti i tako...

sretno s tim Smile
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 31.01.2006 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej imam ja yuga, ako trebaš.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kilamozga



Joined: 16 Mar 2005
Posts: 33
Location: Lijevi sokak, kraj suhe kruške, odma' ravno kod zadnje lokve, skreni ravno, još sto metara lijevo

PostPosted: 31.01.2006 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
kilamozga wrote:
Kristijan wrote:
ne kužim



Problem je što ti je prohtjev u nesrazmjeru sa cijenom. To ti je ko' da dođeš u Mercedesov dućan i pitaš jel' moš' kupit Merc po cijeni Yuga - jer na koncu konca auto je auto!


gle ponuđeno je toliko koliko on ima za dati.

svima nam je jasno da to nije niti tržišna cijena niti po cijeniku HDD-a, čak štoviše i njemu je to jasno .. i sad sve vaše daljnje komentare zadržite za sebe.

ako napraviš fantastičan logotip koji onda možeš staviti u portofolio i dobiti ikakvu par za njega , to je ok za većinu populacije mi3-a što su neafirmirani srednjoškolski dizajneri.
sumnjam da će ekipa koja radi jobove za par desetaka tisuća kuna raditi za ovaj natječaj..
nhf ali sumnjam da itko od vas koji su odgovorili na topic dizajneri tog kalibra..




Ma radila bih ja za te novce, samo mi krivo što ne znam Mayu Mr. Green

_________________
Dizajn obogaćuje život, bez njega se ne može - makar bio loš (ko moj).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 31.01.2006 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
gle ponuđeno je toliko koliko on ima za dati.

svima nam je jasno da to nije niti tržišna cijena niti po cijeniku HDD-a, čak štoviše i njemu je to jasno .. i sad sve vaše daljnje komentare zadržite za sebe.

ako napraviš fantastičan logotip koji onda možeš staviti u portofolio i dobiti ikakvu par za njega , to je ok za većinu populacije mi3-a što su neafirmirani srednjoškolski dizajneri.
sumnjam da će ekipa koja radi jobove za par desetaka tisuća kuna raditi za ovaj natječaj..
nhf ali sumnjam da itko od vas koji su odgovorili na topic dizajneri tog kalibra..

potpisujem.
manje sranja, vise rada.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 31.01.2006 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto bi necije iskustvo ogranicavalo ljude da komentiraju navedenu temu, uostalom svi smo tu vise manje radi spike i nekog interesa prema zajednickim temama.
koliko ja znam slobodna smo drzava, pa zasto nebi neki senior debatiro sa juniorima oko navedenih tema - to je i bit foruma ili...? ne vidim uopce razlog da se dize neka prasina oko svega...
ako mi se komentira, ne vidim razloga da to ne napisem, kome smetaju tudi komentari preporucujem da se logiraju na neki drugi forum gdje nema bas nekih kritika i napetih tema. recimo: www.dvss.hr/forum/viewtopic.php?p=3&sid=36bf4bd3c1e3d6c0304c7a67b8ac7434 Laughing

slazem se: manje sranja, vise rada, pa imam samo oko 40-ak postova, mozda previse radim pa ne stignem pisati bajke ili mozda premalo serem - ko bi ga znao...
kad skupim oko soma postova znac cu... Laughing

peace

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 01.02.2006 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glow wrote:
blah blah blah...


radije nego da skupljas postove, poradi na sadrzaju galerije.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 01.02.2006 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma BAVO, siguro si inace jako komunikativna s obzirom na kolicnu postova Laughing
Moja galerija?? Ljudi koji su kompetenti da sude o mom portfoliu ga vec imaju, a tvoje misljenje i vecine "designera" tvog profila mi je stvarno od mizernog znacenja.

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 01:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
glow, za koliko novaca ti radis 'jebenica logoe'?


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 01:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glow wrote:
zasto bi necije iskustvo ogranicavalo ljude da komentiraju navedenu temu...koliko ja znam slobodna smo drzava...to je i bit foruma...kome smetaju tudi komentari preporucujem da se logiraju na neki drugi forum gdje nema bas nekih kritika i napetih tema


Glow wrote:
Ma BAVO, siguro si inace jako komunikativna s obzirom na kolicnu postova Laughing
Moja galerija?? Ljudi koji su kompetenti da sude o mom portfoliu ga vec imaju, a tvoje misljenje i vecine "designera" tvog profila mi je stvarno od mizernog znacenja.


haha preporucam ti da se ulogiraš na onaj forum.. kak je ono išo Very Happy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 02:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@djipster

vidis tog se nisam sjetio Laughing

nego ekipo kaj onda jel moj logo yugo ili mercedes ili stojadin Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 01.02.2006 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, nemam pojam mislim nesto kao: www.dvss.hr/forum/viewtopic.php?p=3&sid=36bf4bd3c1e3d6c0304c7a67b8ac7434
nisam siguran odi vidi Laughing

peace

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 01.02.2006 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:

nego ekipo kaj onda jel moj logo yugo ili mercedes ili stojadin Very Happy

više je kao Hyundai Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dux_is



Joined: 01 Jun 2005
Posts: 43
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2006 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

he, he forum je malo skrenuuo, pa da i ja
dam svoj obol

evo jedna za fanove P I L A

http://img209.imageshack.us/my.php?image=jugo8gu.jpg

________________________________
too old to rock and roll, too young to die Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Kristijan
Guest





PostPosted: 02.02.2006 15:57    Post subject: Reply with quote

nije mi jasno čemu sve ovo, ali dobro nema veze

pozdrav
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group