Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.cok-design.com
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rene_RI



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 77
Location: Rijeka, HR

PostPosted: 18.01.2006 08:10    Post subject: www.cok-design.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.cok-design.com

- ovo mi je novi design
- komentari?
- najbolje vidljivo sa Firefox, jer IE ne kuzi *.png kako treba Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 18.01.2006 09:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ugodno oku, jednostavno i pregledno - meni se svidja.

_________________
Ars longa, vita brevis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 18.01.2006 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

okvir je jako lijep, al bi za sredisnji dio jos trebao potrositi vremena... Confused

btw, za png > http://homepage.ntlworld.com/bobosola/

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 18.01.2006 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
okvir je jako lijep, al bi za sredisnji dio jos trebao potrositi vremena... Confused


i naslovna strana vapi za dotjerivanjem ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 18.01.2006 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super je okvir, ali onaj flash u kutu je katastrofa. Em od fontova, em od animacije. Pokvari cijeli sajt :(
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 18.01.2006 22:06    Post subject: Reply with quote

U galeriji imaš podjelu na : PHOTOSHOP?! , vektor i fotografija. < razmisli
Muzika?
Back to top
Rene_RI



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 77
Location: Rijeka, HR

PostPosted: 19.01.2006 07:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
U galeriji imaš podjelu na : PHOTOSHOP?! , vektor i fotografija. < razmisli
Muzika?


i sta ti u galeriji nije jasno???

sta se tice muzike imam neke svoje stvari koje sam radio pa samo da ih nadjem pa cu ih staviti na net


sto se tice onog banera u flashu to mi je firma kojoj moram staviti baner kakav god jer su mi poslovni partneri jako bitni
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.01.2006 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rene_RI wrote:

sto se tice onog banera u flashu to mi je firma kojoj moram staviti baner kakav god jer su mi poslovni partneri jako bitni


istina,, banner completno kvari sve,,, napravljen je u minutu,, vec ako su ti bitni tolko partneri,, pa daj sredi to,, jer zbog tog banera,, ti kvari koncept sitea..

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 19.01.2006 11:32    Post subject: Reply with quote

Ne kužim na temelju čega je sajt najbolje vidljiv na 1152 rezoluciji? Ono se može zbit na 800 bez problema, tj već sad je dovoljno za 800...

U galeriji photoshop ne znam zašto si baš mora ostavit dva thumba "nije dostupno"..? Ali ne rade cellovi u tablicama ako u njih ne staviš neki sadržaj?

Kategorija "photoshop" može postojat npr u gfx natjecanjima, ali u portfoliu...ne. Zašto nisi stavlja pdf-ove onda? i to je ps. i animacije. to je photoshop pa kasnije layeri prebačeni u frameove putem imgreadyja. Dakle, jednostavno- umjesto photoshop staviš ili Wallpaperi ili Raster, ili foto-manipulacije, misc, ne znam..ali photoshop ne može stat ni pod razno. I vektori su u toj kategoriji automatski.

" http://www.cok-design.com/images/PSD/800x600/wallpaper_cok-design_03.jpg "
E i kakvi je ovo wallpaper lol, da nisi malo krivu sliku(fotografiju) stavija za wall?? Ne vidin nešto puste foto-manipulacije Confused

Imate sajt ali ne i logo?

-ugly!
Back to top
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 19.01.2006 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heh...ja moram priznati da mi je dizajn nevjerovatno poznat... Confused ...
I to čini mi se njegova Flash inačica...
Jel postoji ili sam se prevario?
Back to top
View user's profile Send private message
M@T



Joined: 23 Oct 2004
Posts: 51

PostPosted: 19.01.2006 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i meni se cini poznat ali nemogu se sjetit.... mislim da je template Cool
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.01.2006 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj web je radila jedna osoba?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Anchy



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 38
Location: Zagreb

PostPosted: 19.01.2006 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.templatemonster.com/flash-templates/5759.html
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
M@T



Joined: 23 Oct 2004
Posts: 51

PostPosted: 19.01.2006 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rekao sam da mi je poznat ... Rolling Eyes malo prtsc, malo swish...
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.01.2006 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Anchy wrote:
http://www.templatemonster.com/flash-templates/5759.html
:D

as i was saying...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 19.01.2006 14:12    Post subject: Re: www.cok-design.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rene_RI wrote:
www.cok-design.com
...
- najbolje vidljivo sa Firefox, jer IE ne kuzi *.png kako treba Twisted Evil

da, sada ti je podrška za .png jako važna Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 19.01.2006 15:08    Post subject: Re: www.cok-design.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rene_RI wrote:
www.cok-design.com

- ovo mi je novi design
- komentari?
- najbolje vidljivo sa Firefox, jer IE ne kuzi *.png kako treba Twisted Evil


dobar ti je dizajn Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 19.01.2006 20:27    Post subject: Reply with quote

Nisan želija spominjat to da mi je nenormalno poznat dizajn da ne ispadne da svaki dizajn koji je jak odma popljucam kao plagijat ili tako nešto, ali ovaj me ubija cilo popodne u školi, prisjeća sam se stalno potencijalnih sajtova koji bi mogli imat takav dizajn Smile

I ne, ovo nije plagijat, tj stvarno se nadam da nije plagijat nego da je kupljen template, to bi bilo pošteno. A ako si slajsa onaj html screenshot onda... i moga si spomenut da je kupljeno i modificirano, koliko ja znam nema ti tko šta srat oko toga ili te potkopavat. Svi mi ionako u podsvijesti "rip-amo" neki stil, željeli to ili ne.

p.s. verzija s templatemonster.com-a mi je bolja, nisi mora maknut onaj desni dio s 2 objekta, baš je kul bija >.<
Back to top
andrej`
Guest





PostPosted: 19.01.2006 20:49    Post subject: Reply with quote

čim vidiš ostatak stranice pored dobrog lejauta neke stvari ti jasnije budu...
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 19.01.2006 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oke da te inspirirao dobar dizajn, pa si to priznao .... ovako ccccccccc Liar
al trebao si naučit da ovdje imaju nos za plagijate .....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Rene_RI



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 77
Location: Rijeka, HR

PostPosted: 20.01.2006 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
Nisan želija spominjat to da mi je nenormalno poznat dizajn da ne ispadne da svaki dizajn koji je jak odma popljucam kao plagijat ili tako nešto, ali ovaj me ubija cilo popodne u školi, prisjeća sam se stalno potencijalnih sajtova koji bi mogli imat takav dizajn Smile

I ne, ovo nije plagijat, tj stvarno se nadam da nije plagijat nego da je kupljen template, to bi bilo pošteno. A ako si slajsa onaj html screenshot onda... i moga si spomenut da je kupljeno i modificirano, koliko ja znam nema ti tko šta srat oko toga ili te potkopavat. Svi mi ionako u podsvijesti "rip-amo" neki stil, željeli to ili ne.

p.s. verzija s templatemonster.com-a mi je bolja, nisi mora maknut onaj desni dio s 2 objekta, baš je kul bija >.<


template je istina kupljen ali sam ga napravio kako se meni svidja Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
andrej`
Guest





PostPosted: 20.01.2006 11:05    Post subject: Reply with quote

Rene_RI wrote:
::noiz:: wrote:
Nisan želija spominjat to da mi je nenormalno poznat dizajn da ne ispadne da svaki dizajn koji je jak odma popljucam kao plagijat ili tako nešto, ali ovaj me ubija cilo popodne u školi, prisjeća sam se stalno potencijalnih sajtova koji bi mogli imat takav dizajn Smile

I ne, ovo nije plagijat, tj stvarno se nadam da nije plagijat nego da je kupljen template, to bi bilo pošteno. A ako si slajsa onaj html screenshot onda... i moga si spomenut da je kupljeno i modificirano, koliko ja znam nema ti tko šta srat oko toga ili te potkopavat. Svi mi ionako u podsvijesti "rip-amo" neki stil, željeli to ili ne.

p.s. verzija s templatemonster.com-a mi je bolja, nisi mora maknut onaj desni dio s 2 objekta, baš je kul bija >.<


template je istina kupljen ali sam ga napravio kako se meni svidja Embarassed


A šta reć na ovo?
Back to top
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 20.01.2006 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
a šta reć na ovo?

hm... bolje da ga je ripnul onda. btw. čemu mijenjat sastojke u kupljenom kruhu? Smile

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 20.01.2006 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dao si novce za Flash template da bi ga preradio u non-flash... To je isto ko da kupis jaguara da bi mu uzeo felge i stavio ga na jugica... Don't think so...

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Rene_RI



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 77
Location: Rijeka, HR

PostPosted: 20.01.2006 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam bas dao puno para, jer je islo preko kompenzacije nekakve s jednom amerom
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group