Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
model brute

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mkapelac



Joined: 16 Nov 2005
Posts: 22

PostPosted: 05.03.2006 22:29    Post subject: model brute Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo sam radio za natjecanje na www.subdivisionmodeling.com
Prvi model kompletnog tijela koji sam u cijelosti završio.
Modelirano je u Lightwaveu.

Ovdje možete vidjeti kako izgledaju zbilja dobri modeli:
http://www.subdivisionmodeling.com/forums/showthread.php?t=625

a ovo je moj model:



Ovo sam se kasnije malo igrao dodavajući nekekve detalje i popravljajući glavu.
Neki detalji dobro pašu, a neki su bezveze, ali nije bitno to je samo eksperimentalno.
Back to top
View user's profile Send private message
mkapelac



Joined: 16 Nov 2005
Posts: 22

PostPosted: 16.03.2006 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za sad mi se više neda raditi na ovom modelu pa sam mu
na brzinu stavio teksturu i ne na brzinu obradio ga u Photoshopu.



Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 16.03.2006 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehehehe... Lepi ti je ovaj!

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 14.05.2006 23:55    Post subject: Reply with quote

uf, da je meni tako radit u zbrushu, ja san tek počea radit s programom, definitivno jedan od najboljih programa koje sam dosad vidija, ako ne i najbolji, na svim područijima, ne samo 3d/2d ( /2.5d Very Happy )... model ti je odličan, masu detalja, sve oke Wink
Back to top
mkapelac



Joined: 16 Nov 2005
Posts: 22

PostPosted: 15.05.2006 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ništa nije rađeno u Zbrushu, to je Lightwave.

Probo sam malo Zbrush, ali kad otvorim npr. ovaj model na razoluciji koja mi treba za
raditi na njemu (samo model glave) jednostavno je pre sporo, a kad displacement
stavim u Lightwave jedva ga učita, a pošto je premala rezolucija displacementa sve izgleda šugavo. Stroj mi je slab: malo rama (512), grafička Ge Force 6200, tako da
mi se neda ni uciti Zbrush kad ne mogu dodavati zbilja kvalitetne detalje. Inače tko
zna raditi u Zbrushu svaka čast jer je program odličan.
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 15.05.2006 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam stručnjak u 3d-u no jesam elder scrolls addict i iz te perspektive mi ovo odlično izgleda

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 15.05.2006 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
nisam stručnjak u 3d-u no jesam elder scrolls addict i iz te perspektive mi ovo odlično izgleda

ja nisam čak ni ovaj addict ... al model (he maneken Smile ) izgleda jbčki ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 15.05.2006 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Model je stvarno dobar, slažem se. Pogotovo što je samo lightwave, bez ZBrusha. Ali tekstura nije baš, malo je mutna, ne baš detaljna. A i shader nije nešto, kao da je od gipsa izliven tip.. =) A čuj, moram nešto i kritizirat Wink
Oko mi je ok, oko mi se sviđa skroz, nije lako dobre oči napravit..

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group