Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
naplaćivanje za SEO
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 13.03.2009 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po meni je ovo koncept kako deindexirat stranicu sa Googla Very Happy

Ako stranica ne moze proci manualnu provjeru od strane zaposlenika Googla onda ce vjerojatno kad tad naj.. i bez manualne provjere. Ove neke fore me podsjecaju na backdoor pages ili tako nes se zove metoda te je to cisti blackhat i to ne bas previse mudar BH tj. vecina ih koristi za low value stranice za spamanje koje onda promoviraju sa xrumerom i slicnim spam programima.

Osobno mislim da bi bolje bilo napravit 20ak stranica sa korisnim tekstovima koje precizno ciljaju kljucne rijeci za koje zelimo rangirati te onda odradit promociju/kampanju za svaku od tih podstranica a obujam promocije bi ovisio o mogucnostima osobe koja se zeli ispromovirati.
Back to top
View user's profile Send private message
jamilancha



Joined: 04 Feb 2009
Posts: 5

PostPosted: 14.04.2009 04:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobri ste momci. Moze dosta da se nauci od vas.

Ja citao skoro nesto o SEO optimizaciji i svidelo mi se. I onda kazem, haj malo da vidim kako to ide kad budem imao malo vremena. Kad ono izvalih da je seo optimizacija stvarno zanimljiva. I sklepam jedan bezveze sajt SEO optimizacija i ostavim ga tako.

I javio se neko kao koliko kosta ovo ono, a nisam hteo da zavlacim coveka, samo sam hteo da malo experimentisem.

_________________
seo optimizacija http://www.seooptimizacija.co.cc graficki dizajn http://www.grafickidizajn.co.cc
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 19.09.2009 16:47    Post subject: Re: Evo kakve ponude salju neke tvrtke... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Martina wrote:
Citiram dio maila koji je primo jedan naš klijent kome smo radili web... :

Postovana,

Pozemo povecati broj Vasih posjetitelja, te time bolje prezentirati
Vase proizvode, sto ce se dakako odraziti i na broj Vasih kupaca
(korisnika).

Navedeno se radi na nacin,
da "uzmemo" jednu stranicu, obicno je to naslovnica na kojoj su
osnovne informacije o tvrtki.
Potom to "kopiramo" 1000 puta
s tim da se u svaku od tih stranica postavi i drugi tekst u title,
description (html elemente koje citaju trazilice)
te na samu stranicu, na dno stranice, i to u obliku pokretnog teksta.


Prednost pokretnog teksta je i da se ne moraju pisati članci, već se
mogu pobrajati samo ljučne rijeci ili pojmovi,
bas kako mozete vidjeti i u pokretnom tekstu na nasim stranicama.

Sada imate npr. 10 stranica,
a sa ovim imate 1010 stranica, i svaku sa drugim tekstovima,
to jest kljucnim rijecima,
pa se pokrije puno siri spektar rijeci,
a i kad imate veliki broj stranica sa odredjenom rijeci,
tek tada dolazite na vrh trazilice."

itd...

Nisam expert SEO-a ali ovo mi je: Shocked Shocked Shocked Ah da, cjena ovoga je 1000 kn +PDV. Dakle 1kn po stranici pa si mislite.



Kako je dbomez rekao, slazem se... Sa ovim gore, Google ce te brzo deindexirat sa svojih izlistaja a.k.a black list == true. Poanta nije koliko imas linkova na sajtu za tu kljucnu rijec vec omjer, balans content-a, linkova, header-a a i samog html/css-a.

Sto se tice naplate mislim da je 2000-3000 kn ok cijena za optimizaciju, link building, itd... ako govorimo o manjim, korporacijskim sajtovima (5-6 stranica max). Previse je tu posla ako ga hoces napravit kvalitetno i ima milion i jedna caka how-to tako da i znanje treba naplatit a ne samo 'rad'.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group