Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
speedfight-freaks

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
[Goran]



Joined: 13 Mar 2006
Posts: 8
Location: FLORIDA

PostPosted: 14.03.2006 00:34    Post subject: speedfight-freaks Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj prvi ozbiljan web

http://www.speedfight-freaks.tk


svi komentari su dobrodosli
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 14.03.2006 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da si malo pretjerao s elementima...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
[Goran]



Joined: 13 Mar 2006
Posts: 8
Location: FLORIDA

PostPosted: 14.03.2006 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na koje elemente mislis tocno???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.03.2006 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znaš ono u South Parku kad Jimbo i Ned sa puškama u krilu pričaju dečkima o tradiciji njihove zastave i o nekim drugim osnovnim principima, i kad najednom vide pticu i poviču "BIRD!!!" i počnu pucat?

E tako sam ja kad sam otvorio stranicu:
"Trash!!" Surprised

No offense. Uvijek treba od nekud počet Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 14.03.2006 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[Goran] wrote:
na koje elemente mislis tocno???


Iskreno ne znam odakle da pocnem...

10 različitih fontova, a svaki vuce na svoju stranu...
Hrpa različitih elemenata koji se jednostavno ne uklapaju zajedno! U tome i jest najveci problem, stranica ti je kich....

Probaj malo procistiti taj dizajn, a ako te rezultati nebudu zadovoljavali, predlazem da krenes od pocetka..

@Sulien Laughing

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
[Goran]



Joined: 13 Mar 2006
Posts: 8
Location: FLORIDA

PostPosted: 14.03.2006 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok probat cu nesto rijesiti....


sta mislite s headerom?? novi ili ovaj putstiti?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 14.03.2006 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[Goran] wrote:
sta mislite s headerom?? novi ili ovaj putstiti?


novi... kao i brdo toga sto su (i nisu) decki gore naveli... Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
[Goran]



Joined: 13 Mar 2006
Posts: 8
Location: FLORIDA

PostPosted: 14.03.2006 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok...pokusat cu nesto sredit cim prije....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pez



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 50
Location: okolica Zagreba

PostPosted: 14.03.2006 14:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je head dobar, samo ga treba uklopiti u ostalo...

_________________
|| http://www.lab404.net ||
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 14.03.2006 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čini mi se da sam nešto propustila .... jel ova plava in?

sve ovo šta su ti momci prije mene rekli ... i da, header nanovo ...

@Sulien: loooooooool

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 14.03.2006 20:51    Post subject: Reply with quote

ne znam zašto svi odnedavno luduju za posuđivanjem ikonica iz nekog softvera i stavljanjem istim kraj naziva kategorije/sekcije na sajtu.. previše kiča a i odskače, pogotovo u ovom slučaju, kad te ikonice stanu rame uz rame kraj npr ove ili ove.. Da, fontovi se žderu, a sve ih nadvladava onaj home made u headeru..imaš na tisuće free fontova od kojih se jednostavno mora nać barem jedan kojim ćeš se moć izrazit, tek na kraju pribjegni crtanju brushom. Neću ni ja ić u detalje s elementima nego ću reć ono šta mi je upalo u oko na prvi pogled i činilo mi se da nedostaje/smeta- dakle, već spomenute ikonice, onda ubojiti bijeli background koji ti preko cijelog sajta stavlja natpis BETA iako je sajt kao dovršen, tekst u headeru, loš odnos između nijansi plave boje (katgorije<>background sa strane), font za kategorije (main menu, sadržaj itd) koji je osta u međuveličini, tj u nekorektnoj veličini pa se pikseli nisu poredali lijepo(dakle nije npr 8,12,14,36,72...) i onda to stvara dojam ka da je također rukom rađeno, veliki horizontalni prazni sivi prostor ispod headera (dakle i velik opis tog prostora Very Happy ), natpis speedfight-freaks koji se pojavljuje bez razloga ispod dijelova kategorije s lijeve strane...
Znan, na kraju mi je upa u oko cili sajt prvi prvon pogledu Laughing

Dakle, to gore navedeno ja bi mijenja da se mene pita...istina, ima tu još rada kako bilo da bilo.


peace, noiz
Back to top
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 14.03.2006 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
ne znam zašto svi odnedavno luduju za posuđivanjem ikonica iz nekog softvera i stavljanjem istim kraj naziva kategorije/sekcije na sajtu..


Eh, ovo bih i ja komentirao... Kao da su te ikonice nesto tipa "mast du" -> E pa nije...
Pogotovo to primjecujem kod recimo (izričito) .NET programera i opcenito na Microsoftovim tehnologijama kada stavljaju te neke ikonice na foru Windowsa i ostalog software-a na svoje stranice...

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
[Goran]



Joined: 13 Mar 2006
Posts: 8
Location: FLORIDA

PostPosted: 14.03.2006 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jao mene....a necu nista mjenjati koliko vidim jer cu morati na novo po vasim komentarim ali mi se neda nikako tj nemam ni vremena...jednom kad uhvatim vremena pogeldatu cu to sta ste komentirali i nesto cunapraviti nadam se...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group