Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Preporuka za literaturu (Flash related)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:kofein:



Joined: 18 Oct 2003
Posts: 6

PostPosted: 18.01.2004 19:00    Post subject: Preporuka za literaturu (Flash related) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle, ako netko zna kakvu dobru knjigu o ActionScriptu, nekakav intermediate nivo znanja, po mogućnosti hrvatsko (ili srpsko) izdanje, ali nije obavezno, da je u stilu priručnika sa konkretnim primjerima riješenim i sa objašnjenjem za svaki dio koda, bio bi zahvalan na preporuci.
Također, ako je netko pretplaćen na kakav kvalitetni strani časopis o webdizajnu (kao da postoje i domaći Smile), postajte URL na kojem se mogu pretplatiti. Hvala.

_________________
Bite my shiny metal ass!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 19.01.2004 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok,

odi fino na www.amazon.co.uk, upisi Flash ActionScript u trazilicu i to je to...
mozes probat i na www.mikroknjiga.hr ako hoces knjigu na nasem jeziku...

peace.

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
:kofein:



Joined: 18 Oct 2003
Posts: 6

PostPosted: 20.01.2004 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vec sam bio na amazonu i nasao hrpu toga, bas zato i trazim preporuku jer se ne mogu odluciti, a nemam love da ih sve narucim Smile . I volio bi da su na nasem jeziku (probat cu na ovaj link koji si dao, hvala). A za casopis? Zna neko kakav dobar?

_________________
Bite my shiny metal ass!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 20.01.2004 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako hoces definitivni guide za flash actionscript svakako kupi "ActionScript for FlashMX: The definitive guide" by Collin Moock, a za Flash MX ti je medu najboljima "Flash MX Bible", imam ju doma, knjiga je stvarno odlicna, kaj god da ti treba o Flashu naci ces u toj knjizi.

kaj se casopisa tice nekad sam kupoval i cital "Computer Arts", ima nutra svega, od Photoshopa, vector arta, 3D dizajna, weba, programiranja, Flasha... za ostalo neznam. odi pogledaj na www.computerarts.co.uk ak si zainteresiran.

eto tolko.

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 20.01.2004 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pogledaj na http://books.dimka.ee/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ZoDu



Joined: 03 Feb 2004
Posts: 29
Location: Ljubljana

PostPosted: 03.02.2004 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...JA ti preporucujem da odes u kakvu knjiznicu .. pa probas iskopati "Foundation / PHP for Flash". U toj ces naci sve sta moras znati kako napraviti interaktivni flash site. od A do Z...

Za actionscript ... "Macromedia MX / Building rich internet applications"...

Naravno imas jos masu toga ali najlakse ces se snaci ako kopas po netu i trazis tutorialse... ( pretrazi sa google-om... flash actionscript tuorials... ili slicno )

BTW... Ako si pocetnik u oblikovanju sa Flash-om... nemoj ignorirati njeogvu integraciju sa php i sl. jer ti bez toga sam flash jako malo znaci. ( ma znaci puno ali dosla su takva vremena da se ful trazi interakcija i ako si se odlucio za Flah moras i to znati jer inace ne mozes ponuditi potpunu uslugu )

_________________
Moderators, keep your fingers away from my post!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group