Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Idemo na Animafest

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 05.04.2006 23:35    Post subject: Idemo na Animafest Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samo vam zelim svratiti pozornost da si planirate odlazak na svjetski festival animiranog filma u HR.

AJME, AJME PA TO JE SUPER!
- je, je super je to!

A KADA CU JA TO MOCI ICI POGLEDATI?
- od 12. – 17. lipnja 2006.

DA LI MOGU POZVATI PRIJATELJA/ICU DA IDEMO ZAJEDNO?
- dapace, cijela dvorana Lisinski stoji na raspolaganju, mjesta koliko ti srce zeli

STUDENT SAM, NEMAM BAS NESTO PUNO LOVE
- i na tebe se je racunalo, kupis kartu za cijeli festival i mozes pratit sve filmove za puno, puno manje love

A STA CU JA SVE TAMO VIDJETI?
- kratkometrazne filmove, imamo Veliko natjecanje, Studentsko natjecanje, Natjecanje filmova za djecu i Natjecanje Novi mediji

OOO ZVUCI MI ODLICNO, JEL IMA STA HRVATSKIH FILMOVA?
- ima! 5 komada covjece, 5 komada!
veliko natjecanje:
1- LEVIJATAN, Simon Bogojević Narath, HR, 2006
2 - SILENCIJUM, Davor Međurečan, Marko Meštrović, HR, 2006
3 - U SUSJEDSTVU GRADA, Joško Marušić, HR, 2006
studentsko natjecanje:
4 - POCIAG, Goran Stojnić, PL/HR, 2005
natjecanje filmova za djecu:
5 - KUĆICA U KROŠNJI, Darko Kreč, HR, 2005

MOGU LI UPOZNATI AUTORE FILMOVA NA FESTIVALU?
- mozes, i oni kao i mi obicni smrtnici secu dvoranom, lezerno i uvijek spremni na sacicu pitanja - odgovor... samo izbjegavajte razgovore na stepenicama jerbo nastane guzva onda

NE MOGU BITI NA JEDNOM MJESTU VISE OD DVA SATA A DA NEMAM MOGUCNOST ISPIJANJA ALKOHOLA
- i na takve se mislilo, tu je sank gdje je uvijek na usluzi srdacan konobar (ali ne pretjerujte jer nije dozvoljeno pjevanje za vrijeme projekcija - hvala)

A AKO OGLADNIM A MAMA MI NIJE SPREMILA DVA SENDVICA NEGO JEDAN KOJI SAM PUTEM VEC POJEO?
- niti 100 metara dalje nalazi se objekt koji je stvoren za potrosacko drustvo, imaju sve, od buhtle, peciva, bureka. A tko ne voli da kupuje pekarske proizvode tu mu je McDonalds.

OVO ME JE SKROZ PRIVUKLO, DOCI CU!
- onda se vidimo, i ja cu biti tamo!

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
skomdra



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 71
Location: travoltino

PostPosted: 23.04.2006 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked Confused Razz Razz
sori, al preidijotski stil, nisam izdržao. Pratim animafest redovito, ljudi, i super kul festival. Nemojte da vas Turčinov stil odbije. I ne želim se vidjeti s Tobom, Ivane, ne ne. Ovo me nije privuklo, gotovo me odbilo. Ma, pretjerujem, odbilo me, naježio sam se od užasa. Najbollje će biti da zaboravim, kao da nikad nisam pročitao. A ako imaš slučajno veze s organizacijom festivala, bježi od P.R. funkcije, molim te, ako voliš animaciju i sve to. Da šteta ne bude još veća. Hvala
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.04.2006 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a bilo je teško stavit datum i mjesto održavanja?
I eventualno neki link?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
noiz
Guest





PostPosted: 23.04.2006 20:47    Post subject: Reply with quote

o bože bogati, šta ti pokušavaš postić? potjerat sve ljude šta dalje od tog festivala?

Što?
Svjetski festival animiranog filma.

Kada?
od 12. – 17. lipnja 2006.

Gdje?
Hrvatska, Zagreb, dvorana Vatroslava Lisinskog.

Zašto ići?
Jer ćeš vidjeti:
_ Kratkometražne filmove
_ Veliko natjecanje
_ Studentsko natjecanje
_ Natjecanje filmova za djecu
_ Natjecanje Novi Mediji

+ 5 hrvatskih filmova:
_"Levijatan", Simon Bogojević Narath, HR, 2006______ Kategorija: Veliko natjecanje
_"Silencijum", Davor Međurečan, Marko Meštrović, HR, 2006 ______ Kategorija: Veliko natjecanje
_"U susjedstvu grada", Joško Marušić, HR, 2006______ Kategorija: Veliko natjecanje
_"Pociag", Goran Stojnić, PL/HR, 2005______ Kategorija: Studentsko natjecanje
_"Kućica u krošnji", Darko Kreč, HR, 2005______ Kategorija: Natjecanje filmova za djecu

Jer ti je na raspolaganju:
_Mogućnost kupnje karte koja vrijedi za cijeli festival
_Šank s pićima za osvježenje
_Više objekata za prehranu u krugu od 100 metara


Da bar bude čitljivo.

Last edited by noiz on 23.04.2006 20:49; edited 1 time in total
Back to top
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 23.04.2006 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drugo i trece pitanje odnosno odgovor
Back to top
View user's profile Send private message
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 23.04.2006 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ČOVJEK ZA KOJEG SU GOVORILI DA IMA PODVOJENU LIČNOST. EVO NEKOLIKO CRTICA IZ NJEGOVE SVAKODNEVICE:

Samo vam zelim svratiti pozornost da si planirate odlazak na svjetski festival animiranog filma u HR. - MA DA, PA RECI MI O ČEM SE RADI!

AJME, AJME PA TO JE SUPER!
- je, je super je to... Rolling Eyes PRIČAJ, PRIČAJ!!!

A KADA CU JA TO MOCI ICI POGLEDATI?
- od 12. – 17. lipnja 2006. - JOJ, NE ZNAM HOĆU LI MOĆI TADA, MORAM VJEŽBAT JOGU

DA LI MOGU POZVATI PRIJATELJA/ICU DA IDEMO ZAJEDNO?
- dapace, cijela dvorana Lisinski stoji na raspolaganju, mjesta koliko ti srce zeli - JA BI RADIJE IŠAO SAM

STUDENT SAM, NEMAM BAS NESTO PUNO LOVE
- i na tebe se je racunalo, kupis kartu za cijeli festival i mozes pratit sve filmove za puno, puno manje love - MA IMAM JA LOVE OPLJAČKAO SAM BANKU NEKI DAN

A STA CU JA SVE TAMO VIDJETI?
- kratkometrazne filmove, imamo Veliko natjecanje, Studentsko natjecanje, Natjecanje filmova za djecu i Natjecanje Novi mediji - JA ŽELIM GLEDATI SAMO FILMOVE ZA DJECU!

OOO ZVUCI MI ODLICNO, JEL IMA STA HRVATSKIH FILMOVA?
- ima! 5 komada covjece, 5 komada! - P E T KOMADA???, MA DAAAJ, TKO ĆE TO SVE PREGLEDATI?

veliko natjecanje:
1- LEVIJATAN, Simon Bogojević Narath, HR, 2006
2 - SILENCIJUM, Davor Međurečan, Marko Meštrović, HR, 2006
3 - U SUSJEDSTVU GRADA, Joško Marušić, HR, 2006
studentsko natjecanje:
4 - POCIAG, Goran Stojnić, PL/HR, 2005
natjecanje filmova za djecu:
5 - KUĆICA U KROŠNJI, Darko Kreč, HR, 2005 - JOOOJ, PA ZA TO ĆE MI TREBATI CIJELA VJEČNOST

MOGU LI UPOZNATI AUTORE FILMOVA NA FESTIVALU?
- mozes, i oni kao i mi obicni smrtnici secu dvoranom, lezerno i uvijek spremni na sacicu pitanja - odgovor... samo izbjegavajte razgovore na stepenicama jerbo nastane guzva onda - JOJ, A, JA BAŠ MISLIO O STEPENICAMA...I

NE MOGU BITI NA JEDNOM MJESTU VISE OD DVA SATA A DA NEMAM MOGUCNOST ISPIJANJA ALKOHOLA
- i na takve se mislilo, tu je sank gdje je uvijek na usluzi srdacan konobar (ali ne pretjerujte jer nije dozvoljeno pjevanje za vrijeme projekcija - hvala) - PROŠLI PUT KAD SAM SE NAPIO, PROBUDIO SAM SE U KREVETU NEKE BABE

A AKO OGLADNIM A MAMA MI NIJE SPREMILA DVA SENDVICA NEGO JEDAN KOJI SAM PUTEM VEC POJEO?
- niti 100 metara dalje nalazi se objekt koji je stvoren za potrosacko drustvo, imaju sve, od buhtle, peciva, bureka. A tko ne voli da kupuje pekarske proizvode tu mu je McDonalds. - -SUMNJAM DA ĆU SE ZNATI VRATITI, NISAM BAŠ SNALAŽLJIV U PROSOTRU

OVO ME JE SKROZ PRIVUKLO, DOCI CU!
- onda se vidimo, i ja cu biti tamo!
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 23.04.2006 21:40    Post subject: Reply with quote

dobro aj, svatili smo. di je delete topic botun ovde?
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group