Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Flash meni za sajtić

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branchee



Joined: 21 Mar 2006
Posts: 1

PostPosted: 04.05.2006 13:18    Post subject: Flash meni za sajtić Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijep pozdrav svima!
Evo ja slučajno nabasala na ovaj forum tražeći nešto da riješim svoj problem, pa se nadam da ovdje ima netko tko bi mi mogao pomoći ili me usmjeriti u pravom smjeru.
Ovak, nedavno sam se počela učiti Photoshopu, HTML-u i ostalim čudesama. Budući da sam još (!) studentica i dekintos, učim to od doma jer sam sve novčeke potrošila na hosting svoje hobby stranice.
I ja bi jako htjela redizajnirati tu stranicu preko ljeta, da bude efektnija Mr. Green
Zapravo, nakon puno, puno razgledavanja što bih ja to zapravo htjela, shvatila sam da nemam dovoljno znanja.
A jako bi, jakO, htjela imati Flash meni na sajtu. U duši sam još dijete pa me privlače svi ti gumbeki kaj bliješte. Dancing
A jako mi se svidja ovaj u sredini, kaj ide gore dole samo bi ja druge boje Very Happy http://www.amarasoftware.com/flash-menu-builder.htm

A sad pitanje - da li ima netko na ovom sajtu tko se bavi freebie designom i tko bi mi htio pomoći tako što bi mi izradio jedan mali, mali Flash meniić?
Ja bih vrlo rado to nekome platila, ali ne mogu, mogu samo osigurati bezgraničnu zahvalnost, credit link na stranicu autora ili slične stvari po dogovoru.
Kao što velim, moj sajt je čisto hobby, nešto donacija što je kapnulo ali ima 500-600 posjetioca dnevno, pa osiguravam dobru promiđbu.
Tu je link - prosim bez smijanja - ipak je to moj prvi html uradak. I nemojte se smijati temi, okej?
http://simshowroom.com

Pa evo ako ima tko bi mi pomogao, nek se javi. Pray
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group