Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Fotografi...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 14.04.2006 02:02    Post subject: Fotografi... Add user to your forum ignore list Reply with quote

... i oni koji bi to htjeli biti, dajte pogledajte ovo Smile

http://www.apple.com/aperture/profiles/

tri filmića od kojih boli glava kako su dobro isproducirani

živo me zanima tko pri zdravoj pameti ide fantazirat o windowsima na macu nakon što vidi ovako nešto Smile)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 14.04.2006 05:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedini problem je što je Aperture čisto sranje.......
d
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 14.04.2006 06:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

modovun wrote:
jedini problem je što je Aperture čisto sranje.......
d

Čak i ako pričaš o staroj verziji (a nekako mi se ne činiš informiran da je jučer izašla komplet nova verzija), ne bi smio biti toliko isključiv. Nije imala baš neku kvalitetu outputa, ali je UI bio više nego upotrebljiv

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 14.04.2006 06:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko izlazi sa komplet novom verzijom programa nakon četiri mjeseca, ako je on dobar.
Toliko o informiranosti.......i....zašto bi im ja sada vjerovao da je ova verzija dobra.
Osim toga, kupi si ga, pa vidi......ja neću. Hvala.
d
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 14.04.2006 07:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

modovun wrote:
Tko izlazi sa komplet novom verzijom programa nakon četiri mjeseca, ako je on dobar.
Toliko o informiranosti.......i....zašto bi im ja sada vjerovao da je ova verzija dobra.
Osim toga, kupi si ga, pa vidi......ja neću. Hvala.
d


Dobro da si stroj nisi bacio kroz prozor...Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 19.04.2006 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Danas sam naučio radit s Apertureom. Stacking je... ma nemam riječi. Ne znam kako sam do sada živio bez toga Smile Cijeli workflow je odjednom dobio smisao... i brzinu.

Aperture 1.0 je donio aplikaciji loš glas, al sve mi se čini da će se 1.1 i price drop itekako iskupiti za svu "nepravdu". Sad je to prava jaw-drop aplikacija, Photoshop mi, što se fotografije tiče, može još jedino zatrebati za picajzlenje oko intenziviranja boja u Labu i eventualno za spot healing brush. Ako se uskoro pojave rave recenzije kako se ovo ponaša na MacBook Prou, počet ću ozbiljno razmišljat da ne čekam x86 powermaca

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group