Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Trazimo nekoga za dizajn, prijelom seminarskog rada projekta

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Petar_Popara_Crni



Joined: 30 Aug 2005
Posts: 42
Location: zagreb

PostPosted: 22.04.2006 12:44    Post subject: Trazimo nekoga za dizajn, prijelom seminarskog rada projekta Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok svima !

Ispricavam se ako postam pod krivi forum ali ovaj mi se uz VEKTOR cinio najprikladniji.

Dakle, o cemu se radi? Zajedno sa 5 kolega s faksa (ekonomija) radimo na jednom seminarskom projektu na osnovu kojeg cemo dobiti ocjenu koji bi trebalo "izdizajnirati, prelomiti i otisnuti" Smile da se najjednostavnije izrazim. Znaci sve, od prijeloma teksta, odabira fontova, mozda neki mali logo imena grupe, tvrde korice, nekakva naslovnica........ i to sve na kraju otisnuti (sad ja se ne kuzim da li to ide u offset ili digitalni tisak ili sto vec) samo da ne bude klasicno, print pa neki jeftilen uvez jer treba malo ljepse izgledati.

E da... lova. Svjestan sam da to sve moze uzasno puno kostati ali imajte na umu da ipak to nije za neke pare, natjecaj za dobivanje nekog velikog deala ili tako nesto i da smo mi ipak studentarija pa eto.... da se nekako i tu uspijemo "naci" Wink

eto, thx na slusanju, za vise informacvija javite mi se please na mail ili mob

astrbac@inet.hr

095 902 2076

p.s. Rok predaje nam je petak ujutro tako da se nema bas ni vremena...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group