Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dorina..full cool! right!
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 27.04.2006 11:38    Post subject: Dorina..full cool! right! Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledala sam po forumu i mislim da nije bilo jos o tome...ako je, onda javite:)

Kako vam se cini novi design Dorina cokolode?
...meni je grozan..cak i gore nego prije..i design i cijela kampanja...dobro, kampanja je mozda nesto malo bolja:)
One nove skupe su mi ok...i design i okus iako smatram da su preskupe s obzirom na uvozne koje su cak i bolje kvalitete.


ps. jucer sam probala tu full cool i nije cool:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 27.04.2006 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kak bi se reklo isto njesra drugo pakovanje...

Meni osobno nije sjeo dizajn, cak stovise uopce mi se ne svidja!
Kampanja je s druge strane puno kvalitetnija od one od prije par
godina. Sjecate se one dvije trebe kaj su skakutale u nekom bemveju
i brijale su kak im je super Smile

I sad je to ustvari jedan veliki zajeb! Kupujmo Hrvatsko?! jea rajt!

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
sonia



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 30

PostPosted: 27.04.2006 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se...
ne znam sta mi je najgore u toj cijeloj kampanji!
Premda ne iznenadjuje, Kras je uvijek imao kampanje koje su bile TOTALNO (ne mogu izabrati pravu rijec)...
A ove nove cokolade (skupe) to im se valjda omaklo Wink)
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 27.04.2006 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sonia wrote:
slazem se...
ne znam sta mi je najgore u toj cijeloj kampanji!
Premda ne iznenadjuje, Kras je uvijek imao kampanje koje su bile TOTALNO (ne mogu izabrati pravu rijec)...
A ove nove cokolade (skupe) to im se valjda omaklo Wink)


Neznam..meni je recimo tortica super..kao proizvod mislim, a nakon one njihove kampanje "nemoj mislit na torticu" jos je vise jedem...nisam imala neki stav prema toj reklami, ali ocito da radi..bar na meni..ili mi je to samo isprika da jedem jos vise tortica:)
kako god..ta reklama mi je simpa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 27.04.2006 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ću samo reći da mi je ona čokoljada sa 60 % kakaa odljična (bolja od nekih švicarskih čak).
ma čak mi se i sviđa taj novi izgled samo je malo pretaman za nešto tako slatko. ali pakiraanje i ona folija unutra su mi krajnje nespretni za korištenje - mrvica bude na sve strane pa se rastope i cijela gnjavaža.

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 27.04.2006 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uhh.. novi dizajn je koma, reklame su koma.. i tako.
ne znam na koga oni pucaju ali .. po reklamama, Dorini je fakat tesko biti full kul. Almost impossible dok ce god foteljasi u Krasu imat 60+ godina..

da ne pricam o tome koliko propustaju stvari.. Bajadera recimo, koju svi vole, ljudi izvana obozavaju bajaderu.. sada je bio jubilej Bajadera i Kraš je samo napravio onaj nekakav Limited Edition metalni box za to. Umjesto da su krenuli u kampanju velikih omjera i plasirali Bajaderu na visi stupanj nego na kojem je sad.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 27.04.2006 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve već gore rečeno... i da ova reklama za ful kul dorinu je katastrofa, vjerojatno ciljaju na mlađu publiku premda neznam zašto pa i stariji vole čokoladu ili? Ne shvaćam na što su ciljali... a i totalno je isforsirana reklama, ono samo što ne kaže marš u dučan i kupi odmah dvije dorina ful kul čokolade! Laughing

I kao što abeja kaže uopće nije kul i neznam po čemu bi uopće trebala biti? Ja i frend gledali baš neki dan u dućanu i ne razumijem koja je razlika između te ful kul i obične mlječne ili je to sad obična mlječna? Rolling Eyes

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 27.04.2006 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

monkey wrote:
Sve već gore rečeno... i da ova reklama za ful kul dorinu je katastrofa, vjerojatno ciljaju na mlađu publiku premda neznam zašto pa i stariji vole čokoladu ili? Ne shvaćam na što su ciljali... a i totalno je isforsirana reklama, ono samo što ne kaže marš u dučan i kupi odmah dvije dorina ful kul čokolade! Laughing

I kao što abeja kaže uopće nije kul i neznam po čemu bi uopće trebala biti? Ja i frend gledali baš neki dan u dućanu i ne razumijem koja je razlika između te ful kul i obične mlječne ili je to sad obična mlječna? Rolling Eyes


ma to je ona neka milk Dorina..bzvz...a kul je koliko i onaj antidroga Prika:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 27.04.2006 18:31    Post subject: Reply with quote

a evo i ja san baš pogleda tu reklamu, i do samog kraja nisan zna koji racku oni govore. prelijepa? šta, oni se samozadovoljavaju na ambalažu čokolade ili? i čemu više to forsiranje da svako mora imat "hip hop obleku" i stat isprid nekog grafita? full užasno a ne full cool, kad ćemo već tim "full" slengom. jedna od promašenijih reklama zasigurno. kako može bit teško ful bit kul kad si čokolada? lol... osim ako misle napravit sladoled od toga ka bounty (e to je kul) pa da je fora tipa full cool jer je iz frižidera Very Happy
Back to top
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 27.04.2006 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma koma je bar meni, jedino mi se svidaju grafovi frendova iza na spotu Smile

teso je full biti cool, mislim ne kuzim - kul sam ja kad rokam snickers Smile

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 27.04.2006 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...meni koma cijela kampanja, puno previse samodopadna na neki jeftin nacin..( jedino je ona cura jebozovna na reklami ) one skupe su odlicne i po dizajnu i po... ubiti jos ih nisam probal pa javim dal su odlicne i po okusu....
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 27.04.2006 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
...jedino je ona cura jebozovna na reklami...


Slažem se s tobom! Wink

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2006 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

monkey wrote:
.iC wrote:
...jedino je ona cura jebozovna na reklami...


Slažem se s tobom! Wink


ko, mia kovacic sa studija dizajna?
pa ona je na 10 reklama sad, ne?

rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 27.04.2006 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...ona je studentica dizajna?? no je? pa vi tam imate tak zgodne djevojcice? znam da je Pišekica studirala dizajn al nisam znal da ih ima tolko zgodnih na tom faxu...
Back to top
View user's profile Send private message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 27.04.2006 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
šta, oni se samozadovoljavaju na ambalažu čokolade ili?
Laughing
.iC wrote:
... jedino je ona cura jebozovna na reklami
da, mia je prezgodna meni...
al i ona druga (plavusa duge kose kojoj je dorina "prelijepa, trebala bi bit ruznija" Laughing) je na dizajnu, na grafickom... bljak...

but... this is how i see it... (slijedi OnTopic):
imate one cokolade koje se prodaju na placu (3 za 10kn mislim Very Happy), i njih se uvijek moze skuziti po dizajnu...
eto, tako meni ona sad zgleda (i to ko najruznija medu tim '3 za 10' ) Rolling Eyes

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 27.04.2006 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
monkey wrote:
.iC wrote:
...jedino je ona cura jebozovna na reklami...


Slažem se s tobom! Wink


ko, mia kovacic sa studija dizajna?
pa ona je na 10 reklama sad, ne?

rrrrrrrah


nije ni bitno jel ona jebozovna ili ne...ne jedem nju,jedem čokoladu. ili zamjenite d sa b. Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 27.04.2006 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...mislis ovak:

umjesto; "ne jedem nju, jedem cokoladu..."

ide ovo: "ne jebem nju, jebem cokoladu..." Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 27.04.2006 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
...mislis ovak:

umjesto; "ne jedem nju, jedem cokoladu..."

ide ovo: "ne jebem nju, jebem cokoladu..." Very Happy

loooooooooooooooooooooooooooool
ccccccc nevene, nevene ... perverznjačino jedna .....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 28.04.2006 01:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
...mislis ovak:

umjesto; "ne jedem nju, jedem cokoladu..."

ide ovo: "ne jebem nju, jebem cokoladu..." Very Happy


mislim pola od toga Rolling Eyes Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 28.04.2006 01:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
... al nisam znal da ih ima tolko zgodnih na tom faxu...

to djuka sve trpa Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 28.04.2006 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čula sam reklamu jurtos prvi put na radiju, na tv-u još nisam naletila al sad znam na što mislite - i u potpunosti se slažem

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 28.04.2006 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
.iC wrote:
... al nisam znal da ih ima tolko zgodnih na tom faxu...

to djuka sve trpa :)


bomba :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 28.04.2006 09:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
carr wrote:
.iC wrote:
... al nisam znal da ih ima tolko zgodnih na tom faxu...

to djuka sve trpa Smile

bomba Smile


Ma, Bomba! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 28.04.2006 09:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tko god da radi dizajn ambalaze za kraseve proizvode, opci utisak je da su to proizvodi iz istocne evrope; barem za 80% a pola proizvoda kad pogledam odma mislilm na orginale koje su kopirali
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 28.04.2006 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
monkey wrote:
.iC wrote:
...jedino je ona cura jebozovna na reklami...


Slažem se s tobom! Wink


ko, mia kovacic sa studija dizajna?
pa ona je na 10 reklama sad, ne?

rrrrrrrah


she's a babe

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group