Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Recruiting Grounds

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 28.04.2006 23:05    Post subject: Recruiting Grounds Add user to your forum ignore list Reply with quote

Recruiting Grounds - the Violated System

Zanima me vaše mišljenje. Spomenite/komentirajte što god želite.
Razz

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
iime



Joined: 07 Mar 2006
Posts: 24
Location: Zagreb

PostPosted: 28.04.2006 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima svega, čak i kockica koje se okreću...sigruno je puno truda uloženo...cool Shocked

_________________
http://www.cro-eye.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
iime



Joined: 07 Mar 2006
Posts: 24
Location: Zagreb

PostPosted: 28.04.2006 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy

_________________
http://www.cro-eye.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 01:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, super je ovo!!!

Totalni mi je isfur kaj se čitav heder nekak "zatamni" na rollover.
U čem si radio onu kocu? Super je!

Svaka čast stari, samo tako nastavi.

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 29.04.2006 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oo tu stvarno ima svega ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 29.04.2006 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iime wrote:
ima svega, čak i kockica koje se okreću...sigruno je puno truda uloženo...cool Shocked


Hvala. 'Kockica' je napravljena u Flashu, u potpunosti preko ActionScripta s JPG pozadinom u stilu filmske trake.
Trud? Da, od 2003 godine.

Osnova ovog dizajna napravaljena je u mjesec dana.

iime wrote:
Very Happy

Razz

mastersinke wrote:
E, super je ovo!!!

Totalni mi je isfur kaj se čitav heder nekak "zatamni" na rollover.
U čem si radio onu kocu? Super je!

Svaka čast stari, samo tako nastavi.


Header sam pak izveo preko CSS - a. To je roll over effekt i Microsoftov Alpha Opaciti. Međutim, Opera 8 to ne podržava. To je jedina slaba strana.

Cijeli CSS osim za pozadinu je dostupan ovdje:
>> http://www.recgr.com/web/dijelovi_stranica/new_csc.css

kakarinac wrote:
oo tu stvarno ima svega ....


Ima. Smile

-Nino

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote


ok...you guys... plasite me... mislio sam da ste sarkasticni, al predugo je vremena proslo

meni se neda zajebavat pa cu rec da je ovo lose...
i nemoj se hvalit sa ovim da je dizajn napravljen u mjesec dana jer si za to vrijeme mogao diplomirat dizajn vec...

ne mozes koristit Impact na web stranici (mislim, mozes...ali isto tak mozes i stavit velicinu 1px), nisi alignao dobro, color shema ti je losa, pozadina ne kuzim sta predstavlja ukomponirana sa contentom, mogao bi se nauciti igrati i sa paddingom i marginama..
...mah, vidi sad ... vise mi se ni nabrajat ne da

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 29.04.2006 22:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM wrote:

ok...you guys... plasite me... mislio sam da ste sarkasticni, al predugo je vremena proslo

meni se neda zajebavat pa cu rec da je ovo lose...
i nemoj se hvalit sa ovim da je dizajn napravljen u mjesec dana jer si za to vrijeme mogao diplomirat dizajn vec...

ne mozes koristit Impact na web stranici (mislim, mozes...ali isto tak mozes i stavit velicinu 1px), nisi alignao dobro, color shema ti je losa, pozadina ne kuzim sta predstavlja ukomponirana sa contentom, mogao bi se nauciti igrati i sa paddingom i marginama..
...mah, vidi sad ... vise mi se ni nabrajat ne da


kaže osoba koja se bavi grafičkim dizajnom

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.recgr.com wrote:
kaže osoba koja se bavi grafičkim dizajnom
um...yes

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 29.04.2006 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM wrote:
www.recgr.com wrote:
kaže osoba koja se bavi grafičkim dizajnom
um...yes


I to dobra.

No, ja sam programer, ja se bavim programiranje. Moje dizajnerko/grafičko učenje je tek počelo.

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro...i?
ja sam ti rekao sto mi se ne svida!
nisam imao nikakve zle namjere

vidi onaj susjedni topic...slican problem...
covjeku su dali linkove...proucavaj ih malo..

Last edited by dotTOM on 29.04.2006 22:48; edited 3 times in total

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
Eric



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 248
Location: Rijeka on rails

PostPosted: 29.04.2006 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mastersinke wrote:
E, super je ovo!!!

Totalni mi je isfur kaj se čitav heder nekak "zatamni" na rollover.
U čem si radio onu kocu? Super je!

Svaka čast stari, samo tako nastavi.


čekaj ovo je sprdnja ili ?

Meni se sajt uuopce ne svida...
Sada mi se spava...sutra cu navest zbog cega...

_________________
I WRITE BEAUTIFULL CODE, NO MORE, NO LESS.
http://del.icio.us/jardas
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne da je dizajn loš nego uopće ne postoji. Ako te ne zanima iskreno mišljenje čemu onda ovaj topic?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ipak sviđa mi se ime sajta posebno ideja. Zbog toga komentiram kako bi izvedba bila bolja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 30.04.2006 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eric wrote:

čekaj ovo je sprdnja ili ?...

Ma ni slučajno Wink

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 30.04.2006 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOOOL i ja sam konto sprdnja pa sam se onda prepao da su mozda ozbiljni...

Vidi.. nije da je ovo tolko loše već je užasno :/ iz jednog prostog razloga, stranicom vlada totalni kaos!!! ono textova linkova i čega sve ne na sve strane.. Čovjek se nemože snaći...

Malo to posloži pa če ličiti čemu...

NHF
Back to top
View user's profile Send private message
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 01.05.2006 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

//sale wrote:
LOOOL i ja sam konto sprdnja pa sam se onda prepao da su mozda ozbiljni...

Vidi.. nije da je ovo tolko loše već je užasno :/ iz jednog prostog razloga, stranicom vlada totalni kaos!!! ono textova linkova i čega sve ne na sve strane.. Čovjek se nemože snaći...

Malo to posloži pa če ličiti čemu...

NHF


Mogu li vidjet tvoju verziju?

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 01.05.2006 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izvini ako te je moj komentar uvrijedio ali tako je :/ stranica je nepregledna...
U sred stranice jos jedna "stranica" sa newsima... to nebi bilo lose da glavni izgled stranice čitav stane na ekran bez skrolanja i da je bolje pozicionirano :/

Imaš previše informacija na stranici bez da je naglašeno koje su bitne a koje ne, čovjek se zbuni... Napravi neke podgrupe, ne treba ti onoliki meni i onoliko info na početnoj stranici odmah, zbuniš posjetioce Sad

just my 2 cents... nadam se da sam malo pomogao
Back to top
View user's profile Send private message
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 01.05.2006 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

//sale wrote:
Izvini ako te je moj komentar uvrijedio ali tako je :/ stranica je nepregledna...
U sred stranice jos jedna "stranica" sa newsima... to nebi bilo lose da glavni izgled stranice čitav stane na ekran bez skrolanja i da je bolje pozicionirano :/

Imaš previše informacija na stranici bez da je naglašeno koje su bitne a koje ne, čovjek se zbuni... Napravi neke podgrupe, ne treba ti onoliki meni i onoliko info na početnoj stranici odmah, zbuniš posjetioce Sad

just my 2 cents... nadam se da sam malo pomogao


Ma nisi me uvrijedio!
Shvaćam ja tvoj review i o SVEMU tome sam ja već razmišljao, ali sam nekako zaključio da je ovako najbolje.

Ako želiš potrošiti par minuta pa da mi to sve lijepo nacrtaš u Photoshopu (ili nekom drugom) ili da mi napraviš novi HTML (tj. da editiraš ovog) samo izvoli, bit ću zahvalan i za sam pokušaj.

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 01.05.2006 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vjeruj da mi to nebi bio nikakav problem, tu sam uvijek za izazove... ali trenutno imam dosta izazova ( moram zaršiti seminarski iz britanske kulture i civilizacije i esej iz eng. jezika Sad ) Tako da nemam vremena Sad

Samo malo smanji količinu informacija na početnoj stranici, malo sortiraj i bit će vidno bolje, ovako se nemoguće snaći, ono što je nebitno izbaci ili stavi u neki pod-link... onako je stvarno too much

cheers
Back to top
View user's profile Send private message
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 01.05.2006 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

//sale wrote:
Vjeruj da mi to nebi bio nikakav problem, tu sam uvijek za izazove... ali trenutno imam dosta izazova ( moram zaršiti seminarski iz britanske kulture i civilizacije i esej iz eng. jezika Sad ) Tako da nemam vremena Sad

Samo malo smanji količinu informacija na početnoj stranici, malo sortiraj i bit će vidno bolje, ovako se nemoguće snaći, ono što je nebitno izbaci ili stavi u neki pod-link... onako je stvarno too much

cheers


Vidjet ćemo što se može napravit.
Mada vjerojatno ništa.

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 10.05.2006 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo promijenio sam intro.

Ubrzo ću smisliti i nešto dobro za novosti. Što kažete?

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 10.05.2006 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, imam ja pitanje. zašto kad promijeniš tekst na stranice sa eng u hrv, ostanu neke riječi na hrv uz sve ostale na eng? isto tako vrijedi i u suprotnom slučaju sa hrv na eng

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
www.recgr.com



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 25
Location: Labin, Croatia

PostPosted: 12.05.2006 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
evo, imam ja pitanje. zašto kad promijeniš tekst na stranice sa eng u hrv, ostanu neke riječi na hrv uz sve ostale na eng? isto tako vrijedi i u suprotnom slučaju sa hrv na eng


A ne znam, nekako preferiram Engleski.

No, dakle, INTRO!!

_________________
Recruiting Grounds
-Nino
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group