Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Crtanje, bojanje, komposicija - mindofka

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mindofka



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 5
Location: Trieste, Opatija

PostPosted: 25.05.2006 11:20    Post subject: Crtanje, bojanje, komposicija - mindofka Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozrav svima dragi kolegi! Very Happy
Kao prvo se oprostavam za moj uzasan hrvatski, ne znam pisati kako treba, moja gramatika je ostala ona od cetvrte osnovne, zato svako toliko cu izvaditi neku englesku ili taljansku rijec da se objasnim.

Ovo je mali post, u stilu CG, gdje mozemo diskutirati radove i ideje, dati si savjete, sa rijecima ili paintover style. Vazno je ne biti preosjetljivi na konstruktivne kritike, ponasati se pristojno i biti uvjek spremni preokrenuti rad ako treba, jer samo tako rastemo u nasoj tehnici i talentu. Osobno nisam tu jer mislim da sam toliko bolja ili talentirana, ali poslije tri godine ilustracije i nekoliko godina tog posla jako rado podjelim sve ono sto znam i ako mogu ikako pomoci ja sam tu, narocito u manjoj community gdje stvarno mozes imati pravi kontakt sa ljudima.

Svi mozemo pomoci jedan drugome.
1. Postiramo jedan rad
2. Objasnimo sta zelimo da postane i koji je problem koji ne uspjemo rijesiti
3. Cekamo da nam neka dobra dusa pomogne Wink
Onda se moze nastaviti sa novim versijama da se rad prati i da uspjemo naslikati ono sto nam je stvarno u glavi. Nije stvar ukusa, nego vise tehnike i malih lukavosti koje svaki nauci sa vremenom.

Poceti cu sa pitanjem koji je postavijo Zelenko, u razlicitom topicu http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=5444

Evo mali tutorial koji ne prati cartoon stil bojanja.

Ako treba cu prevesti, lakse mi je na engleskom. Ne kazem da cu svaki put napraviti tutorial, ali ako nekome treba paintover kada nadem vremena cu provati da rijesim probleme.[/img]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.05.2006 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super dobra duso mindofka! prekrasna inicijativa, nadam se da cete to razviti svi skupa dalje!


navalite ljudi, shera se lijepo znanje!

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 14.09.2006 07:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super tutoral..puuno pomaže

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 14.09.2006 08:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bravo za inicijativu. nadam se da će zaživjeti

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Rin



Joined: 19 Nov 2006
Posts: 9

PostPosted: 20.11.2006 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Surprised

Zakon tutorial. Stvarno mi se sviđa puno Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TheAnica



Joined: 22 Sep 2007
Posts: 1
Location: Split

PostPosted: 22.09.2007 08:37    Post subject: pitanja u vezi tutoriala Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze li mi netko objasniti kako je mindofka napravila onaj overall shadow and lightning na ovom predobrom tutorijalu.

Lijep pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 22.09.2007 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pise ti u 7. i 8. mada ima vjerojatno i boljih nacina za to Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group