Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Bug-ovih Top 25 HR web
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.02.2004 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borja wrote:


inace, stvarno tvrdnja ne stoji sto se chipa tice.


e sad mi ga moras poslat Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 02.02.2004 17:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
onda nis' ne vrijedi sto sam prije napisala Smile sve sam krivo skuzila.
nek' se covjek bolje izjasni drugi put jer sam ga vec htjela tuc' Laughing

ps. slazem se da ne treba generalizirat, ja sam iz prve cak mislila da si ti iz bug-a Shocked


daj ti meni na private fizicku adresu, poslat cu ti par pc chipova, pokazi parizankama, ima i moja slika Cool

salim se, ali ovo za adres ozbiljno, ako zelis saljem ti pa onda argumentirano mozemo raspraviti o bilo cemu vezanom uz mag...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 02.02.2004 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"osim toga postoji i nesto sto se zove zbor informatickih novinara kod HND-a, i vecina pcchipovaca su clanovi, za ostale ne znam a hnd tako takav ime i neki kodeks casti."

Pohvale urednistvu PC chipa koje se jedino udostojilo ispraviti plasiranu informaciju u tekstu o sajtu Dine Dvornika da je "strucni tim Globalneta" napravio te stranice (davno je davno bilo to...)
No svejedno mislim da bi novinari (opcenito govoreci) trebali prije objave provjeriti sve informacije a ne plasirati u javnost ono sto im neke marketinske kuce posalju a vjerovatno i plate za to.. U protivnom dolazi eto, do ovakvih glupih situacija da se mi moramo pravdati pred javnostu da je to nasih ruku rad...

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 02.02.2004 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
bolje da ne znas.. cekaj ne znas sto je to.. mislim da smo pricali u forumu vec o tome.. ili je to bio neki drugi forum.. ma uglavnom to je iz monty pythona, u prvoj epizodi je to bilo. Kao najsmjesniji vic na cijelome svijetu..

http://www.jumpstation.ca/recroom/comedy/python/joke.html

:lol:
ma fora je stara i vec isfurana ali se slomim svaki puta..


hahaha tnx za link :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sergio



Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1

PostPosted: 03.02.2004 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Ja zato više ni ne čitam, ni Bug ni ostale časopise. Sve tamo napisano je plaćeno.
Od recenzija, hardvera, softvera, web-a.. svega. Nažalost poznajem gospodina Roju koji mi je to osobno potvrdio. Tako časopisi preživljavaju.
Nažalost.


Ovo moram odlucno demantirati. Sorry, ali ja tebe bas i ne poznajem (oprosti ako grijesim), a i ako te poznajem - sigurno ne bih tako nesto rekao. Istina je da kompjuterski casopisi trpe razlicite vrste pritisaka od strane ustupitelja, ali taj je mehanizam daleko suptilniji i benigniji od sirove "prodaje recenzija". Ja sam u Bugu radio full-time (ne racunajuci honorarcenje) cca. 5 godina i NIKADA, ali ama bas NIKADA me nitko nije niti pokusao podmititi na bilo koji nacin u zamjenu za povoljnu kritiku. Jednako tako NIKADA nisam ni od koga (a pogotovo ne od sefova) dobio instrukcije da nesto "mora biti dobro proci". Cak stovise - nekoliko puta sam posteno "ogadio" nesto od nekog ustupitelja koji se zestoko reklamira i dobio zbog toga mrki pogled iz marketinga, ali urednik bi me redovito zastitio i na kraju bi tekst otisao u izvornom obliku u tisak.

Sto se tice Bugovog izbora za Top 25 (nekada Top 50) - slazem se da je ovogodisnji odabir los, no to je prvenstveno rezultat upitne postavke temeljnih pravila na kojima se test bazira. Pogotovo je cudnovati (i za Bugovce sada vec vrlo ogranicavajuc) kriterij po kojem jedna stranica ne moze dobiti nagradu "ako se od prosle nagrade nije dovoljno promijenila", a sto se u praksi svede na "ako ima isti dizajn kao i lani" - sto je potpuno besmisleno. Oko te stavke su se lomila koplja i unutar redakcije od samog pocetka, no na kraju je odluceno kako je odluceno.

Pozdrav...

Sergio
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 03.02.2004 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ispričavam se za navod.
Dakle nisam mislio na SVE hrvatske časopise i zaista mi je žao što sam Vas uvrijedio time. Pokušao sam samo generalizirati situaciju.

Međutim preočito je da su se neki prodali, a neću reći koji. Nije problem u Vama i opet se ispričavam za 'klevetu' (duševne boli itd. - (nije sarkazam))

Dok se pisalo u jednom drugom časopisu a ne PC Chipu, to je tako bilo koliko sam ja čuo. A zna se da i sada neke velike veleprodajne tvrtke u hr plaćaju nekim časopisima za ocjene njihovog hardvera i podupiranje nekih kombinacija.
Istina, pritisak je velik i neki nisu izdržali.

Otvoreno kažem da je Bug postao prodan. Možda tako nije bilo a možda nije bilo s Vama, no siguran sam u neke stvari.

Eto.

A što se Bug izbora tiče: loše. Jako loše.

Da se osvrnem i na ADOR. Nije mi jasno zašto ste ih napali, kad se zna kako se rade corporate webovi. Problem je jedino što to ne spada u izbor hrvatskih stranica.

Što bi išlo u taj izbor? Pa recimo web Karlovačke Gimnazije, MI3, i slični hrvatski webovi.

E.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 03.02.2004 11:17    Post subject: MOJ-ZAGREB Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vise manje se slazem sa svime navedenim ali kad smo vec kod korporativnog dizajna steta sto nisu uvstili ICON. Oni su po meni daleko iznad Adora kad vec pricamo o toj kategoriji. S druge strane buraz je napravio Moj-Zagreb. To je 100% proizvod samo jednog covjeka i bez ikakvog marketinga super je uspjeh pojaviti se u bilo kojem casopisu u konkurenciji onih koji za razliku od mog brata placaju Smile))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 03.02.2004 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima još puno takvih sajtova koje su radili ljudi koji nemaju dobre veze za progurati se u medije, a ponekad su bolji od onih odabranih.
I dizajnom i konceptom.

No, ne slažem se da Ador nije dobar. Pogledaj im portfolio pa ćeš vidjeti da ima zaista lijepih uradaka.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group