Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Viša stručna sprema u Splitu?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
noiz
Guest





PostPosted: 01.07.2006 16:02    Post subject: Viša stručna sprema u Splitu? Reply with quote

Evo, noiz malo pauzira godinu zbog fatalno glupe greške. Naime, sve do nekog 25-og 6. san mislija da je predaja mape radova tek 23.7., a ispalo je da je tad neki drugi rok bla bla, a predaja je 7.7. i nema šanse stić napravit radove. I sad pauziran godinu, ali problem je šta ću onda morat u vojsku i to je u najmanju ruku gubljenje vrimena i neproduktivno (6 miseci za ništa), pa san mislija skupa s prijateljen koji je proša trogodišnju grafičku (pribacilo ga slučajno) upisat neku vrstu tečaja ili više stručne spreme za web dizajn u splitu, u trajanju 1 školske godine.
Sad je pitanje postoji li uopće to, jer čuli smo da postoji u suvremenom učilištu, ali ispostavilo se na njihovim stranicama da baš i nije to to (traje 20 sati i radi se u frontpage-u). Ali ne mora bit web dizajn, bilo šta vezano uz grafiku kupujem, samo da kvalitetno utrošin ovu godinu dana (ofkors, usput ću i radit nešto), tako da- dajite prijedloge ako imate, pomažite i pripomažite (ne mora ni bit u Splitu). Nadalje, prijatelju je važno da mu se to priznaje ka 4.-a godina, jer u protivnom on neće bit primljen na faks (umas, and nothing else Smile ).

eto, toliko od mene i njega, noiz
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 01.07.2006 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to ti je SSS s upisom u radnu knjižicu. Ništa VSS Sad
Bez obzira na lokaciju.

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tužibaba



Joined: 16 Aug 2005
Posts: 42
Location: Soba

PostPosted: 01.07.2006 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma stari, ili mladi ili kako ti paše.... upiši nešto deseto di ces upast bez problema, kao Brodogradnja na FESB-a i nemoj ic u Vojsku..... i onda radi radi radi radi radi radi radi radi radi uzivaj uzivaj uzivaj uzivaj
djevojke
cure
ljeto
haljine
tange
bikini
nabildani muškarci te grle na plaži
i tako. Smile Very Happy
pametno

_________________
www.youreach.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 01.07.2006 16:08    Post subject: Reply with quote

@feelfree: Znači nema šanse da on dobije 4. godinu a ja moran postat skinjo? Laughing

@tužibaba: imaš moj blagoslov da se suzdržiš od post-anja u ovoj temi ako nemaš nešto pametno za reć, ovde se radi o jednoj ciloj godini, i ja želin upisat umas, da san tija upisat ekonomski upisa bi ekonomski i ne bi pravija topic.
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 01.07.2006 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pala opklada, a Laughing
a dobro, i onako je ljeto Very Happy

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 01.07.2006 16:15    Post subject: Reply with quote

feelfree wrote:
pala opklada, a Laughing
a dobro, i onako je ljeto Very Happy


daj sjaši.
Back to top
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 01.07.2006 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ti s ovakvim nastupom očekuješ savijet il' pomoć???

pozdrav domovini!

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 01.07.2006 16:27    Post subject: Reply with quote

feelfree wrote:
I ti s ovakvim nastupom očekuješ savijet il' pomoć???

pozdrav domovini!


čekaj koliko ti puta moran reć da prestaneš? jesi li u stanju jednostavno NE post-at u ovon topicu ako nemaš namjeru pomoć ili dat savjet? jer nisan te ništa skužija kad si reka da nema vss neovisno o lokaciji i radna knjižica ovo ono, a nisi me bogznašta spasija s ovim tvojim izljevima dosade.. daj jednostavno prestani pisat na ovon topicu i točka. Kad pročitaš ovo nemoj stiskat reply nego stisni Back i odlutaj dalje. molin te aj. ili napiši nešto pametnoga tipa neki prijedlog šta bi moga upisat dok pauziran godinu. Hvala ti neizmjerno na činjenici da je sad lito, ali to san eto nekako i sam skužija.

adio.
Back to top
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 01.07.2006 17:48    Post subject: Re: Viša stručna sprema u Splitu? Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
predaja mape radova tek 23.7., a ispalo je da je tad neki drugi rok bla bla, a predaja je 7.7. i nema šanse stić napravit radove.


postoji nesto sto se zove drugi rok i to je tamo 1.9.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
noiz
Guest





PostPosted: 01.07.2006 20:05    Post subject: Re: Viša stručna sprema u Splitu? Reply with quote

vjeko wrote:
::noiz:: wrote:
predaja mape radova tek 23.7., a ispalo je da je tad neki drugi rok bla bla, a predaja je 7.7. i nema šanse stić napravit radove.


postoji nesto sto se zove drugi rok i to je tamo 1.9.


znam, na drugi ću pokušat, neću sad ni pričat o tome kolike su šanse da još ima prazno mjesto jer me nije ni briga, ako upadnem na drugi- fenomenalno, ako ne upadnem- nastavljam radit i učit. i po mogućnosti upisat "nešto" šta možda postoji u Hrvatskoj a zbog čega sam eto onako bezveze prije 9 postova postavija pitanje postoji li time da san otvorija topic o tome "nečemu".
Back to top
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 01.07.2006 20:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prosle godine je upisano 7 od mogucih 10 na vizualne. ove godine mozda ne bude tako al princip upisa nije "popunit kvotu" nego upisat ljude s kvalitetom...znaci sanse ima...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
noiz
Guest





PostPosted: 01.07.2006 20:28    Post subject: Reply with quote

ok, thx na informaciji Wink
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 01.07.2006 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad zagrijat stolicu i good luck! Very Happy
znas kako se kaze, "la fortuna aiuta gli audaci" Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 01.07.2006 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel to ona od delboya?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 01.07.2006 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije, ovi su malo stariji od delboya: Audaces fortuna iuvat Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 02.07.2006 02:33    Post subject: Reply with quote

keye wrote:
sad zagrijat stolicu i good luck! Very Happy
znas kako se kaze, "la fortuna aiuta gli audaci" Very Happy


the luck helps the daring Smile ?
Back to top
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 02.07.2006 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro ti je neko rekao da makar upises nesto drugo, recimo povijest umjetnosti i arheologiju ili filozofiju Smile) pa probaš opet dogodine ... a to za vojsku mi stvarno niste jasni, lipo pišu po novinama da se ukuda vojini rok za koju godinu, a vi se gurate ... Shocked

G.
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 02.07.2006 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da. prosle godine 7. al ih je 3 upalo na prvi rok! sritno Smile

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 02.07.2006 16:11    Post subject: Reply with quote

grzzi wrote:
dobro ti je neko rekao da makar upises nesto drugo, recimo povijest umjetnosti i arheologiju ili filozofiju Smile) pa probaš opet dogodine ... a to za vojsku mi stvarno niste jasni, lipo pišu po novinama da se ukuda vojini rok za koju godinu, a vi se gurate ... Shocked

G.


upišen godinu dana neki faks i pobjegnem s njega nakon te godine Laughing ? Nisam razumija onaj dio "ukida se vojni rok za koju godinu a vi se gurate".

@keko: thx Smile
Back to top
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 02.07.2006 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
upišen godinu dana neki faks i pobjegnem s njega nakon te godine Laughing ?


Mislio sam ti to predlozit odma al sam nekako shvatio da imas ovakav stav. Kroz mjesec-dva dana ak napravis nesto drugo ces vidjet da je Laughing @ you, ne salim se

Kakva jebena vojska coece, kaj ti zelis izgubit godinu dana, upisi neki fax i ne pojavljuj se na njemu - radi na mapi il kaj vec trebas, zaradi lovu i upisi

::noiz:: wrote:
upišen godinu dana neki faks i pobjegnem s njega nakon te godine Laughing ?

Very HappyVery HappyVery Happy
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 02.07.2006 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
grzzi wrote:
dobro ti je neko rekao da makar upises nesto drugo, recimo povijest umjetnosti i arheologiju ili filozofiju Smile) pa probaš opet dogodine ... a to za vojsku mi stvarno niste jasni, lipo pišu po novinama da se ukuda vojini rok za koju godinu, a vi se gurate ... Shocked

G.


upišen godinu dana neki faks i pobjegnem s njega nakon te godine Laughing ? Nisam razumija onaj dio "ukida se vojni rok za koju godinu a vi se gurate".

@keko: thx Smile


pa kažeš da moraš u vojsku ako se ne upišeš ... ništa se ne mora ... ne kažem da nisam ima par dobrih momenata u vojsci, al ukupno totalni gubitak vremena ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 02.07.2006 18:29    Post subject: Reply with quote

grzzi wrote:

pa kažeš da moraš u vojsku ako se ne upišeš ... ništa se ne mora ... ne kažem da nisam ima par dobrih momenata u vojsci, al ukupno totalni gubitak vremena ...

G.


kako misliš "ništa se ne mora", šta da lipo dođen u općinu i poderen in poziv prid facon? Laughing
Back to top
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 03.07.2006 08:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahhahas. ja san bia kasnija ove godine 5 miseci. i dobija 2-3 poziva..balbalblabla.. i onda ka kad san napokon uvatia vrimena da mu odnesen tu potvrdu o faksu..on meni tamo pocea GLASNO govorit, kako ja to kasnin, kako je moja duznost kao gradjanin RH da se oma prijavin u vojsku, neke takve spike, lik pocea vikat Very Happy ja mu zavaria.. fala šjor moran ic evo evo ! Smile

a kraljevi su ti tamo! Smile

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
noiz
Guest





PostPosted: 03.07.2006 10:37    Post subject: Reply with quote

gimnazijalci su "šonje koji pokušavaju izbjeć vojsku jer ih je straj", to je meni reka lik kad san bija odnit potvrdu za srednju, a kad san mu reka da mislin dalje na faks onda je počea mrmljat na nekon hardcore klingonskon ratnon slengu Smile
Back to top
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 03.07.2006 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam nesposoban za vojsku rrrrrrrah

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group