Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Interaktivni Poslovni oglasnik (ipo.hr)
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2006 10:49    Post subject: Interaktivni Poslovni oglasnik (ipo.hr) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien puno priča, ali da li on uopće radi nešto konkretno? Smile Saznajte na www.ipo.hr

Mali background: kad sam došao u projekt (davno) trebao sam samo iskodirati na postojećem sajtu nešto malo dodatne funkcionalosti. Kako to biva, site je tada bio u tablicama, a (u PHP-u) prezentacijska logika pomiješana sa aplikacijskom Sad nisam mogao tako raditi te sam to ispravio, bacio sve na templating engine, ali tijekom toga i skužio da sajtu treba redizajn jer je previše hladan. Prvi dizajn koji sam napravio (prije godinu dana) je bio bolji od prethodnika, ali se s vremenom pokazao previše minimalistički (sve je bilo bijelo Smile ) i slabo je komunicirao.

Ovo je moj drugi pokušaj. Trebalo mi je (jako) dugo da ga izgradim: prebacio sam sve na Zend Framework, IE6 me namučio do bola, ali na kraju nije trebalo puno da ga se smiri, IE7 je sve super probavio.

U izgradnji je bilo dosta kompromisa sa moje strane oko dizajna - dosta mojih ideja (kojima sam pokušavao slijediti trendove modernih sajtova) iz početnog dizajna je bilo odbačeno ili izmijenjeno od strane IPO teama tako da je ono što gledate hibrid svačijih ideja - i upravo zato trebam vas. Komentirajte dizajn, komentirajte što vam se sviđa a što vam smeta, imam li propusta u usability-u (a znam da imam Confused ), ima li propusta u accessibility-u (ne bi smjelo biti), imate li dobru sliku o tome što je site i čemu služi...

Oni hrabriji mi mogu probati rasturiti markup Very Happy

quick links:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 14.09.2006 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sori al meni se vizualno ne dopada Sad Zelena u headeru ( i footeru) mi ne paše, pogotovo u kombinaciji sa sivom, djeluje malo monotono. Buttoni u meniju preveliki. Čak bi se usudio reći da mi je prošla verzija bolja.
Baci pogled na validator, nije valid. If I were you, malčice bi prilagodio sajt da se content dio vidi i na 800x600. Anketi treba padding.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2006 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam tko je od vas svih koji ste u timu slagao boje ali nije dobro, ako neznate kako koristit boje jer ste mozda svi vise orijentirani na druge stvari onda zamolite prijatelja koji to zna ili platite covjeka da vam to napravi, vidim da koristite dva tipa okvira, zaobljeni kut i nezaobljeni(dole u beneru)-meni se to nesvidja, trebalo bi pratit cjelinu. Razmjestaj elemenata
u headeru je odvratan(velicina, vrijednost, x,y). Primjer: Logotip previse pada, i potlacen je od trazilice (glupi primjer o netlacenju: gornji "trbuh" slova "B" je manji od donjeg)

Sve u svemu malo poradit na bojama( jer su stvarno mrtvacke i ne plivaju zajedno), malo na hederu i jos koja sitnica i bila bi skroz druga prica

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 14.09.2006 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako odes samo na http://www.ipo.hr/search site ti se trga (ne html nego php)

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2006 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam slagao boje... ali prvi put čujem ovo za header. Kako je logotip potlačen od tražilice? BTW, nadam se da je jasno da je ovo desno u headeru neka vrst bannera i da ne spada u dizajn Smile tako da to probajte ignorirati

Red: validaciju sam namjerno razbio, da. Imam block elemente unutar linka na pokojem mjestu. To je bilo brzinsko rješenje za neke stvari, sada se previše ne brinem oko toga jer ću to ispravit kad mi prođe frka.

Za 800x600 bi trebalo napraviti poseban stylesheet u kojem ne bi bilo lijevog sidebara... to je interesantna ideja za koju ja nemam vremena Sad

No, samo nastavite Smile

edit: hvala Retro... sad je redirect na home ako nema query parametra

Last edited by Sulien on 14.09.2006 12:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 14.09.2006 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zelena, narančasta i plava - nisu baš skladne.. znam da je sajt nakrcat gomilom slika, logo-a ali bi onda sami laout trebao dati neku dozu urednosti.. mislim da mi isto smetaju underlinovi - (možda bi bolje pristajao upper-case).. također ima previše okvira (a i oni sami su neujednačeni).. zaobljeni okviri mi više pašu kad su veliki.. ali kad su mali kao ona anketa na homepage-u samo stvaraju nepotreban nered.. također background bi mogao biti barem malo zagasitiji

nisam kadar tebi solit pamet oko ikakvih programerskih stvari.. ali što se tiče samog dizajna, sorri ovo mi ne izgleda dobro

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 14.09.2006 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Boje su koma. Zelena i plava mogu biti super, ali ne u ovako tamnim nijansama. Header bih prvi promjenio, maknuo tu zelenu, i stavio npr. neku finu sivu koja paše sa plavom.

2.Logo: IPO logotip i naslov iznad tražilice bih stavio jedan pored drugoga, a tražilicu premjestio u stranu, ili u sadržaj.

3. Izbornik: prevelika dugmad. Na krivom mjestu. Taj lijevi stupac nikad nije iskorišten, pa bih stavio horizontalni izbornik između headera i sadržaja. Anketu s većim paddingom u desni stupac ( npr. tu http://www.ipo.hr/novosti/98 )
Onda bih pomaknuo cijeli sadržaj u desno, i uključio bannere s desne pod okrilje okvira sajta.

4. "Stakleni" đir se koristi na drugačiji način na sva tri mjesta (izbornik, naslovi središnjih kockica i desni iznad bannera, nad pomoćnim izbornikom). Stavi isti.
Povećak padding na naslovima bannera. Svugdje također istu boju u podlogu naslova.
Padding je nejednak posvuda u sadržaju. (akcije, novosti i prezentacije svaki imaju različit padding)

5. Banneri su neki zaobljeni svugdje, neki nisu ?! Ili mi se čini.

6. Fontovi su raznih veličina posvuda, pa sve skupa izgleda nabacano. Svedi razliku na 1 px, a diferencijaciju možeš postići i tonovima boje.

7. Onaj "banner" na vrhu desno bi, ako je banner, trebao biti i napravljen kao banner. Ovako izgleda kao drugi (treći) logotip. Ne sviđa mi se što je dio (design) prebačen izvan okvira headera.

rrrrrrrah Pitao si. Smile

P.S. I sam sam imao problema kad sam pokušavao pomiriti ideje više različitih ljudi. To ne šljaka ako nisu svi profesionalci.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 14.09.2006 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

smeta me sto kad u search upises neku od kljucnih rijeci (probao "dalip", "oxydo", "sukno" - ugl sve imena firmi ili proizvoda koja vraćaju jedan rezultat searcha kolko sam skuzio) ne dobijes rezultate nego redirect na njihovu stranicu...to mi bas i nije usable...jer ne dobivam sto ocekujem.. ako vec oces odmah dati rezultat jer je jedini...bar naglasi da je to rezultat searcha!

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
sinke



Joined: 02 Oct 2005
Posts: 257
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2006 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Klik na glasaj bez odabranog odgovora daje:
Quote:
Notice: Undefined index: poll in /home/ipohr/app/controllers/PollController.php on line 15

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ipohr/app/controllers/PollController.php:15) in /home/ipohr/public_html/dispatch.php on line 99

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ipohr/app/controllers/PollController.php:15) in /home/ipohr/public_html/dispatch.php on line 100
Exception: Cannot redirect because headers have already been sent.

in lib/Zend/Controller/Action.php on line 192

1. app/controllers/PollController.php(32) in Zend_Controller_Action->_redirect()
2. app/controllers/PollController.php(24) in PollController->goBack()
3. lib/Zend/Controller/Action.php(118) in PollController->voteAction()
4. lib/Zend/Controller/Dispatcher.php(185) in Zend_Controller_Action->run()
5. lib/Zend/Controller/Dispatcher.php(136) in Zend_Controller_Dispatcher->_dispatch()
6. lib/Zend/Controller/Front.php(254) in Zend_Controller_Dispatcher->dispatch()
7. public_html/dispatch.php(96) in Zend_Controller_Front->dispatch()


Najveća zamjerka dizajnu je što djeluje "neuredno"...

E da, ovome se od tebe nisam nadao:
Code:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
+
Code:
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />

_________________
THE SHTANZIG | Web Do's & Don'ts
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2006 18:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
smeta me sto kad u search upises neku od kljucnih rijeci (probao "dalip", "oxydo", "sukno" - ugl sve imena firmi ili proizvoda koja vraćaju jedan rezultat searcha kolko sam skuzio) ne dobijes rezultate nego redirect na njihovu stranicu...to mi bas i nije usable...

ja sam mislio da je redirect bolji od vraćanja samo jednog rezultata... uštedi ti jedan click!

Adrian, hvala

Sinke: good point there Confused imao sam content negotiation (zbog IE i sličnih) ali sam ga nedavno debuggirao pa isključio i zaboravio natrag uključit Surprised da nisi rekao zaboravio bih! BTW, poll sređen... thnx. Jednom bi trebalo napravit da je glasanje putem Ajaxa, da se ne mora cijela stranica refreshat samo zbog rezultata Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.09.2006 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fak, sulien, trebao si se ono uvrijediti nakon ovih komentara, nestati, obrisati profil i registrirati se ponovo kao novi hehe Laughing

super mi kako si poceo topic jer iskreno, mislim da nisam jedini koji se pitao 'sa koje planete je dosao taj sulien' Smile

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
robot



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 29
Location: Ogulin

PostPosted: 14.09.2006 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni izgleda ko' onaj tip stranice kojima je naslov "free drivers", a kad stisneš "download", piše "plati koko!".
onaj centralni dio "Prezentacije" podsjeće na "Ads by Google", čega se je sablažnjavam.
Mislim da ti možeš i bolje sinko.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 14.09.2006 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
ja sam mislio da je redirect bolji od vraćanja samo jednog rezultata... uštedi ti jedan click!


napravi redirect, ali mi naglasi da je redirect rezultat searcha. Mala strafta iznad na kojoj bi pisalo "Vasa pretraga je vratila jedan rezultat, prikazan ispod" bi rijesila konfuziju Wink

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.09.2006 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro, nije loša ideja... od kad sam to napravio sam se pitao da li bi ljudi mogli biti zbunjeni oko redirecta Confused

:cosmos: wrote:
fak, sulien, trebao si se ono uvrijediti nakon ovih komentara, nestati, obrisati profil i registrirati se ponovo kao novi

ubaci još koji komentar poput prethodnih i možda budem Smile ne ozbiljno, nema ljudi kojima se sviđa? ili ne žele progovorit zbog Reda? Very Happy sram te bilo, Red, splašio si ih Razz

Dosta suprotne komentare ovima sam dobio od ljudi koji nisu niti dizajneri niti developeri, tj. od usera...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.09.2006 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

ubaci još koji komentar poput prethodnih i možda budem Smile ne ozbiljno, nema ljudi kojima se sviđa? ili ne žele progovorit zbog Reda? Very Happy sram te bilo, Red, splašio si ih Razz

Dosta suprotne komentare ovima sam dobio od ljudi koji nisu niti dizajneri niti developeri, tj. od usera...


ja nisam mislio nista lose osim sale Smile
meni se svidja, iskreno,, odmah sam isao validirati i malo sam se iznenadio, ali si objasnio, tako da ono. ok je. mislim da cu prouciti malo kod cisto radi sebe. a sto se tice dizajna, meni je ugodno oku. zelena je jedna od 'opasnijih' boja te se lako moze dobiti losa slika od dobre ideje. meni je ugodno, cak sam malo i prosurfao siteom Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 14.09.2006 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

Dosta suprotne komentare ovima sam dobio od ljudi koji nisu niti dizajneri niti developeri, tj. od usera...


ma mozda si im drag pa te ne zele povrijedit, meni se isto ne sviđa nikako, boje su mi nikako slozene, ovi radijusi na okvirima su veliki, ali na one male naslove od svakog opce ne pašu i ruzni su mi...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 14.09.2006 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Very Happy sram te bilo, Red, splašio si ih Razz

Dosta suprotne komentare ovima sam dobio od ljudi koji nisu niti dizajneri niti developeri, tj. od usera...


Kad smo već kod plašenja, koliko kila imaš?
Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 14.09.2006 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se na prvi pogled ne svidja..mislim nije mi grdo..ali mi nije ni lijepo..
- logo mi je lose ukomponiran
- boje..vec su sve rekli i imaju pravo Smile
- prenatrpano je
- sve je nekako jednako naglaseno..nista nema veci znacaj
- nacin na koji su ovi banneri ubaceni mi se ne svidja
- naslovi su skoro nevidljivi (Prezentacije: po kategorijama | po tagovima, Novosti i zanimljivosti...)

Sve u svemu kao da fali reda i kao da se na strukturu i design nije bas obracalo paznju.

Neznam..po meni bi bilo dobro da kad dodjes na stranicu da ti odmah bude jasno o cemu se radi...da postoji vizualna podjela na bitne i nebitne stvari...i da se sve malo pocisti i preslozi...

da to nisi ti bi bila blaza, ali posto znam koliko znanje imas o webu i koliko paznje pridajes ispravnom kodu, pravilnom koristenju css-a itd.. mislim da bi trebao vise paziti na grafiku i vizualni dojam ako se vec bavis designom..kao sta kazes
Quote:
razmišljajte kao da nema slika (sliijepi user ili robot), a slike (one iz contenta i one iz dizajna) smatrajte nečim što uljepšava site i doživljaj, a poboljšava komunikaciju

isto tako trebas razmisljati kao da si i covjek koji vidi..jer ipak stranicu prvenstveno radis da bi je ljudi koristili, pa i oni slijepi! a slicice i boje nisu tu samo da uljepsas sajt nego da i prenes poruku, prodas, privuces, stagod.....nekad cak efikasnije i brze nego slovima:)

Ne kazem da je design presudan da bi web bio dobar, ali ima istu vaznost kao i markup.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2006 07:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- ona plava i zelena mi se ne uklapaju, probaj u heder stavit ovu (gore #285571, prema dolje gradient sa #4f7c98)
- tipke menija suzi i slova probaj pobojat u narančasto ili nešto iskemijaj da se bolje uklope i istaknu na u stranici.
-probaj prozor sadržaja rastegnit na desno da dođe uz rub glavnog prozora!

isprobavaj i kemijaj da je to malo preglednije!

bez zamjerki! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2006 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
da to nisi ti bi bila blaza, ali posto znam koliko znanje imas o webu i koliko paznje pridajes ispravnom kodu, pravilnom koristenju css-a itd.. mislim da bi trebao vise paziti na grafiku i vizualni dojam ako se vec bavis designom..

Gle, pa ja nisam robot niti sam slijep Smile znam važnosti designa, za to jednako marim kao i za markup

Design je čak i važniji jer 99% usera imaju benefit zbog dizajna, dok samo mali dio posjetitelja (bili oni roboti, slijepi useri ili treće) primijete dobar i semantički markup.

Ma Cosmos, nhf Smile

Images!! For your comparing pleasure Smile
  1. stari IPO - moj prvi "dizajn", koji se Redu više sviđa Confused
  2. moj prijedlog nove prezentacije
  3. kako je na kraju ispalo

Što je bolje?

Akcije:
  1. moj prijedlog
  2. hibrid

Kontakt:
  1. stari
  2. moj prijedlog
  3. hibrid


Znači rounded corners generalno imaju thumbs down? Šteta ... bilo ih je toliko teško napravit za IE - ima barem 3-4 vrste različitih kroz site, ista tehnika doduše. Boje također thumbs down? Nisam to očekivao Confused no vjerujem većini

A ništa thumbs up meni koji sam solo to iskodirao, od dizajna preko tone programiranja do administrativnog sučelja i natrag? Razz BTW admin je u Railsu - njega je baš bio užitak raditi, nisam gubio živce oko programiranja i ponašanja kroz browsere Smile

Adrian: imam 65 kila Surprised ne bih mogao preplašiti ni ranjenog zeku! Smile Ne, ozbiljno, ljudi koji su meni i mom team-u govorili da je dobro bili su iskreni. Samo nisu bili stari zli designeri Twisted Evil

just kidding... cijenim sve do sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.09.2006 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se svidja onaj tvoj prijedlog prvi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2006 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:


Adrian: imam 65 kila Surprised ne bih mogao preplašiti ni ranjenog zeku! Smile Ne, ozbiljno, ljudi koji su meni i mom team-u govorili da je dobro bili su iskreni. Samo nisu bili stari zli designeri Twisted Evil

just kidding... cijenim sve do sad


na srecu da sam ja mlada pa se nisam prepoznala u ovom komentaru Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2006 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw ovaj tvoj prijedlog mi se cini puno pregledniji, bolje je poslozen..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2006 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
meni se svidja onaj tvoj prijedlog prvi


slažem se!
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2006 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tvoji prijedlozi su bolji, ne znam zašto nisu uvaženi.

Ovi konačni rezultati dobiveni križanjem me podsjećaju na one fore sa tv-a
dok uzmu neki slavni par pa ih spoje u fotošopu da vide kako bi im izgledala
djeca pa ispadnu grdo. Wink

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group