Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
probao bi intel, jel to radi bez suza?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 21.09.2006 18:09    Post subject: probao bi intel, jel to radi bez suza? Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle, za po doma mi je došo mini dual core sa dva giga rama i 80 Gb diska, imam doma "stari" mini G4 1.5 kojeg bi zamijenio s ovim novim... treba mi iz prve ruke ko je prošao slično, da znam što me more zaebavati:

uglavnom mi treba za doma da mi radi:

-adobe cs2 (uglavnom illustrator i photoshop), jel to radi bar približno ko na g4vorki?
-font manageri (suitcase ili fontagent ?)
-toast 6 titanium (nemam origigi, jel radi na intelu?)
-barcode producer on intel (anyone?)
-office?
-pochar

(manje bitno)
-delicious library (kad sam već sve knjige fino unio)
-stuffit
-google earth
-limewire


ok sad idem googlati, al znam da je neko to već prošao ovdje pa čekam Smile)

btw, xp da instaliram na particiju, koliko mista da ostavim i ima li uopće smisla ili je bolje na neki externi disk ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2006 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja u firmi radim na dual coru i radi sve bez greške. jedino mislim da će ti 80 gb biti malo. brzo se to zatrpa.
xp si postavi na zasebnu particiju i tamo nemoj ništa drugo stavljati kako bi ti ostalo što više prostora za swap file... definitivno bolje šljaka.

ja radim i sa corelom (12), photoshopom, flashom, pa čak ponekad i premierom i do sada nisam imao nikakvih problema.

_________________
of all the things I've lost, I miss my mind the most..
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 21.09.2006 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wache wrote:
ja u firmi radim na dual coru i radi sve bez greške. jedino mislim da će ti 80 gb biti malo. brzo se to zatrpa.
xp si postavi na zasebnu particiju i tamo nemoj ništa drugo stavljati kako bi ti ostalo što više prostora za swap file... definitivno bolje šljaka.

ja radim i sa corelom (12), photoshopom, flashom, pa čak ponekad i premierom i do sada nisam imao nikakvih problema.


imam 2 externa fw diska pa bi trebalo biti dosta mista, koliko si mista ostavio na win particiji za sistem i za aplikacije ... mislio sam 25 giga za win, 25 giga za OSX, a što ostane za scratch...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
dicky-world



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 51

PostPosted: 22.10.2006 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bih ti preporučila...u firmi imam dva imac-a sa intelom, 24_inch...i radi katastrofa sa adobe programima..... Ok, ako imas samo jedan program otvoren onda se moze izdrzati...cim otvoris drugi adobe program on se uspori...i moras cekati...cekati...cekati....problem je u rozeti.....bolje pricekaj da izađu nove verzije programa....koje će biti prilagodene intelu na mac-u pa onda kupi mac sa intelom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 23.10.2006 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja imam istih problema.. radim na jednom od njih - nije lipo

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Meko S All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group