Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Na preporuku!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 11.02.2004 22:33    Post subject: Na preporuku! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok recite mi sta od PS plugin-ova valja i sta je na preporuku?
Trazim za sve dakle za efekte , teksture.......
Pa ono favorites itd.!

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 11.02.2004 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nikad nisam koristio nista osim shadowlaba i motiontraila...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.02.2004 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plugins???

ja sam samo jedno upotrijebila sinedots II jer mi je bas takav efekt trebao, ali u principu ne volim pluginse.
i nemoj se zamarati s efektima i filtrima... zakon je da samo kad prestanes upotrebljavati filtre mozes reci da donekle poznajes PS.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 12.02.2004 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
zakon je da samo kad prestanes upotrebljavati filtre mozes reci da donekle poznajes PS

Da.. zapravo dosta stvari mozes sloziti i bez filtera a da tako izgleda, doduse ces to "nesto" raditi dulje jer je tesko. A uostalom, manje-vise svi filteri do kojih sam ja dosao i koje sam probao (a to je bilo davno) bili su mi nekako .. bezveze. Naravno, u onom smislu rijeci da su ili out-of-date ili totalna glupost i izgleda nikako. Da sam imao te filtere '96 ili '97 onda bi bio prava faca na netu sa tim nekim "cool" glupostima. Ali opet, postoje neki filteri tj. pluginovi jel', koji ti daju nekakav final touch svemu, ali kazem, sve to mozes i bez plugina rijesit i preporuka ti je da se vjezbas bez njih. Ljudi inace vise cijene kada nesto napravis sam "from-the-scratch" nego kada koristis nekakav filter, nije da je to bitno jer ako je tebi dobro sto si napravio onda bi ti trebalo biti svejedno sto drugi kazu. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mia



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 52
Location: Zagreb

PostPosted: 12.02.2004 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš kao što kažu Philatz i keye: photoshop filteri ti daju sve što trebaš. Blending je isto zakon, stvara čuda. Kombinacijama ćeš dobiti uvijek drugačiji efekt i, što je još važnije, drugačiji od efekata drugih dizajnera, razvit ćeš svoj prepozantljivi stil.
Sa pluginovima je uvijek problem/rizik što stvaraju slike koje naliče na mnoštvo onih koje viđaš po webu.
Još kad počneš stvarati svoje brusheve i stock fotografije na konju si. Smile
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 12.02.2004 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne slazem se s onima koji kazu da je koristenje pluginova sramota.
Na poslu ih u PSpu imam doslovno hrpu, ali jedan filter sam po sebi nece od fotke napraviti remek djelo.
Oni ti samo ubrzavaju rad.
Znaci imas filter motion trail ne zato da ti svi likovi na radnoj povrsini lete ko purani, nego da bi ga kombinirao s drugim filterima i svojim umijecem te dobio ono sto zelis.

Nek mi neko kaze da ce netko moj rad cijeniti vise ako sam munju nacrtao sam za pola sata, nego da sam kliknuo "Filter>Xenofex>lightning".
Ko da se to kuzi.

Bah!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 12.02.2004 16:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:


Nek mi neko kaze da ce netko moj rad cijeniti vise ako sam munju nacrtao sam za pola sata, nego da sam kliknuo "Filter>Xenofex>lightning".
Ko da se to kuzi.

!


kuzi se. inace mi ne bi pisali ono sto smo napisali.
ali nitko nije rekao da je sramota, svatko nek' radi sta ga je volja, ne? Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 13.02.2004 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kuzim kaj vi pricate ali ja sam covjek od kompromisa pa me zanimaju obje stvari!
Nemam namjeru koristiti filtere da radim sve sto mi padne napamet ali ako pogledash da prvo moram spickat na knjugu o fotoducanu pa onda po browsat po netu i opet citat i citat sto radim vec napola kad ono fali mi akcije! ako me kuzish! Znash ono radim, radim ali nikako finalizirat neke stvari da nastavim dalje sa sklapanjem u san-viveru pa da nesto programiram ...
cim Krenem s necim pa zapnem pa mi fali ovo, ono pa nikako se maknut s nekih stvari a reko sam si da nechu pitat ovdje za svaku jebenu sitnicu nego da malo generaliziram probleme pa ovo je jedan takav pokusaj!
Neznam nabavio sam prek neke rulj Eye Candy i Dreasuite taq da mi je to dost.
Ne zelim imat milijon filtera neg par njih da kad zapnem negdje nadomjestim znanje ... a kako sam si zabrijo na ovo poslje che bit uninstall i from scratch!

tnx enivej

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
flacus



Joined: 23 Jun 2004
Posts: 132
Location: Osijek, Croatia

PostPosted: 24.08.2004 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da ti preostaje sam ovo....tuts tuts tuts....practice practice practice...
kao i meni Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group