Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Likovne radionice za crtanje figure i aktova u ZG - tražim

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
miljenko



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 21

PostPosted: 15.11.2006 11:09    Post subject: Likovne radionice za crtanje figure i aktova u ZG - tražim Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle, htio bih upasti u neku grupu koja ima prostor i može unajmiti modela za crtanje figure ili akta. Ako netko ima iskustva ili bilo kakvih saznanja o takvoj vrsti grupa ili radionica neka mi javi.

Pozdrav Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
VerbNero



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 64
Location: varazdin, lipovnik

PostPosted: 20.11.2006 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jou miljenko!

Ja sam ti bio 6 mjeseci kod studia tanay. Imali smo crtanje po grupama oko 5-6 ljudi u draškovićevoj 30. Ja sam dolazio svaku subotu od 12- 15h pošto nisam iz zg. Profać koji nas je imao se zove Ivan Skvrce, a crtali smo aktove i portrete. Fakat mi je to bilo odlično iskustvo- toplo preporučam. Potraži malo na netu.

Pozdrafček!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
miljenko



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 21

PostPosted: 22.11.2006 07:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

VerbNero wrote:
Jou miljenko!

Ja sam ti bio 6 mjeseci kod studia tanay. Imali smo crtanje po grupama oko 5-6 ljudi u draškovićevoj 30. Ja sam dolazio svaku subotu od 12- 15h pošto nisam iz zg. Profać koji nas je imao se zove Ivan Skvrce, a crtali smo aktove i portrete. Fakat mi je to bilo odlično iskustvo- toplo preporučam. Potraži malo na netu.

Pozdrafček!


Super, hvala, izgleda mi vrlo ozbiljno!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group