Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
silverlight konferencija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
abrus



Joined: 17 Sep 2007
Posts: 5
Location: Zagreb

PostPosted: 28.09.2007 11:10    Post subject: silverlight konferencija Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav,

nadam se da nećete zamjeriti otvaranje novog posta o silverlightu, no s obzirom da je u ovom forumu već bilo rasprave o tome, nadam se da će vas ovo zanimati. kao što sam u nekom postu najavio, microsoft organizira konferenciju o webu. glavna tema je svakako silverlight, a evo u nastavku i konkretnijih informacija (copy/paste iz poziva).

Microsoft Hrvatska nastavlja s organizacijom jednodnevnih tehnoloških skupova pod nazivom Advanced Technology Day, no ovaj put s posebnim naglaskom na web tehnologije i rješenja. Izlaskom prve verzije Silverlighta te višegodišnjim stasanjem serverskih proizvoda, razvojnih okruženja i tehnologija, vrijeme je da vam predstavimo što sve Microsoft danas može ponuditi web zajednici. Na skupu ćemo kroz predavanja predstaviti tehnološka rješenja te serverske i klijentske proizvode koji mogu pridonijeti znatno bržem i kvalitetnijem razvoju efektnijih web-aplikacija. Razgovarat ćemo i o različitim scenarijima korištenja tehnologija, kao i predstaviti konkretne primjere i studije slučaja. Sudionicima na raspolaganju stoji 15 predavanja podijeljenih u dva paralelna skupa predavanja i šest tematskih cjelina. U sklopu skupa bit će održan i okrugli stol na temu Web 2.0 rješenja, na kojem će sudjelovati stručnjaci iz svijeta enterprise tvrtki, domaćih startup tvrtki i IT novinarstva.

Teme o kojima će biti riječi na konferenciji su sljedeće:
* Silverlight i Expression – razvoj Silverlight rješenja, korištenje Expression alata, scenariji i primjene
* Windows Server – poslužiteljske tehnologije, korištenje u hosting okruženju, najbolje prakse
* Web i desktop – izrada gadgeta za Windows Vistu, rad s Open XML dokumentima u Silverlightu, integracije
* Optimizacija – optimizacija web-poslužitelja, sigurnost web-aplikacija, savjeti
* Studije slučaja – prvi domaći komercijalni projekt napravljen u Silverlightu, projektiranje web-sitea za milijun korisnika
* Web poslovanje – domaći web startup projekti, iskustva, licence za web projekte

kao što vidite, priča je tu malo šira. samo događanje je zakazno za 25. listopad 2007 u hotelu International u Zagrebu. kotizacija iznosi 350 kn, a detaljan sadržaj možete pogledati na stranici www.microsoft.com/croatia/AdvancedTechnologyDay.

Luka

_________________
[ disclaimer ]
isključivo moja razmišljanja i osobni stavovi koji ne predstavljaju ničije službene stavove
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 28.09.2007 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rado bih ovo posjetio samo da sam bliže...

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Flash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group