Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
31-12-2008 - NuYearsEvil4 w. cfsn DJs & demode @ Medika

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
phillipina



Joined: 22 Mar 2007
Posts: 50

PostPosted: 26.12.2008 15:08    Post subject: 31-12-2008 - NuYearsEvil4 w. cfsn DJs & demode @ Medika Add user to your forum ignore list Reply with quote



confusion, demode & attack! pres. Nu Years Evil 4

31.12.’08. od 20h / ex tvornica Medika / Pierottijeva ulica


Radi ponude novogodisnjih tuluma lagano padate u depru ! Najradije bi se od ocaja bacilli s Krvavog mosta jerbo ste pozvani u lokalnu birtiju prijateljevog kuma Kize, kako bi Novu proslavili uz zivu glazbu benda kojoj je najomiljenija “ja se konja bojim”. Ne ocajavajte ! Mozda je Grinc ukrao Bozic, ali vam mi obecavamo vratiti Novu godinu. Pozivamo vas da nam se pridruzite na prvom legalnom partyu u staroj tvornici Medika pod imenom Nu Years Evil 4 !

Ako se sjecate Prodigyevog spota “No good, start 2 dance”, pretpostavljamo da znate sto nam je prvo palo na pamet, kada su nas kontaktirali oko suradnje u organizaciji Nove godine u Medici : ) Nakon kraktorajne vizije / laganog flashbacka, odbacujemo sve druge opcije novogodisnjih zabava (Strojarska / Kolding) i odlucujemo se na naaajbolju opciju, opciju doceka nove godine kakvu smo oduvijek zeljeli !

Tumarajte do jutra s nama mracnim stroboskopirajucim hodnicima elektronske glazbe, a mi vam svecano obecavamo da vas u tmini nece susreti nikakav neprijatelj, vec samo punokrvni veseli i rasplesani glazbeni minotaur.

Sljokice i UV kricavluk vise nego pozeljni i dobro ce doci ako zalutate u labirintu a netko vas krene traziti : )
Sound system isti kao na illectricity festivalu (vrlo hvaljen), cuga, grickalice, sanitarni cvor, light, projekcije osigurani, garderoba ugarderobirana, a mjuza pazljivo birana : )



///Nu Years Evil 4///


confusion room w. cfsn DJs:

feelipa, phillipe, funk guru, basta

+ itch (groodanje)

drumbasticnograjmstepastielektroghettobottymeshupallstyler


demode room w. DJs:

jahbambijonbrachunica

VJs: polygonnedjeljkamirzaaliik


attack! room:


anti slavlje Nove godine

“… iliti dok je ovako hladno ja neželim birat što cu obuc na tu najuzbudljiviju noc godine!”

projekcija filma:
društvo spektakla, s. Guy Debord

hrana / pice / druženje



Cijena ulaznice u pretprodaji 60 kuna ! Na dan/ulazu 80 kuna.

Pretprodaja: Prostor - Mesnicka 5, M.A.M.A. - Preradoviceva 18

start 20h !

C U : )


Link na Pierottijevu ulicu

_________________
www.myspace.com/xphillipex
www.myspace.com/confusionhr
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group