Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Inozemni posao

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 02.10.2009 17:59    Post subject: Inozemni posao Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako,jedan mi je klijent dobio odličnu ponudu za domenu od amera.Sad bi mi o željeli prodat ali ne znam točno na koji način.Nikad nisam poslovao sa inozemstvom pa ne znam kako to ide?
imam frenda čini paypal koristim za uplate ali on mi kaže da ne možemo primat lovu na taj račun.
Dali je dosta otvorit devizni u nekoj banci i dat tim amerima podatke?
sumnjam da će pustit lovu prije nego dobiju domenu a ja domenu ne dam prije nego dobijem lovu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 02.10.2009 19:05    Post subject: Re: Inozemni posao Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lovu ce ti sigurno prebacit, ako nije neki poveći iznos tipa 10k $ odmah bi ti trebali uplatit, bar kaj se tiće webova tak funkcioniraju, nije im bad platit Very Happy Ak je neki jako velki iznos onda teško, neznam Smile

Daj im direkt račun u banci i nek ti uplate, a možeš i preko moneybookersa, ako imas...pa si isplatiš na račun.

Mislim da možeš i lovu s paypala na moneybookers poslat, pa opet s moneybookersa na račun.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 03.10.2009 02:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

frend ne može primat uplate na paypal...a mogu im dat račun al sumnjam da će htjet uplatit pa tek onda dobit robu..znači trebam nekog posrednika,to je taj moneybrokers?
a hjebem ti,da nije veća cifra,odustao bih Sad
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 03.10.2009 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.escrow.com

Obojica ste sigurni onda, oni drze domenu dok ti ne potvrdis da si dobio cash. To je standard kod prodaje domena (i webova i takvih stvari).

Imas tocno korake koji te vode kroz transakciju, ne mozete zapeti, prouci malo.
Back to top
View user's profile Send private message
uGlavu



Joined: 30 Mar 2009
Posts: 210

PostPosted: 03.10.2009 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok,hvala!
preko toga će ići
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group