Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pomoc u vezi fontlaba (placam)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fontovi
View previous topic :: View next topic  
Author Message
paciotti



Joined: 03 Nov 2008
Posts: 81

PostPosted: 18.11.2009 12:27    Post subject: pomoc u vezi fontlaba (placam) Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok,

izradjujem jedan font u fontlabu. nacrtao sam sve znakove, no sad imam nekih pocetnickih problema oko ostalih pojedinosti - nisam bas previse iskusan sa fontlabom.....trebam pomoc i rado bih platio da mi netko iskusniji u sat vremena uz kavu objasni stvari koje me zanimaju...

konkretno, zanima me:

- ako pocinjem sa fontom iz pocetka - kako se trebaju namjestit postavke i koje su najbolje jer nemogu naci da dobijem set znakova sa HR slovima (zato sam svoje znakove stavljo u vec postojeci font Arial i nisam bas zadovoljan takvim rjesenjem)

- sitna pomoc oko riktanja kerninga

- i kako na kraju generirati font, tj koje postavke ukljuciti.


ne treba mi nista full profi, samo osnovna znanja kako zgotoviti font kak treba....

hvala i pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fontovi All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group