Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
VW kombi majica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
chabarkt



Joined: 23 Feb 2010
Posts: 3

PostPosted: 23.02.2010 23:30    Post subject: VW kombi majica Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako dečki. ove godine u devetom mjesecu se organizira po prvi put u hrvatskoj susret vw kombi vlasnika i njihovih zaljubljenika. očekuje se preko 100 posada što smatramo velikim uspjehom.

ovom prilikom želimo dati nekome priliku da napravi dizajn za majicu koja će se dijeliti svakom sudioniku susreta startnine koja se plaća za svaki tim na početku.

dakle, vw kombiji se djele u pet generacija, od 1949 do dana današnjeg. na slici koja će biti na majici se može spominjati svih pet ili samo jedna od tih generacija, ali bilo bi dobro da asocira na vw kombi.
vama je prepuštena sva umjetnička sloboda ali mora zadovoljoti ove uvijete:
[list=]
"otok krk, 11 i 12. rujna 2010."
osnovni nacrt neka bude u nekom bitmapskom formatu dok verzija za tisak ide u vektoru.
ne više od četiri boje
dio tiska može biti i sa zadnje strane i sa prednje strane
tisak nije ograničen dimenzijama.[/list]

ovo još nije sve konačno pa molim da se ostavi mjesta eventualnim promjenama.
natječaj je otvoren do 15.ožujka 2010 godine.

pobjedniku ovog natječaja ide nagrada od 20% od prodaje svake majice, tako da mi imamo cijenu tiskanja + 20% vaših i nemamo nikakvih interesa

sve vaše radove šaljite meni na mail:
dejancabrajic@gmail.com

eventualna pitanja možete pitati ovdje.
Back to top
View user's profile Send private message
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 24.02.2010 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hej!
Evo, ja cu bih se mozda pozabavio ovim natjecajem... pa prije nego se zaletim, zanima me (iako je donekle mozda i ocigledno) o kakvom se profilu ljudi tu radi? Kojih dobnih skupina?
Takodjer, je li ogranicen broj rjesenja koje mozemo poslati?

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
chabarkt



Joined: 23 Feb 2010
Posts: 3

PostPosted: 25.02.2010 01:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najnovije vijesti od svega.

trenutačno smo u pregovoru s jednim sponzorom koji bi trebao moći platiti cijenu tiskanja svih tih majica i tiskanje šalica. ja se nadam da će nešto od toga biti.

tako da bi u tom slučaju cifra bila konkretna od XYZ kuna koja bi se dala vama za vaša prava na korištenje vaše ideje. o tome JOŠ uvijek neznam ništa ali ću znati vrlo vrlo uskoro.

dobna skupina je stvarno široka. od 18 do 55. e sad gledano većinom su to obiteljski ljudi u srednjim godinama, srednjim tridesetim i ranim četrdesetim.

naravno da ne. broj radova nikako nije ograničen.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group